Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/П'ять від Мессі: 12 років тому «Камп Ноу» побачив першого автора пента-трику в історії ЛЧ
Відео

Рекордна перемога «Барселони» в плей-оф, бідолашний «Баєр» та історичний вечір для Лео.

Блог — Ретро
7 березня, 21:54

7-го березня 2012 року, «Барселона» декласувала «Баєр» в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів. Загальний рахунок протистояння – 10:2.

Перші цеглини загального успіху каталонці заклали ще в Німеччині, перегравши опонентів з різницею у два м'ячі. В Іспанії питань не залишилося зовсім. Майбутній володар Золотого м'яча - Ліонель Мессі забив п'ять голів, ставши автором першого пента-трику в історії ЛЧ. Стартовий м'яч аргентинець відправив у ворота вже в середині першого тайму, останній - наприкінці зустрічі, на 84-й хвилині.

На божевільний перформанс Мессі, окрім вболівальників з усіх куточків світу, красномовно відреагував й тодішній коуч «Барселони». Після матчу Пеп Гвардіола сказав: «Трон належить йому, і тільки він вирішить, коли залишити його». Та додав: «Він найкращий. Немає іншого. Він найкращий, мені пощастило бути тренером цього гравця. Я завжди можу сказати, що тренував його».