Tribuna/Футбол/Блоги/Просто про складне/Вирішальний матч для України, чи поїдуть наші Козаки на Євро 2024 ? Чи може Італія проти ?

Автор — Jeffersonfarfan
19 ноября, 19:30
10

Нажаль, в мене мало надії на нашу збірну і на це є ряд об’єктивних факторів, які ми зараз обговоримо. Пропоную такі ставки: удари в площину воріт - Італія перемога кф 1,78; удари від воріт - Україна перемога кф 1,6 а також жовті картки Україна ТБ (2,5) кф 1,95 і вишенька на торті Пенальті або вилучення, так кф 2,35. Для більш ризикових Італія битиме пенальті кф 4,75 та Україна вилучення кф 4,8. Тепер чекаємо смолл лінію на наших вітчизняних БК там кф буде ще більше, а ми поїхали далі.

Почну відразу з теорії змови, політики, грошей чи можливо рептилоїдів, а саме про вирази посадовців УЄФА. Хто не в курсі, то Президент Європейського футбольного союзу Александер Чеферін заявив, що : « Італія має кваліфікуватись на Євро 2024, в іншому випадку – буде катастрофа. Італія надто важлива. Думаю, вона переможе Україну.» Особисто я, думаю, що посадовці такого рівня не кажуть такі речі необдумано і при тому УЄФА слідком змусило збірну України грати товариський матч перед Італією. Почнемо з того, що на матч Скуадри прийде набагато більше вболівальників ніж на нашу збірну. Проте з України навряд поїде потяг туристів та фанатів, та й тріумфатор буде відстоювати корону – хіба не гучно. Якщо в Італії не вийде чесно досягти результату, то імовірно допоможуть арбітри, нажаль, це просто бізнес для посадовців.

Саме зараз на збірну Реброва буде шалений тиск і чи витримає його тренер і гравці величезне питання. Наша збірна не грала настільки вирішальні матчі, ще й коли анонсується, що це матч за право грати у Євро 2024 і саме тут будуть нерви, бійки, сутички, сперечання з арбітрами і звичайно ж індивідуальні помилки. Саме тому треба загравати картки чи вилучення наших козаків, адже градус та нерви закипають. Варто згадати скільки карток отримала Македонія в останні 15 хвилин при рахунку 3-2. Їх було аж 5! Хоча в першому таймі арбітр шкодував картки та був більш лояльним до Македонії при рахунку 3-0 ніж при 3-2. Ментально наша збірна дуже недосвідчена, адже ось так не пробивалась в топ-турніри і можливо цей ланцюг наростаючих очікувань може зіграти з нашою збірною злий жарт, так як команда може перегоріти до початку матчу.

Настрій у Італії просто неймовірний, бо вони винесли Македонію просто вперед ногами ще в першому таймі. Пресинг який демонструвала команда Спалетті, нагадував саме той Чемпіонський при Манчіні. Навіть без Бастоні ( кращий захисник збірної) та Тоналі (один з кращих опорників світу) команда виглядала фантастично та дуже легко на полі, особливо сяють Федеріко Кьєза та Распадорі, які розривали захист ривками і забіганнями. Питання виникають по Бонавентурі… Чи вистачить 34 річного дядька на дві гри з високою інтенсивністю? І ще по парі центральних захисників Гатті – Ачербі, адже обидва відіграли вкрай невпевнено, та не мають досвіду грати разом. Саме тут з’являється шанс для нашої збірної, особливо для Артема Довбика.

Аналогічна проблема і в нас, адже Матвієнко вкрай невпевнено проводить сезон в центрі захисту і видно, що зараз граючи з ліва йому набагато комфортніше. Але тут проблема, з ліва в топовій формі Миколенко і саджати його на лавку ніхто не буде. Тим самим центр захисту набуває цікавої конфігурації, чи зіграє там Сваток-Забарний, чи то може все ж таки Миколенко, який наварив майже в кожному матчі збірної. Проте наші легіонери в чудовій формі: Довбик + Циганков розривають за Жирону; Зінченко провів кращий матч сезону за Арсенал; Мудрик перервав гольову посуху за збірну; Миколенко і Забарний у вогні;Таловерова та Дубінчака нарешті викликали в лави збірної. В УПЛ пристойно виглядають Сікан ( роззабивався навіть в ЛЧ), а Судаков просто боженька в центрі поля. Питання лише до кандидатури опорного… Буде там грати віковий Тарас Степаненко, чи дадуть шанс Назарині?

Проблема контролю в збірній стоїть досить гостро, адже не зважаючи на результат у команди Реброва не було матчів, де вони контролювали хід гри. Отож давайте проаналізуємо матчі відбору: Триллер проти Македонії, де ми перемогли 2-3 тільки завдяки індивідуальному генію Циганкова і Мудрика;Далі натужні 0-1 з Мальтою, де навіть пенальті реалізовано тільки другий;Потім 1-1 з Англією, де довелося понервувати;Далі рознос за грою від Італії, бо в першому таймі була повна деклассація, а гол в другому забитий не за духом гри; Македонія, де дали багато шансів суперникам, але на щастя ті не скористались і ось проти Мальти знову труднощі й індивідуальне спасіння від Мудрика. Жодної впевненої гри з цільним малюнком, не проблисками, а саме малюнком – ми не Мадридський Реал, який фігово грає 70 хвилин і 20 як Боженьки й на цьому виграє навіть ЛЧ.

Попри все в нашої збірної є все для перемоги і клас гравців не нижче ніж у Італії. Основна проблема того, чи вийдемо ми з менталітету андердога і жертви, чи покажемо свою гру, адже якщо вийдемо грати другим номером і притиснемось під пресингом Італії, то буде тотальний розгром. Віримо в збірну проте думаємо головою, а не серцем. Слава Україні!