Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Шалена кінцівка матчу «ГСВ» та «Міннесоти»: «Ворріорз» розсипалися у надважливий момент, гейм-віннер виконав Таунс, який тільки повернувся після важкої травми

Каррі намагався усе врятувати, але не вдалося.

Блог — Rim Protection
27 березня 2023, 11:32
2

«Голден Стейт» поступився «Міннесоті» в домашньому матчі регулярного чемпіонату НБА із рахунком 96:99.

На останній хвилині матчу лідери «Ворріорз» Дреймонд Грін та Джордан Пул припустилися втрат. Після помилки Дреймонда «Тімбервулвз» змогли організувати швидку атаку, яка закінчилася триочковим Карла-Ентоні Таунса, що в результаті став переможним.

Стефен Каррі намагався врятувати «Голден Стейт» та перевести матч у овертайм кидком під сирену, але не влучив.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Джордан Пул – 27 очок. Каррі відзначився 20 очками, 6 підбираннями та 9 асистами. У «Міннесоти» найбільше очок набрав Наз Рід – 23. Руді Гобер закінчив матч із дабл-даблом 10+18, Карл-Ентоні Таунс, який нещодавно повернувся після травми, пропустившив 51 матч, набрав 14 очок, зробив 5 підбирань та 3 асисти.

Після цієї перемоги «Міннесота» впритул наблизилася до «Голден Стейт» у турнірній таблиці Заходу. «Ворріорз» йдуть шостими (39-37), «Вулвз» – сьомі (38-37).