Tribuna/Теніс/Блоги/Ноу Баланса/Світоліна виграла перший турнір після пологів. Перемогла росіянку – попри заборону від мінспорту

Так чи потрібно українцям змагатись з росіянами?

Блог — Ноу Баланса
27 травня, 19:01
10

🔹 Еліна Світоліна виграла перший турнір після декретної паузи в карʼєрі та народження первістка у жовтні минулого року. Це її 17-й титул.

28-річна українка виграла турнір в Страсбурзі, обігравши у фіналі росіянку Анну Блінкову з рахунком 2:0 (6:2, 6:3).

🔹 Саме так, Еліна зіграла з представницею Росії, попри заборону міністерства молоді та спорту України усім нашим спортсменам брати участь в змаганнях, де також виступають росіяни та білоруси.

Нагадаємо, що 13 квітня стало відомо про рішення мінспорту бойкотувати турніри, на які допустили російських та білоруських спортсменів. Також відомство ввело покарання для тих федерацій, чиї спортсмени відмовляться від такого бойкоту. Їх позбавлятимуть національного статусу.

Відтоді, наприклад, такі змагання змушена була бойкотувати збірна України з дзюдо, яка не виступила на чемпіонаті світу в Катарі, куди допустили росіян та білорусів.

🔹 Натомість українські тенісисти продовжують грати проти представників цих держав, як і робили це раніше після 24 лютого.

Зокрема, та ж Світоліна на шляху до фіналу в Страсбурзі та зустрічі з Блінковою обіграла її землячку — у чвертьфіналі з тим же рахунком 2:0 пройшла Варвару Грачову.

Як ви вважаєте, чи потрібно українцям змагатись в турнірах, куди допустили росіян?