Tribuna/Футбол/Блоги/Футбольний дайджест/🥶 Трубіну дико «щастить» на пенальті – били вже вчетверте за три матчі у «Бенфіці». Цього разу взяв!
Відео

Допоміг команді втримати перемогу, у Нереса – 1+1.

25 вересня, 01:00
17

Анатолій Трубін на тижні провів складний дебют за «Бенфіку» у Лізі чемпіонів: команда у меншості поступилася «Зальцбургу» (0:2), український голкіпер привіз пенальті та заробив жовту – цей удар суперник відправив вище воріт, але інший 11-метровий забив.

Відновити впевненість вдалося у чемпіонаті Португалії проти «Портімоненсе» (3:1) – головний тренер Рогер Шмідт залишив ексгірника у старті та точно не пошкодував про свій вибір.

🔺 «Бенфіка» матч розпочала вдало – забила двічі до 17-ї хвилини (старий знайомий Давід Нерес віддав один з асистів) та дозволила суперникам завдати лише три удари у першому таймі, жодного у площину.

🔺 Натомість після перерви «орли» створили собі проблеми замість того, щоб достроково закрити гру.

Спочатку пропустили у контратаці на 56-й хвилині – Трубін не взяв удар з гострого кута, але звинувачувати його у цьому епізоді складно, адже м’яч пішов під саму штангу, 1:2:

🔺 А через 5 хвилин центрбек Морато привіз пенальті – вже четвертий у ворота Анатолія у трьох стартових матчах за «Бенфіку».

Українець встановив баланс за реалізованими/нереалізованими – потягнув м’яч у лівому нижньому від себе куті!

🔺 «Бенфіка» зібралася та нарешті забила третій, втримавши перемогу – до результативної передачі гол собі в актив додав Нерес.

🔺 Статистичний портал SofaScore поставив Трубіну оцінку 7.5 – найвищу з лінії захисту та другу найкращу у команді.

Окрім відбитого пенальті, в його активі 3 сейви, 1 успішний вихід з воріт, 1 пропущений на 1.43 xG, 42 дотики, 26 з 32 виконаних пасів (81%), 1 точна діагональ з 7, 2 виноси м’яча.