Tribuna/вид спорта не определен/Блоги/Дивовижний гол Роналдінью в ЛЧ проти «Челсі» у 2005 році: як він це зробив

Дивовижний гол Роналдінью в ЛЧ проти «Челсі» у 2005 році: як він це зробив

8 березня, 16:05

Згадуємо культовий м'яч від «чарівника» 19-річної давнини.

8-го березня 2005 року, у другому матчі 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, «Челсі» приймав «Барселону». Перший - між ними закінчився на користь каталонців, з рахунком 2:1. Проте в другому - доволі швидко чіп лідерами стали «пенсіонери». Вже на 8-й хвилині забитим м’ячем відзначився Ейдур Ґудйонсен, а трохи згодом перевага була розгромною. Ще два голи на свій рахунок записали Френк Лемпард та Дем'єн Дафф. Після холодного душу для «Барси» - за справу взявся Роналдінью.

Зменшити відрив від «Челсі» «чарівнику» вдалося з 11-метрової позначки, на 27-й хвилині. А під кінець першого тайму стався один з найбільш дивовижних голів в кар’єрі бразильця. Роналдінью, перебуваючи на дузі штрафного майданчику після передачі Деку, потанцював з м’ячем і з місця послав його точно в кут воріт Петра Чеха.

Тоді дубль у виконанні Роналдінью не допоміг «Барселоні»: до наступної стадії плей-оф покрокували футболісти «Челсі». Проте другим голом, «чарівник» назавжди вписав себе до когорти авторів найкрасивіших м’ячів в історії футболу.