Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/«Інгулець» підозрює стимуляцію суперників, гол зі штрафного, акція «Карпат» та інші моменти першої ліги
Огляд туру

Зібрали найцікавіше у турі.

Автор — Tymur Koval
8 квітня, 19:20
17

Перша ліга принесла нам вже традиційно чималу кількість гарних голів, круті сейви польових гравців та навіть за словами тренера «Інгульця» Владислава Лупашка стимуляцію з боку третьої сторони суперників команди з Петрового.

Ми вже традиційно зібрали найцікавіше у нашому огляді.

Всі результати туру:

Гравці «Карпат» підтримали травмованих одноклубників

Перед початком матчу з ФСК «Маріуполь» гравці «Карпат» на командному фото продемонстрували футболки своїх одноклубників – Тимофія Сухаря та Андрія Булези.

Обидва гравці наразі травмовані, то ж підтримка для хлопців важлива як ніколи.

Акція від «Карпат» – військовий Гичко виконав перший удар по мʼячу у грі з ФСК «Маріуполем»

Якщо у минулому турі домашню гру «Лівого берега» розпочинав символічним ударом молодший сержант 3-ї ОШБ Іван Мельник, то на матч «Карпати» – ФСК «Маріуполь» був запрошений Павло Гичко.

Військовослужбовець 24-ї ОМБ також розпочав гру пасом з центру поля.

«Інгулець» програв «Агробізнесу», Лупашко після матчу заявив про стимуляцію суперників його команди

Один з найцікавіших матчів туру пройшов у суботу – «Агробізнес» вдома переміг «Інгулець» завдяки голу на останній хвилині другого тайму.

Після матчу головний тренер гостей Владислав Лупашко зробив дещо неочікувану заяву.

«Ми налаштовувалися грати у комбінаційний футбол, але ми бачимо, що на нас дуже налаштовуються суперники. Спочатку не розуміли чому саме на нас, бо після нас або до, той же «Агробізнес» грає у Києві провальний матч, а з нами бʼються як за останній матч.

Потім ми дізналися, що йде стимуляція і виходить, що футболісти, наші суперники, грають лише за гроші. Коли немає стимулу, то вони легко здаються. Що вчора «Прикарпаття» (програли 0:1 «Лівому берегу, – прим), що до цього «Агробізнес» у Києві, та ж «Кудрівка-Нива» зовсім інакше виглядає», – заявив тренер команди з Петрового.

У весняній частині «Інгулець» спочатку на виїзді переміг «Прикарпаття», яке у 2 інших матчах цього року набрало 1 очок, потім була нічия з «Кудрівкою-Нивою» (1 очко в інших 2 матчах) та зараз поразка від «Агробізнеса» (1 очко в 2 матчах).

Отож, навесні команда Лупашка набрала 4 очки з 9 можливих. До цього моменту інформація про стимуляцію суперників команди не зʼявлялася. Своїми думками з цього приводу діліться у коментарях.

Календар «Інгульця» тут.

Сейви туру у виконанні захисників

Напівсейв, напівперехоплення, виконав капітан «Гірника» Євген Мороз у грі з «Металістом».

Мʼяч йшов у площину, а на дальній до того ж знаходився гравець суперника.

Якесь нереальне спасіння продемонстрував захисник «Агробізнеса» Руслан Бариляк проти «Інгульця».

Блискучий сейв, який не дав комбінації суперника завершитися голом.

Розсип гарних голів: прямий удар зі штрафного, на індивідуальній майстерності та з відстані

Цього туру також не обійшлося без низки неймовірних мʼячів. Як вам удар Руслана Дедуха зі штрафного з «Прикарпаття»?

А як щодо такої гармати від гравця «Поділля» Максима Куліша на 90+2-й хвилині?

У матчі «Карпат» та ФСК «Маріуполя» кожен з голів був по-своєму особливий та найголовніше гарний.

Ось таким надпотужним пострілом Владислав Мороз зрівняв рахунок у грі «Епіцентр» – «Вікторія» (3:1).

Більярдний удар вдався Валерію Рогозинському проти СК «Полтави» (2:2).

Вирішальний мʼяч півзахисник «Агробізнеса» Денис Галенков проти «Інгульця» забив на останній хвилині основного часу.

Змістився у центр, обійшов кількох опонентів та пробив у протихід воротарю. Вау!

Епічна симуляція Щербака з СК «Полтави»

Півзахисник СК «Полтави» Дмитро Щербак на 89-й хвилині зрівняв рахунок проти «Кудрівки-Ниви» – 2:2.

Після реалізованого пенальті він побіг за мʼячем, аби витягнути того з сітки воріт. Проте йому спробував завадити голкіпер суперника Георгій Клімов, який зачепив Щербак рукою по спині та, можливо, торкнувся гомілкостопу (на повторі чітко розібрати епізод неможливо).

Щербак, відчувши дотик, схопився за гомілкову кістку. Рефері на провокацію не повівся.

Підсумки

У «Чемпіонській» групі «Карпати» збільшили свій відрив від «Інгульця» до 8 очок. До того ж «Лівий берег» наблизився до 2-го місця на відстань в 1 заліковий бал.

«Хуст» покинув зону перехідних матчів у десятці колективів, що ведуть боротьбу за збереження прописки. «Металург» Запоріжжя продовжує своє падіння у таблиці після вже трьох поразок навесні.