Будемо раді бачити серед підписників телеграм-каналу >>> ОверТайм<<<<, де щодня купа цікавого матеріалу, статистики, обговорень.

Вітаємо, хокейне панство!

1. У січі за Онтаріо закинуто 9 шайб.

Торонто продовжує свої конвульсивні гойдалки: то демонструє жагу до життя, чергуючи з безбарвністю та депресивними нотками.

Після цієї гри і гравці й керманич розповідали про проблеми у захисті, про незіграність команди, про «багато новачків». Як на мене, такі собі виправдання.

Натомість Оттава підходила до матчу з однією перемогою за останні 3 тижні і це на тлі скандалів, розслідувань... Після поразки від Тампи, вболівальники Сенаторів почали вимагати звільнення головного тренера. Отож хокеїсти Оттави грали і за себе і за того хлопчину, який їх тренує: свого тренера 😊 і це мало зиск.

Особливо було помітно, коли у третьому періоді, після того як Робертсон знов зрівняв рахунок 3 - 3, Кубалік і Штюцле за хвилину зробили рахунок 5 - 3 на користь Оттави.

Додамо, що Нюлендер (Торонто) продовжує свою серію матчів з набраними очками від початку цього сезону. У його доробку 13 поспіль матчів і це вже 5 результат, починаючи з 1993 року.

У Тіма Штюцле (Оттава) 10 асистів у 11 іграх, тільки двом, з гравців, які нині ще грають, знадобилось менше ігор за Сенаторів для досягнення показника у 10 ассистів. Ерік Карлссон 7 ігор у сезоні 2017-18 та 10 ігор у сезоні 2015-16 і Том Шабо 10 ігор у сезоні 2018-19

2. Флорида дотисла Рашингтон у додатковий час. Сем Реінхарт закинув переможну шайбу всього через 15 секунд після старту овертайма, чим оновив рекорд Флориди. До цього найшвидше закинути шайбу вдавалося Аарону Екбладу (16 секунд) у матчі проти Кароліни у 2022 році.

3. Королі здолали Лицарів. Друга поспіль поразка Вегаса, як на мене, є відлунням їх потужного початку сезону. Дуже багато сил вони віддали стартовому ривку.

Про це непрямо сказав Стоун у інтерв'ю після гри: «У команди закінчилось пальне в 3 періоді».

Анзе Копітар закидує свою 400 шайбу за Королів, на додачу Копітар має рекорд серед всіх гравців Ліги за набраними очкам у матчах проти Вегаса (13 + 21).

Королі продовжують свою серію гостьових звитяг зі старту сезону, довівши до 7 матчів і це 4 результат за всю історії Ліги.