Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/«Шахтар» зробив потужну заявку на чемпіонство – розбив «Зорю», зігравши майже тайм у більшості

Можуть оформити чемпіонство прямо в матчі з «Дніпром-1».

24 травня, 20:00
14

У матчі 28-го туру УПЛ «Зоря» програла «Шахтарю» – 0:3, граючи у меншості майже увесь другий тайм.

🔸 «Шахтар» відкрив рахунок вже на 5-й хвилині – Олександр Зубков змістився ближче до центру й віддав Георгію Судакову під удар, тому гравцям «Зорі» навіть не заважали.

🔸 На 49-й хвилині «Зоря» ще й опинилася у меншості: Ігор Снурніцин просто взяв і вдарив по нозі Олександра Зубкова, який навіть не володів м'ячем. Чиста пряма червона.

🔸 Після того «Шахтар» без особливих проблем поклав ще два голи у ворота Олександра Сапутіна.

На 59-й хвилині Артем Бондаренко пробив по воротах – удар заблокували, однак Дмитро Криськів встиг підібрати мʼяч і віддати Бондаренкові на добивання.

🔸 А на 83-й вже вкотре у команди Ігоря Йовичевича спрацював джокер Кевін Келсі. Однак голу б точно не було без надшвидкісного забігу Дмитра Топалова, який багато в чому й допоміг організувати результативну атаку.

🔸 «Зоря» перервала свою семиматчеву переможну серію (не програвали з 8 квітня). І, що найсумніше для команди ван Леувена, втратила навіть математичні шанси на чемпіонство.

🔸 Водночас «Шахтар» до титулу УПЛ наблизився максимально. Для того, щоб оформити його офіційно, команді достатньо набрати одне очко у наступному турі – очному протистоянні з «Дніпром-1».