Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

****

Вітаємо, хокейне панство!

Минулої ночі всі три представника дивізіону Метрополітен перемогли.

1. Пітсбург здолав Монреаль по булітах. Кросбі закинув двічі, ще одна шайба на рахунку Гюньзела, Карлссон зробив два ассиста. Пітсбург відігрався з 1 - 3 і зміг вирвати перемогу по булітах. Переможний буліт у Янсена Харкінса в 12 колі.

2. Нью-Джерсі бере гору над Бостоном у овертаймі. Переможна шайба на рахунку Джека Ґ'юза. Це шостий, другий цього сезону, гол у Овертаймі для Ґ'юза. Доречі в основний час Джек не зміг нанести жодного кидка по воротам Свеймана.

3. Нью-Йорк Айлендерс подужали Анахайм завдяки голу у меншості від Ґольмстрома за 1:33 до завершення основного часу матчу. Ноа Добсон знов видав матч в якому набрав більше одного очка (0+2). Це 29 гра в кар'єрі та 7 цього сезону для Добсона. Він зараз знаходиться на другій сходинці за кількісцю багатоочкових ігор серед захисників Айлендерс у віці до 24 років.

4. Колорадо перемагає Баффало. МакКіннон зробив 2 ассиста і здобув своє 800 очко в кар'єрі. Нейтон стає п'ятим гравцем в тісторії франшизи хто досяг позначки в 800 очок і четвертий по кількості матчів, що знадобилася для цього.

5. Вінніпег робить камбек у матчі проти Лос-Анджелес. Ейлерс (2+2 4) та Віларді (1+3 4) зоробили по 4 очка кожний, чим внесли вагомий вклад у перемогу. Для Віларді ця гра стала особливою, бо він вперше повернувся до ЛА після свого переходуьдо Вінніпега, як бачимо хокеїст підійшов до справи відповідально. 4 очка заьматч, це найвищий показник результативности Віларді за кар'єру.