Розгром від Шотландії – 16-й в історії збірної України. Але лише 9-й в офіційних матчах

Не буває Ліги націй без розгрому.

22 вересня, 12:30
14

Україна розгромно програла Шотландії у перенесеному матчі першого туру Ліги націй – 0:3.

ВІДЕО. Шотландія знищила Україну. Без шансів

Це вже 16 розгромна (з різницею у 3 і більше м'ячів) поразка збірної України в історії.

• Найбільшим розгромом залишаються ті коронавірусні 1:7 від Франції у 2020-му – коли команду збирали з того, що лишилося.

• З нею ж у нас і найгірші стосунки – французи громили нас тричі, найчастіше за всіх.

• З 16 розгромів лише 9-й стався в офіційному матчі – і лише третій від не надто топової збірної (після найпершого розгрому від Хорватії та від Словаччини в ЛН, коли той вже нічого не вирішував).

При цьому жоден раз офіційний розгром не стався, коли Україна приймала матч.

• Примітно, що Україна отримала розгром в кожному з розіграшів Ліги націй. Вочевидь, не наш турнір.

Не сумуйте через поразку збірної України – це лише Ліга націй

Найкращі
Нові
Перші
Михаил Петрик
Насправді не треба аж занадто рефелксувати через цю поразку, причини розгрому прості та очевидні. Команда через травми втратила пів костяка, а інша половина, що вчора грала, просто об*сралася. Ярмоленко в еміратах став дуже повільним (не в плані фізики, а сенсі швидкості прийняття рішень), декілька разів просто перетримав м'яч втративши можливість до перспективної атаки, Степаненко весь тайм не встигав за рухом м'яча, через що ледь не видалився вже в першому таймі, його замінили на Сидорчука (без коментарів). Маліна і Караве взагалі провели ледь не найгірші матчі за останні 3-4 роки, постійний брак та привози, буквально з 1 по 90 хвилину гри, Матвієнко, що мав би стати лідером та стовпом у захисті теж 24/7 панікував. Тому нічого дивного у тому, що при такій гри наших "зірок" резервісти (Бондар, Михайличенко, Піхальонок, Мудрик) також обіср*лися, лідери мали б їх надихнути та зарядити впевненістю, а вийшло навпаки. Чекаємо наступних ігор та молимося, що це була разова акція.
Відповісти
11
HIM
відповів на коментар користувача Михаил Петрик
Піхальонка до чого сюди приплів? Найкращий гравець матчу у складі збірної!
Відповісти
4
Ярик Ткаченко
що буде в Англії роботи Мудрік, коли гравці з чемпіоншіпу просто переїхали, да і фізично поки не вистачає на 90хв
Відповісти
7
відповів на коментар користувача HIM
ну насправді так, він грав не настільки погано як деякі, але перформансу там також не було і близько.
Відповісти
2
Показати ще 1
nikmen
Мне кажется что надо уже начинать товарняки для сборных отдельно считать и фиксировать. Для клубов же никто не считает кто сколько в товарняках наиграл матчей и забил голов. Понятно что матчи за сборную более редки и поэтому важен каждый. Да и традиционно так сложилось что раньше у сборных товарняков было больше чем официальных матчей, но сейчас это выглядит странно, особенно фиксировать такие матчи как с Францией. Тогда и подставу от Швейцарцев надо фиксировать как разгром - технически по протоколу же разгром.
Відповісти
5
Oleksii Romanenko
імхо, вихід Сидора, кілька його невдалих дій і команда поплила
Відповісти
3
мене здивувала лінія захисту, награне трио Матвієнко бондар міхайліченко просто провалилися да і Караваєв туди ж. бондар взагалі немов Неста чи Рамос хотів на досвіді грати, в підсумку його знищили. До речі пара ЦЗ виграли лише 17% боротьби. Кидається в очі, що гравці ШД фізично не готові, Мудрік після 60хв просів, Степаненко взагалі ледь тайм витримав, міхайліченко взагалі сам по собі грає. Вихід сідора це взагалі знущання над футболом