Tribuna/Хокей/Блоги/Айлендерз – Анахайм: декілька думок

Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

Запрошуємо долучитися до прихильників команди Айлендерз в нашій телеграм спільноті.

****

Напередодні

Суперник Анахайм.

Нехай вас не вводить в оману турнирне становище і програшна серія Качок матч не буде легким.

У Айлс накопилась втома, два останні матчі завершились в овертаймі.

Цю гру точно пропустить Скотт Майфілд. Зі слів Лане Ламберта у Скотта травма верхньої частини тіла і він day-to-day.

Із позитивного Себастьян Ахо повернувся до тренувань з командою. Рішення про його участь в матчі буде прийматись тренерський штабом перед матчем.

У Анахайма треба звернути увагу на молодого Лео Карлссона, а також на Френка Ветрано.

Анахайм в гостях цього сезону 5 - 7 - 0. Минклого року Айлендерс виграли обидва матча проти Качок, тож сподіваємось на продовження цієї серії.

Особливим цей день буде для Росса Джонстона, який вперше повернеться до Лонг Айленда з жовтня, коли Анахайм забрав його до себе з драфту відмов. Джонстон првів 7 сезонів у складі Айлендерс відіграв 134 гри та набрав 24 очка (9+15).

Після гри

Айлендерс перемагають.

Це вже 4 поспіль перемога для Нью-Йорк Айлендерс.

Айлс закріплюються на другому місці в дивізіоні Метрополітен в 4 очках від лідера Нью-Йорк Рейнджерс.

Ґольмстром пройшов по лівому флангу та закинув шайбу повз Гібсона. Це буда 8 шайба для шведа, а Айлендерс зараз показують відрізок 6-0-1.

Пажо ассистував переможній шайбі Ґольмстрома, який зараз лідує в лігі з 4-мя шайбами у меньшості.

"Це було неймовірно" сказав 22-во річний шведський хокеїст про свою героїчну шайбу. Це стала найпізніша шайба закинута у меньшості в основний час, в історії Айлендерс.

"Я спробував просто розігнатися та кинути шайбу"

Айлс знов влаштували гойдалки для своїх фанів, після того як вони відкрили рахунок та закріпили успіх завдяки шайбам Палм'єрі та Цізакіса, проте потім Анахайм спромігся закинути тричі поспіль.

Цього дня Айлендерс віднайшли сіли на третій період і спочатку Барзал зрівняв рахунок на 7:46 третього періоду, а за півтори хвилини до закінчення основного часу Ґольмстром закинув переможну шайбу.

Наступна гра проти Бостона у ніч проти субботи.