Tribuna/Футбол/Блоги/Філіжанка футбольної кави/Повний розгром: збірна України обіграла Вірменію з рахунком 3:0

Повний розгром: збірна України обіграла Вірменію з рахунком 3:0

Доволі багато часу вже минуло після того моменту, як нас прямо викинули в дивізіон В Ліги Націй, тому зараз ми маємо боротися на полі за право грати з найкращими командами світу. Перший крок було зроблено 8 червня у матчі проти Ірландії завдяки голу...

12 червня 2022, 15:45

Доволі багато часу вже минуло після того моменту, як нас прямо викинули в дивізіон В Ліги Націй, тому зараз ми маємо боротися на полі за право грати з найкращими командами світу. Перший крок було зроблено 8 червня у матчі проти Ірландії завдяки голу Віктора Циганкова.

У вчорашньому матчі проти Вірменії ми стали ще на крок ближче до дивізіону А.

Також, цей матч був особливий для Андрія П‘ятова - напередодні зустрічі з суперником легендарний воротар заявив, що це буде його остання гра за збірну. Аплодисменти для легенди збірної України! Хто б що за нього не говорив, але він зробив величезний вклад в національну команду.

Дякуємо!

Матч почався у надзвичайній атмосфері: гімн України виконала семирічна дівчинка Амелія.

Певно найфеєричніший момент матчу від прихильників збірної України - це плакат, присвячений путіну.

Українці, додати нічого!

Олександр Петраков цього разу вирішив не експериментувати й випустити майже весь основний склад. Єдине що не на своїй рідній позиції грав Олександр Зінченко -  він виконував роль лівого захисника, як і у своєму клубі «Манчестер Сіті». Так сталося через те, що Едуард Соболь все ще не в кращій формі для гри, а Миколенку дали відпочити після трьох чесно відіграних ігор. Сьогодні збірна України грала за атакувальною схемою 4-1-4-1 із переходом на 4-3-3.

Вірменія сьогодні грала аж в п'ять захисників!!! Один нападник, якого майже не було видно по ходу гри та чотири півзахисники.

Також, буквально за годину до початку матчу стало відомо, що збірна понесла величезну кадрову втрату - Андрій Ярмоленко повідомив, що погано себе почуває і не зможе зіграти.

Від цієї гри всі очікували феєрії голів та того, що хлопці катком пройдуть по Вірменії, чи не так?

Але це не та команда, яка буде віддавати відразу всю ініціативу супернику. Саме це вірменці показали по ходу першого тайму.

Розбираємо матч

Вірменія грала у дві лінії захисту, а нам важко було зламати їх оборону.

В першому таймі ми мали три моменти, і то їх важко назвати 100%.

Був один момент у Яремчука, де він пробивав з воротарської лінії, але тут голкіпер Ющенко врятував. Також був удар Маліновського вище воріт й Циганкова в ствір.

Вірменія декілька разів контратакувала в першому таймі, але в них мало що виходило.

Барсегян зміг самостійно прорвати правий фланг українців, обіграти наших двох, потім піти далі на трьох. Досить  сміливий гравець, я вам скажу.

Також і статистика говорить сама за себе:

Тактика вірменів була доволі проста - сісти й захищатися. Вся надія була на контратаки, на дальні удари, як тільки з’явиться така можливість. Вони навіть не розраховували на навіси. Ця збірна такий собі аутсайдер : у них немає ні культури пасу, поганий контроль м‘яча, взаємодія між гравцями ніяка, неможливість довго втримати м‘яч.

А те, що вони дуже люблять так це фолити. На наших козаків, в прямому сенсі цього слова, нападали, давали по ногах, кидали на землю. Блокувати удари виходило саме завдяки таким моментам. Не могла дочекатися, коли арбітр вже почне роздавати жовті картки та таки цей момент настав в другому таймі.

Сьогоднішній матч був невдалий для Мудрика, не вдалося йому пробити оборону вірменів. Але для нього є маленьке виправдання - це гравець вільного простору, як він його бачить, то біжить і обігрує, а тут був масований захист, де таких ділянок просто не було. Тому його практично  було не видно по ходу гри.

Також Яремчук видав невдалий матч для себе. Взагалі Роман останнім часом здає позиції, але ми ж не знаємо, що відбувається в нього в житті, тому будемо вважати, що це непростий період для нього, в якому, сподіваюся, він довго не затримається.

У другому таймі збірна нібито прокинулася, активізувалася і врешті-решт забила три м‘ячі, коли вже більшість встигла розчаруватися, що хлопці не обіграють таку команду.

І перший гол у виконанні Руслана Маліновського.

Приймає пас від Караваєва і пробиває в дальній нижній кут своєю лівою ногою.

Забиває гармату.

Це те, що ми вміємо робити - не можемо розкрити в штрафній площі, то виїжджаємо внаслідок дальнього удару.

До речі, Руслан Маліновський не забивав за збірну аж з жовтня 2020 року.

І тут тягар з плеч впав. Цей м‘яч додав нам впевненості.

На 76-ій хвилині знову стався небезпечний момент - простріл від Караваєва з правого флангу в штрафну площу і другий гол для збірної України. Але тут стався рикошет від правого захисника вірменів Монроя.  https://youtu.be/E_WFtniBYDs

Монрой, на мою думку, найгірший гравець в захисті у Вірменії, тому що саме від нього два рази відскочив м‘яч і ми забили ті два голи. Через його помилки нам вдалося забити два м'ячі.

Свій дебютний гол за збірну України святкує Миколенко, який отримав просто фантастичний пас від Іллі Забарного, вирізати таку передачу, то щось!

Хоч третій гол вийшов не дуже гарним, як в Евертоні, але ігри на рівні АПЛ дають про себе знати. А Забарного треба в Тоттенгем, такий талант довго тримати не можна.

Заслужена перемога збірної. По всім параметрам обійшли Вірменію.

Єдиний, певно, найнебезпечніший момент в другому таймі, це коли Ілля Забарний випадково не забив у наші ворота. Але, сейв П‘ятова врятував збірну. Все було під контролем, за словами голкіпера, вони про це домовилися.

Отож, збірна України впевнено обігрує Вірменію і вириває цю дуже важливу перемогу для нас та наших військових. Не потрібно критикувати хлопців, тому що Вірменія теж команда і має свій стиль. Наша задача - їх зламати, а їх - не дати цього зробити. Ми виконали своє завдання.

Тепер головне переграти Ірландію, заробити 9 очок і видихнути до осені та якнайшвидше вийти до дивізіону А.

Як ви оцінюєте гру збірної? Які гравці відіграли дуже добре, а які вас розчарували?