Tribuna/Футбол/Блоги/І пизд*ць російській федерації/Початок Колумбіани Шевченка. 18–річний ноунейм приніс Ромі перемогу над Дженоа

Початок Колумбіани Шевченка. 18–річний ноунейм приніс Ромі перемогу над Дженоа

Команда Моурінью перемогла за рахунком 2:0.

Автор — Olexiy Dzuba
22 ноября 2021, 00:42

Команда Моурінью перемогла з рахунком 2:0.

Андрій Шевченко програв дебютний матч в якості клубного тренера. Саме цього йому бажав Жозе Моурінью перед матчем, додавши, щоб далі були перемоги. І вони обов'язково стануться, але зі слабкішими клубами. Чи з тими, у кого менш професійний тренерський штаб. Сьогоднішня гра показала, яку команду отримав Шева: повільну, з купою футбольних ветеранів і практично відсутньою атакою. Все це було відомо і до матчу, однак була примарна надія, що Андрій Миколайович зможе щось з цим зробити за 2 тижні.

Дива не буде. Коли твоя головна надія в атаці 38–річний Горан Пандєв, то це справді так. Хоча він сьогодні був не найгіршим на полі, і вдало підставлявся під фоли всі 62 хвилини, які зміг відіграти. За аналогіями, ця Дженоа нагадала мені теперішній Минай з УПЛ. Те саме плентання внизу турнірної таблиці, велика солянка футболістів і віковий Селезньов, як український Пандєв. Кобіна і Шевченка немає чого і порівнювати, але обидва – зірки. Перший – для регіону Закарпаття, другий – для всієї України. А тепер уявіть, щоб Минай обіграв Зорю. Таке, звичайно, можливо, але з дуже малою вірогідністю. В першому колі УПЛ, команди зіграли 1:1.

От і Шевченко сьогодні намагався втримати нічию, але нульову. І цей план непогано працював до 82–ї хвилини, поки на полі не з'явився Афена–Гьян. 18–річний ганець, про якого нічого не було відомо до цього матчу, став джокером в рукаві Моурінью, якому потрібно віддати належне за «чуйку» на юні таланти. Спочатку Фелікс замкнув пас Мхітаряна, пробивши зправого флангу, а вже на останніх секундах поклав гол–красень з метрів з 30–ти. Дубль молодого нападника. Навряд чи Шевченко, розбираючи матчі Роми, звертав увагу на Афена–Гьяна. Сер Жозе, натомість, пішов в ва–банк і не прогадав.

Український тренер також ризикував вже наприкінці і не хотів програвати перший матч. Він випустив 3–х нападників на останні 5 хвилин. Однак ніякої гостроти так і не вдалося створити. Фінальні 1:19 за ударами – ідеальне тому підтвердження. Перед Шевченком стоїть величезний фронт роботи: від збалансування складу до налагодження гри в кожній з ліній. Важко сказати, що сьогодні було найкращим в грі його команди. Якісь поодинокі проходи на правому фланзі, де в Роми зараз немає профільного захисника. Або ж простріл з лівого флангу, коли власний футболіст замість м'яча залетів до воріт. Яким би там не був той перший млинець, але не потрібно критикувати Шеву за цей матч, в ньому надто багато «але»: травмовані півскладу, непоставлена гра, відсутність потрібних трансферів. Зрештую, українець лише почав свою генуезьку подорож, як колись це зробив уродженець цього міста, Христофор Колумб. Тому, вдалого плавання.