Tribuna/Футзал/Блоги/Рівно 10 років тому футзальна збірна України розіграла шикарну комбінацію в матчі-відкритті ЧС

31 жовтня 2022, 00:25
1

Хотів закинути допис у блог "Ви це бачили?", але хтозна, як це зробити у нинішній версії сайту, тож най буде хоч тут.

***

1 листопада 2012 року «синьо-жовті» розпочинали четвертий для себе Мундіаль поєдинком проти Парагваю.

Головною ударною силою команди Лисенчука на той момент була четвірка львівських «енергетиків» – Рогачов, Овсянніков, Чепорнюк, Павленко. Саме цей квартет і показав справжній майстер-клас, зрівнявши рахунок у середині 1-го тайму.

(2:45 відео)

FIFA поставила цю комбінацію на 4 місце у рейтингу найкращих голів ЧС-2012. Однак, судячи з найбільш заплюсованих коментарів під роликом у Youtube, приз глядацьких симпатій отримала саме наша збірна.

Матч з Парагваєм завершився бойовою нічиєю 3:3 (наші тричі відігравалися). Україна виграла свою групу, впевнено подолавши господарів турніру Таїланд (5:3) та Коста-Ріку (6:1). В 1/8-й фіналу без проблем розібралися з Японією (6:3), але у чвертьфіналі не впоралися з головною сенсацією того ЧС – Колумбією (1:3).