Tribuna/Футбол/Блоги/Повісточка/Наші в Європі: другий матч Луніна та сенсаційний асист Коваленка

Наші в Європі: другий матч Луніна та сенсаційний асист Коваленка

Знову без голів у офіційних матчах.

Блог — Повісточка
24 января 2022, 18:01
3

Розповідаємо, чим відзначилися українські футболісти у європейських клубах минулого тижня.

Почали гучно – Віктор Коваленко, який вийшов на останні 12 хвилин проти «Мілана», віддав результативний асист на останніх секундах матчу. І байдуже, що «россонері» скасували їхній переможний гол через незрозумілий свисток арбітра – «Спеція» цю перемогу точно не забуде.

Тьяго Мотта віддячив українцю місцем в основі на матч із «Сампдорією» (зіграв 63 хвилини), який «Спеція» виграла 1:0. Команда з Коваленком у складі вже вийшла на 14-ту сходинку і відірвалася від зони вильоту на 8 очок.

Другий матч за сезон зіграв за «Реал» Андрій Лунін – проти «Ельче». Перші 90 хвилин відстояв на нуль, проте вже в овертаймі пропустив першим. Його вини у цьому голі фактично немає.

Іско та Азар ситуацію виправили. В цілому Андрієві не вдалося показати себе – бо в суперника усього було три удари в площину за 120 хвилин. Однак там, де від нього вимагалися сейви, він рятував.

Націкавіше, що в неділю «Реал» знову грав з «Ельче» в чемпіонаті, проте вже з Куртуа в складі. Бельгієць пропустив два голи з двох ударів в площину, а мадридці ледь врятували нічию у компенсований час.

А от інший воротар-українець, Артур Рудько, який виступає за кіпрський «Пафос», запам’ятався лише прямою червоною у 1/8 кубку з «Анортосісом». Під час атаки суперника він вийшов з воріт, схопив футболіста за бік та кинув на землю. Очевидний фол останньої надії, безсумнівна червона картка.

Цей епізод став переломним у матчі: до цього «Пафос» вигравав 1:0, у підсумку ж програв 1:3.

Момент на 2:14.

Єдиний гол українця у цьому дайджесті – з товариського матчу: угорська «Кішварда» обіграла косовський «Дукаг’їні» 2:0. Перший гол забив Богдан Мельник.

Момент на 0:30.

Хоч Євген Шахов стежив за лавою запасних за перемогою АЕК над «Атромітосом», варто відзначити достойний жест команди на адресу іншого їхнього одноклубника. Гравці присвятили цю перемогу, зокрема, й Олегу Данченку (перейшов на правах оренди в «Зорю»), чия дружина нещодавно загинула в ДТП.

А що там інші?

Олександр Зінченко пропустив матч із «Саутгемптоном» через ушкодження. Зате, здається, підписав новий контракт із «Сіті».

Віталій Миколенко приїхав на зустріч із «Астон Віллою», проте в заявку не потрапив. Журналіст Ендрю Тодос повідомляє, що причина – травма спини.

Руслан Маліновський все ж пропустив матч із «Лаціо» – раніше повідомлялося, що він не встигне зробити другу вакцини до цього, хоч його дружина пізніше й назвала це «брєдом».

Роман Яремчук провів перший тайм зустрічі з «Арукою», нічим не відзначився і був замінений в перерві.

Андрій Ярмоленко переглядав гру з «МЮ» з лави запасних.