Tribuna/Футбол/Блоги/Ноу Баланса/Герой «Дніпра-1» на Кіпрі - вихованець ще старого «Дніпра». Дебютував у 15 років, вже двічі рвав «хрести», вразив Кучера

Гол+пас проти «Аполлона» та гол у ворота «Динамо».

Блог — Ноу Баланса
15 вересня 2022, 22:10
4

«Дніпро-1» впевнено переміг на виїзді кіпріотський «Аполлон» 3:1 та піднявся на друге місце в групі Е Ліги конференцій.

Найбільше до результату доклались лідер дніпрян Артем Довбик та новачок команди, вихованець клубної академії Валентин Рубчинський, який вартий окремої уваги.

Рубчинський у 12 років переїхав в академію «Дніпра». До 20 він двічі рвав «хрести», але таки добився прогресу

Одним з найцікавіших гравців «Дніпра-1» на початку сезону є 20-річний Валентин Рубчинський. Центральний півзахисник, який в минулій кампанії виступав в оренді, зараз привертає до себе увагу результативною грою за першу команду.

Валентин ще у 2-му турі УПЛ доклався до розгрому «Динамо», забивши третій гол, який і оформив розгромний рахунок. А цього вечора Рубчинський оформив гол плюс пас в матчі проти кіпрського «Аполлона».

Валентин відкрив рахунок в зустрічі, добивши м'яч в порожні ворота після пасу Довбика вже на 11-й хвилині гри.

За чверть години Рубчинський уже повернув борг Артему, асистувавши другому голу дніпрян.

Непогано як для центрхава, який потрапив в основний склад після травми Бланко.

Тим цікавіший шлях молодого гравця до цієї поки пікової миті в кар'єрі. Валентин в 12 років переїхав з Луцька в академію «Дніпра», а за першу команду дебютував вже у ранні 15 (!) років. Правда, це було в той кризовий період, коли дніпряни під санкціями впали в другу лігу через борги - але Валентин в тій команді все одно був одним з наймолодших гравців.

Рубчинський тоді вважався головний талантом академії, але знайомство з дорослим футболом видалось надто болючим. В наступні роки він двічі рвав хрестоподібні зв'язки, які підірвали віру в його потенціал. Загалом він пропустив понад рік і дуже важко повертався на попередній рівень.

На початку 2021 року хавбек знову спробував у дорослому футболі, перейшовши з «Дніпра-1» у оренду до «Нікополя» і провівши там рік. Наступною мала бути оренда у «ВПК-Агро», але на заваді стало повномасштабне вторгнення росіян.

Влітку Валентин, проте, добре зарекомендував себе на зборах в «Дніпрі-1». Тренерський штаб та сам Олександр Кучер приємно вражені тим, як Валентин працює на тренуваннях - і якщо ще влітку його навряд хтось розглядав навіть як гравця близького запасу, то зараз він вже виходить на поле навіть попри наявність у складі Фареза Балулі чи Ігоря Когута.

І вже забив два голи в двух дуже важливих для команди матчах - з «Динамо» та «Аполлоном».

«Дніпро-1» заслужено переміг «Апполон» в матчі з обопільними голами з офсайду

Швидкий гол Рубчинського задав темп чудовому першому тайму «Дніпра-1» в матчі в Нікосії. Команда Олександра Кучера провела ударну першу половину, забивши загалом тричі.

Закріпити вдалий старт українській команді допоміг дубль Артема Довбика, завдяки якому гості пішли на перерву, громлячи суперника на його полі.

Другий тайм видався рівнішим, завдяки чому «Аполлон» зміг один гол відквитати. Щоправда, Піттас замкнув подачу Кір'яку, перебуваючи в офсайді.

Залишається вважати це відданим боргом суддів, адже в першому таймі вони також прогледіли положення поза грою у Довбика в момент пасу на нього нашого героя, Валентина Рубчинського.

В підсумку загалом заслужена перемога «Дніпра-1», яка стає для клубу дебютною у єврокубках. Найкрасномовніше перевагу хлопців Кучера висловлює показник xG - 2.54 у них проти 0.99 у кіпріотів.

Після матчів з АЕК жодна команда, яка грала проти «Дніпра-1» не змогла набрати більше 1 за показником xG. Оборона - найголовніший здобуток Олександра Кучера після стартового провального відрізку.