Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 20 березня 2021
Баварія
4:0
Штутгарт
Айнтрахт Франкфурт
5:2
Уніон Берлін
Кельн
2:2
Боруссія Дортмунд
Вердер
1:2
Вольфсбург
Шальке
0:3
Боруссія Менхенгладбах
Колос U-21
2:3
Зоря U-21
ФК Львів U-21
0:2
Шахтар U-21
Динамо U-21
2:2
Рух Львів U-21
Інгулець U-21
1:4
Олександрія U-21
Брентфорд
1:1
Ноттінгем Форест
Барнслі
1:2
Шеффілд Венсдей
Брістоль Сіті
0:2
Ротергем
Ковентрі
0:0
Віком
Мілволл
1:0
Мідлсбро
Норвіч Сіті
1:1
Блекберн
Престон
0:1
Лутон
Редінґ
1:1
Квінз Парк Рейнджерс
Сток Сіті
1:0
Дербі Каунті
Вотфорд
3:0
Бірмінгем
Свонсі
0:1
Кардіфф Сіті
Данді Юнайтед
1:0
Абердін
Гамільтон
1:1
Сент-Міррен
Кілмарнок
4:1
Мотервелл
Лівінгстон
1:1
Гіберніан
Сент-Джонстон
1:0
Росс Каунті
Ньюеллс Олд Бойз
0:0
Уніон Санта-Фе
Сентраль Кордоба
1:1
Естудіантес
Патронато
0:1
Уракан
Хімнасія Ла-Плата
2:0
Атлетіко Тукуман
Банфілд
2:0
Ланус
Аль-Раед
1:1
Аль-Іттіхад
Аль-Іттіфак
1:0
Аль-Файсалі Харма
Аль-Фатех
4:1
Аль-Ахлі Джидда
Аль-Шабаб Ер-Ріяд
1:3
Аль-Таавун
Аль-Хілаль
1:0
Аль-Кадісія
Аль-Наср
7:0
Аль-Батін
Реджана
1:1
Козенца
Фрозіноне
0:3
Лечче
Віченца
1:0
Пескара
Емполі
1:0
Віртус Ентелла
Монца
1:4
Венеція
СПАЛ
1:0
Читтаделла
Ам'єн
3:1
Труа
Шатору
2:2
Кан
Генгам
1:1
Родез
Гавр
0:2
Сошо
Нансі
1:0
Клермон
Ньор
1:0
Тулуза
Париж
2:0
Гренобль
По
3:1
Дюнкерк
Валансьєн
2:2
Осер
Портсмут
2:1
Іпсвіч
АФК Вімблдон
2:2
Чарльтон
Аккрінґтон Стенлі
3:1
Віґан
Бертон
1:2
МК Донс
Флітвуд Таун
0:2
Свіндон
Джиллінґем
2:2
Донкастер
Нортгемптон
0:1
Крю
Оксфорд Юнайтед
0:2
Блекпул
Плімут
2:0
Брістоль Роверс
Рочдейл
3:3
Пітерборо
Шрусбері
1:1
Галл
Сандерленд
1:1
Лінкольн Сіті
Ньюпорт
0:1
Лейтон Орієнт
Стівенідж
3:1
Карлайл Юнайтед
Барро
3:2
Кролі
Болтон
2:1
Волсолл
Бредфорд
0:0
Олдгем
Кембрідж
1:0
Форест Ґрін
Челтенгем
2:0
Солфорд Сіті
Колчестер
0:1
Порт Вейл
Гарроґіт
0:1
Моркем
Менсфілд Таун
2:2
Ґрімсбі Таун
Сканторп Юнайтед
1:1
Саутенд
Транмер
2:1
Ексетер
Інтер Маямі
Майамі
Нутодден
Фолло
Vålerenga Fotball II
Скейд
Соґндаль
Бранн
Крістіансунн
Тромсе
Саннефіорд
Стремсґодсет
Іслоч
0:1
Ліда
Локомотив Лейпциг
4:0
Бішофсверда
Енергі
3:2
Оптік Ратенов
Далькурд
0:3
Васалунд
Ельфсборг
0:2
АІК
Діошдьйор
0:2
Ніредьхаза
Ільвес
1:2
Марієгамн
Ескільсмінне
Ландскруна
Ергрюте
0:3
Тролльхеттан
Юргорден
3:0
Естерсунд
Кальмар
0:2
М'єльбю
Акрополіс
2:0
АФК Ескільстуна
Конґсвінґер
Саннес Ульф
Ліллєстрем
Одд
Дегерфорс
1:0
Норрбю
Варберг
2:0
Вернаму
Беллінцона
2:0
Блек Старз
КПВ
0:2
Оулу
Аскер
Фредрікстад
Треллеборг
3:0
Естер Векше
Брюне
Арендаль
СІК-2
0:2
Яро
Атланта Юнайтед
6:1
Charleston Battery
ФЮС
1:0
Іттіхад Танжер
Старт
Вікінґ
Сіріус
0:0
ГІФ Сундсвалль
Х'юстон Динамо
2:0
Austin Bold
Кампіненсе Кампіна-Гранде
1:0
Сентрал Каруару
Даллас
4:0
OKC Energy
Чикаго Файр
1:0
Філадельфія Юніон
New Mexico United
1:2
El Paso Locomotive FC
Сан-Дієго Лоял
Лос-Анджелес Ґелаксі
San Antonio
3:1
North Texas
Louisville City FC
Нешвілл
Славія Сараєво
1:1
Željezničar Banja Luka
Sloboda Novi Grad
0:1
FK Sutjeska Foča
Слога Добой
0:1
Модрича
Козара
2:0
Дрина Зворник
Podrinje Janja
1:0
Tekstilac Derventa
FK Ljubić Prnjavor
3:3
Леотар
FK Goražde
2:1
NK TOŠK Tešanj
Ігман
1:0
FK Rudar Kakanj
Єдність Біхач
0:0
NK Bratstvo Gračanica
Орашьє
1:2
Будучност Бановичі
Jedinstvo Brčko
0:0
FK Borac Kozarska Dubica
SfB-Oure
4:4
FC Sydvest 05
Jammerbugt FC
0:0
Б-93
FA 2000
3:2
Brønshøj
Гіллеред
2:4
Нествед
AB Tårnby
2:3
Hellerup IK
Aarhus Fremad
1:1
Naesby BK
Middelfart G & BK
3:0
Thisted
Dalum IF
0:1
Brabrand IF
Holbæk B&I
0:2
VSK Århus
Skovshoved
1:2
FC Roskilde
Korab Debar
13:30
Влазрімі-77
Vardar Forino
0:0
Скоп'є
Kadino
13:30
Дрита Боговиння
Охрід
13:30
Veleshta
Labunishta
13:30
Гостивар
Pehchevo
13:30
Осогове
Тіквеш
13:30
FK Kozhuf Gevgelija
Брегалниця
13:30
Plačkovica
Sloga Vinica
13:30
Саса
Перемога
13:30
Rosoman
Kadino
0:0
Скоп'є
Sloga Vinica
1:2
Брегалниця
Кошице
2:1
FC ŠTK 1914 Šamorín
Пухів
3:1
Petržalka
Ліптовськи-Мікулаш
5:2
Slovan Bratislava II
FK Poprad
0:2
Дубниця
Желєзьярне
3:1
Скалиця
O Kormakitis
0:2
Пейя
АПЕП
2:2
Elia Lythrodonta
Halkanoras FC Idaliou
1:1
Podosfairkos Omilos Ormideia
ENAD
0:1
Olympiada Lympion
MEAP Nisou
1:0
Omonia 29M
Elpida Astromeritis
1:0
APONA Anagias
Етнікос Ассіа
5:0
Oroklini / Troulloi
SD Šencur
ND Ilirija Ljubljana
NK Žiri
Adria
Загір'я
NK Tolmin
MNK Izola
NK Brinje Grosuplje
NK Škofja Loka
NK Vipava
Svoboda
Postojna
Sava Kranj
Šobec Lesce
Пісек
Локо Влтавін
SK Motorlet Praha
Банік Соколів
Sokol Hostouň
Бенешів
Povltavská fotbalová akademie
Кралув Двур
FK Přepeře
FK Pardubice II
FK Mladá Boleslav II
FC Hradec Králové II
FK Teplice II
Сокол Брозани
Jablonec II
FK Chlumec nad Cidlinou
FK Zbuzany 1953
Сокіл Живаниці
N. Byskovice
MFK Dobris
Граніце
FC Vsetin
FK Nove Sady
Брумів
Оломоуц
Tj Slovan Bzenec
Іскра Римаржов
1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
Гержманіце
Polanka
Трутнів
FC Horky Nad Jizerou
Літоград
TJ Sokol Libis
Спарта Кутна Гора
Знахід Дештне
Високе-Міто
SK Poricany
Аритма Прага
Арсенал Чеська Липа
Штеті
Банік Соуш
FK Robstav Přeštice
FC Viktoria Marianske Lazne
Уніон Хеб 2001
SK Petrin Plzen
Otava Katovice
Slavoj Mýto
SK Dynamo České Budějovice II
Клатови
TJ Tatran Sedlcany
FK Spartak Sobeslav
Доубравка
Горжовицько
FK Jindrichuv Hradec 1910
Clu Beroun
Люзі-2008
2:0
Шенколі
Тербуні Пука
7:1
Internacional Tirana
Сопоті
6:0
Пекла
Klosi
1:1
Грамші
Mirdita
1:2
Ілірія Фуша-Круя
Спортинг Б
2:0
Oriental Dragon
Ідеал
0:0
Ештрела Амадора
Марія та Фонте
0:2
Брага Б
Фатіма
1 грудня
Aguia Vimioso
0:2
В'яненсе
Лейрія
2:0
Мортагуа
ДОВО
vv Sterk Door Combinatie
Гоуз
Спортлюст 46
ОДИН 59
ВВСБ
Ексельсіор 31
АКВ
Харкемас Бойз
Хук
Барендрехт
Ліссе
Стапхорст
Тер Леде
Спарта Нейкерк
ВВОГ
ДВС '33
Аякс-А
Al-Sadd FC
1:1
Аль-Арабi Унайза
Kumait
1:2
Al Entesar Club
Al Zulfi SC
1:1
Аль-Кайсома
Al Taqdom
2:2
Al Safa
Аль-Охдуд
1:0
Al-Lewaa
Bisha FC
1:0
Al Hjazz
Аль-Ансар
1:2
Al Jandal
Al Dahab
1:2
Weg Ta'if SC
Univ. Queensland
2:3
Centenary Stormers
Albany Creek
5:1
Bayside United
The Lakes FC
3:2
St George Willawong
Scherpenzeel
Ахіллес 1929
FC Rijnvogels
Ахіллес Вен
Звалувен
VV Smitshoek
Спейкеніссе
DHSC
Poortugaal
Jodan Boys
FC S-Gravenzande
Рейсорд
RKAV Volendam Amateurs
СВ Урк
VV Eemdijk
NSC
Swift
Беркюм
Флево Бойз
VV Buitenpost
DETO Twenterand
Azsv
Феєноорд АВ
Капелі
DUNO
АРК
АСВ Де Дейк
Noordscheschut
ОНС Снек
СДК Путтен
HZVV
Генемейден
Ruch Wysokie Mazowieckie
0:3
Mlks Znicz Biala Piska
KKPN Bałtyk Koszalin
2:3
KP Chemik Police
GKS Przodkowo
0:2
Радуня
Котвиця Колобжег
4:2
Unia Janikowo
Радомсько
0:0
TS Sokol Aleksandrow Lodzki
Jagiellonia Białystok II
5:0
KS Wasilków
LKS Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Jutrzenka Giebułtów
Polonia Nysa
1:1
Stal Brzeg
Заглембє-2 Любін
2:3
GKS Pniówek 74 Pawłowice Śląskie
Cracovia Kraków II
2:0
Wólczanka W. Pełkińska
SKS Unia Swarzędz
0:2
KS Górnik Konin
Błonianka Błonie
0:3
MMKS Concordia Elbląg
PTS Ślęza Wrocław
5:1
LKS Goczałkowice Zdrój
KP Warta Gorzów Wielkopolski
1:2
Рух Хожув
Kutno
2:1
MKS Kaczkan Huragan Morag
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
0:0
RKP Broń 1926 Radom
MKS Sokół Sieniawa
1:0
Korona Kielce II
Wisla Sandomierz
0:1
Сярка
ZKS Stal Stalowa Wola
1:2
КСЗО
Gwardia Koszalin
0:3
FAF Elana Toruń
Gryf Wejherowo
5:0
KS Mieszko Gniezno
Флота
0:0
SKS Baltyk Gdynia
Ключборк
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Gać Oława
1:2
KS Row 1964 Rybnik
KS Lechia Zielona Góra
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
Полонія Битом
1:0
Miedź Legnica II
Piast Żmigród
3:1
KS Górnik Zabrze II
ZKS Olimpia Zambrów
2:1
KP Legia Warszawa II
GKS Wikielec
0:4
Ursus Warszawa
GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:0
Світ
GP TS Avia Świdnik
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Вісла Пулави
7:0
Hetman Zamosc
Stal Kraśnik
2:0
KS Wisłoka Dębica
KS Wiązownica
2:2
Lewart
KP Starogard Gdański
1:0
MKS Pogoń Szczecin II
Nielba Wągrowiec
2:3
Sokół Kleczew
KS Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Pomorzanin Toruń
OKS Świt Skolwin (Szczecin)
2:0
Jarota Jarocin
Полонія
0:1
Unia Skierniewice
Mokpo City Government FC
1:1
Гімпо Сітізен
Gimhae City Government FC
3:1
Gyeongju HNP
Ulsan Citizen
0:1
Busan Transportation Corporation FC
Daejeon Korail FC
0:0
Pyeongtaek Citizen
Jeonju
0:5
Jinju Citizen FC
Chuncheon
2:1
Yangpyeong
Goyang Citizen
3:2
Pyeongchang United
Seoul United
1:2
Pocheon FC
Gangwon II
4:0
Seoul Jungnang
Nairobi City Stars
2:2
Таскер
Bidco United
11:00
KCB
Vihiga United
0:0
Leopards
Bandari
12:00
Ulinzi Stars
Zoo Kericho
12:00
Leopards
Wazito
2:2
Bandari
Western Stima
13:00
Sofapaka
Wazito
13:00
Kariobangi Sharks
Таскер
13:15
Posta Rangers
Лустенау 07
Nenzing
Fussach
Alberschwende
Хохст
Lochau
Admira Dornbirn
Bizau
Blau-Weiß Feldkirch
Schruns
Brauerei Egg
Göfis
Bezau
Andelsbuch
Ludesch
Хард
Bürmoos
Adnet
Maria Saal
Ферлах
Puch
ÖTSU Hallein
Bramberg
Бергхайм
Ноймаркт
Siezenheim
Голлінг
Халльванг
UFV Thalgau
Ойгендорф
SV Sankt Margarethen im Burgenland
Пінкафельд
Markt Allhau
Deutschkreutz
ASV Siegendorf
SV Oberwart / ASK Rotenturm
Кофідіш
SV Gussing
Хоричон
SC Bad Sauerbrunn
Клінгенбах
Парндорф
СВ Валлерн
Уніон Санкт-Флоріан
Донау Лінц
SV Zebau Bad Ischl
Pöttinger Grieskirchen
Грюн-Вайсс Міхельдорф
SPG Pregarten
ASK St. Valentin
SV Lugstein Cabs Friedburg / Pöndorf
Sportunion St. Martin im Mühlkreis
ASKÖ Oedt
Бад Шаллербах
SPG Weißkirchen / Allhaming
Union Edelweiß Linz
DSG Union Perg
Union Mondsee
SV Straßwalchen
Altenmarkt
Ритцинг
Oberpetersdorf
Slatina
0:1
Ripensia Timisoara
ACS Comuna Recea
6:0
Решица
CS Aerostar Bacău
0:1
Конкордія Кяжна
SSU Politehnica Timişoara
Turris-Oltul T. Măgurele
АСФК Бузеу
1:1
Пандурій
Уніря Слобозія
0:1
Металоглобус
Петролул
0:1
Міовені
ACS SR Municipal Braşov
2:1
CSO Plopeni
CS Blejoi Vispeşti
1:2
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe II
KSE Târgu Secuiesc
1:4
CS Olimpic Cetate Râşnov
CS Lotus Băile Felix
2:2
CSM Olimpia Satu Mare
Sportul Şimleu
2:1
Progresul Şomcuţa Mare
CS Gloria Bistrița-Năsăud
1:1
1910 Oradea
CS Minaur Baia Mare
3:2
Someşul Dej
SCM Zalău
1:0
CS Luceafarul Oradea
CS Sporting Voinţa Lieşti
5:0
CSM Râmnicu Sărat
Sportul Chiscani
0:2
Avântul Valea Mărului
Оцелул
3:1
CS Viitorul Ianca
CSM Bacău
3:0
Făurei
CS Sporting Roşiori de Vede
1:0
CSO Petrolul Potcoava
Universitatea Craiova 1948 Club Sportiv II
2:3
Мунічіпал Александрія
ACSO Filiaşi
2:1
CSM Flacăra Moreni
Dante Botoşani
2:0
Bradu Borca
ACS Hușana Huși
0:1
SJ Vaslui
ACS Şomuz Fălticeni
2:1
Paşcani
CSM Bucovina Rădăuţi
1:1
ACS Foresta Suceava
Чахлеул
1:0
CS Ştiinţa Miroslava
AFC Hermannstadt Sibiu II
1:1
CSM Deva
ACS Flacăra Horezu
0:3
Măgura Cisnădie
Жіул
0:0
Gaz Metan Mediaş II
CS Gilortul Târgu Cărbuneşti
1:0
Minerul Costeşti
ACS Recolta Gheorghe Doja
1:1
Înainte Modelu
Olteniţa
1:1
SC Popești-Leordeni
Viitorul Constanţa II
3:1
Gloria Albeşti
CS Afumaţi
0:2
Mostiştea Ulmu
FC Agricola Borcea
2:4
CS Axiopolis Cernavodă
CS Avântul Periam
1:2
ACS Progresul Pecica
FC Gloria Lunca Teuz Cermei
2:3
Думбревіца
Progresul Ezeriș
0:2
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
FC Voluntari II
3:3
FC Dinamo 1948 Bucureşti II
Прогресул-Спартак
0:2
КСА Стяуа
Metalul Buzău
0:1
Тунарі
CS Sănătatea Cluj
1:4
CS Unirea Ungheni 2018
CF Metalurgistul Cugir 1939
2:0
CS Ocna Mureș
Hunedoara
1:0
CSM Avântul Reghin
Caen II
Сен-Женев'єв
Ангулем
Кане
Бурж Фут
Безьє
Nantes II
Роморантен
Ізер
Лез-Ерб'є
Треліссак
Ле-Пюї
Ангулем
Бурж
Бержерак
Роморантен
Бурж Фут
Треліссак
Колом'ї
Лез-Ерб'є
Nantes II
Безьє
Angers SCO II
Шамальєр
Фрежюс Сен-Рафаель
Monaco II
Рюмійї-Вальєр
Луан-Кюізо
Єр
ФК ГОЛ
Жюра Зюд
Тулон
Маріньян Жіньяк
Обань
Сен-Прі
Грас
Olympique Lyonnais II
Мартіг
Olympique Marseille II
Андрезьє
Фрежюс Сен-Рафаель
Обань
ФК ГОЛ
Мартіг
Єр
Андрезьє
Жюра Зюд
Monaco II
Маріньян Жіньяк
Тулон
Сен-Прі
Рюмійї-Вальєр
Olympique Lyonnais II
Грас
Olympique Marseille II
Луан-Кюізо
Шильтігхайм
Metz II
Бобіньї
Антант
Седан
Газелек Аяччо
Шильтігхайм
Агно
Люзітанос Сен-Мор
Metz II
Сен-Кантен
Бельфор
Auxerre II
Бове
Reims II
Racing Club Lens II
Блуа
Lorient II
Се-Шартр
Вольтижер Шатобріан
Руан
Версаль
Флері-Мерожі
Плабанек
Сен-Мало
Ванн
Сен-Пріве Сент-Ілер
Пуассі
Guingamp II
Гранвіль
Блуа
Сен-Женев'єв
Се-Шартр
Версаль
Флері-Мерожі
Гранвіль
Пуассі
Плабанек
Сен-Мало
Lorient II
Сен-Пріве Сент-Ілер
Вольтижер Шатобріан
Guingamp II
Руан
Caen II
Ванн
Ізер
Кане
Paris 13 Atletico
Епіналь
Мон-де-Марсан
Ле-Пюї
Раон-ль'Етап
При-ле-Мезьєр
Troyes II
Таон
Мюлуз
Strasbourg Alsace 2
Іллькірх-Граффенштаден
Еперне
Сен-Луї Невег
Бісхайм
Амневіль
Nancy II
Сар-Юньйон
Кольмар
Montargis
C' Chartres II
Saint-Jean-le-Blanc
Тур
Déols
Амійї
Orléans 2
Монлуї
Лимонест
Moulins Football
Velay
Saint-Étienne II
Бургуан Жальє
Clermont II
Lyon Duchère II
Монлюсон
Ен Сюд
Орільяк
Тонон
Віл
Шамбері
О-Ліонне
Шаллан
Le Mans II
Laval II
Верту
ВФ Ля-Рош-сюр-Йон
Шабль
Ля Шатеньєре
Сомюр
Brest II
Ланьйон
Сен-Коломбан Локміне
Дінан Леон
Понтіві
Сен-П'єр Мілізак
Ля Тур д'Овернь
Rennes II
Guipry-Messac
Вітрі
Фужер
Stade Briochin II
В'єрзон
Вест-Туранжо
Фонтен
Пузож-реомюр
Плузане
Стад Понтіві
Леандро Нісефоро Алем
1:2
Вікторіано Аренас
Берасатегі
1:1
Атлас Буенос-Айрес
Сентраль Кордова
1:0
Лухан
Сан-Мартін де Бурсако
0:0
Депортіво Еспаньйол
Спортиво Італіяно
2:0
Ель Порвенір
Екскурсіоністас
2:4
Феррокарріль Мідланд
Ендрахт Вервік
Расінг Варегем
St-Joris Sleidinge
17:30
Excelsior Mariakerke
RC Lauwe
17:30
Рюмбеке
Рюмбеке
RC Lauwe
Dadizele
SC Zonnebeke
Мелебеке
18:00
Sparta Heestert
Juve Hasselt
18:00
Herkol
Антоніа
Eendracht Zoersel
Oppuurs
Тернесе
Ворселар
Борнемо
Везів
Гел-Мераут
Везів
18:30
Антоніа
Діксмейде
Oostduinkerke
Houtem-Oplinter
18:30
Borght-Humbeek
KFC Eksel
ВБ Масмехелен
Achel
Херк-де-Стад
Achel
18:30
ВБ Масмехелен
FC Helson Helchteren
18:30
Bregel Sport
Latem
СК Дендерхаутем
Берларі
Grembergen
K Kontich FC
19:00
Rapid Leest
Saint-Hubert
Florenville
Бастонь
Ла-Рош
Женесс Фрелануаз
Лоррен Арлон
Лонльє
RAC Saint-Mard
Sartoise
У
Oostduinkerke
19:00
Діксмейде
Huldenberg
19:00
Liedekerke
Стаді Бірбек
19:00
Вамбек
Alken
Juve Hasselt
Alken
19:00
Грун Стар Бек
Eendracht Aalter
Jong Zulte
Ixelles
NSeth Berchem
Динамо Вране
3:2
FK Radnički Pirot
FK Radnički Sremska Mitrovica
0:1
FK Zarkovo
Sloga Kraljevo
1:0
Борац
Железничар Панчево
1:0
FK Loznica
Ягодина
0:3
Колубара
FK Budućnost Dobanovci
1:0
Trayal Kruševac
SC Röthis
Rotenberg
СК Брегенц
Austria Lustenau II
Вольфурт
СВ Дорнбірн
Wolfsberger Athletik Club Amateure
WSC Hertha
Леобендорф
Драсбург
Вікторія Відень
Bruck/Leitha
Вельс
Штадль-Паура
USV St. Anna am Aigen
Штурм Грац ІІ
Лондерзел
Pepingen-Halle
Heur Tongeren
18:30
Хасселт
Хадес
18:30
Lyra-Lierse Berlaar
Хаутвенне
18:30
Спаувен-Мопертінген
Діккелвенне
Зелзате
Ауденарді
Спортінг Вест Харелбреке
Нінове
Спарта Петегем
Хасселт
Heur Tongeren
Lyra-Lierse Berlaar
Хадес
Хогстратен
Дігем Спорт
Мерксем
19:00
Олімпія Вейгмал
Ронс
Олса Бракел
Гент-Зехавен
Мерелбеке
Lokeren-Temse
19:00
Менен
Ексельсіор Віртон
Stockay-Warfusée
RUS Rebecquoise
RAAL La Louvière
Мею
Верлен
Вітоша
Спортист Своге
Kariana Erden
0:3
Нафтохімік
Хебир
3:2
Septemvri Simitli
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
0:0
Minyor Pernik
Kingborough Lions United SC
3:1
Riverside Olympic FC
Devonport City Strikers FC
03:15
South Hobart SC
Launceston City FC
0:1
Devonport City Strikers FC
Glenorchy Knights FC
1:0
Olympia Warriors
Launceston City FC
05:30
Kingborough Lions United SC
Glenorchy Knights FC
05:30
Clarence Zebras FC
Olympia Warriors
05:30
Riverside Olympic FC
Unión Viera
1:2
Лансароте
Platges de Calvia
5:2
Льосетенсе
Мелілья СД
3:0
Малага Б
Комільяс
0:1
Альфаро
Колехіос Дьосесанос
0:2
Арандіна
Salamanca II
1:1
UD SANTA MARTA
Ribamontán al Mar
0:1
Textil Escudo
Esporles
1:4
CD Santanyi
Бініссалем
0:1
Alcúdia
Тропесон
0:1
Cartes
Génova
0:1
Констанція
Вальє Егуес
3:2
CD Subiza
Атлетіко Асторга
0:1
Крісто Атлетіко
Sámano
1:2
Расінг Б
La Granja
0:0
Хімнастика Сеговіана
Лагун Онак
1:1
Urduliz FT
Santurtzi
0:2
СД Віторія
Basconia
2:0
Ariznabarra
San Ignacio
2:0
Дуранго
Pasaia Kirol Elkartea
1:1
Sodupe
Ескобідо
0:2
Vimenor
Albacete Balompié II
2:1
CD Manchego Ciudad Real
Aurrerá Ondarroa
4:1
Urgatzi
Balmaseda
1:1
JD Somorrostro
Beasain
1:1
Santutxu
Сестао
2:0
Real Sociedad III
Соларес
0:1
Selaya
Collerense
3:0
Манакор
Rinconeda Polanco
1:0
Баркереньйо
Arucas CF
0:2
Вілья-Санта-Бріхіда
Tarancón
0:1
Толедо
CD Agoncillo
1:3
Вареа
Yagüe
0:2
Calahorra II
CD Buzanada
5:0
UD Tenerife Sur Ibarra
Güímar
0:2
CD Tenerife B
Бузе
Женесс Тамін
Осткамп
KFC Eppegem
Сент-Ніклас
Lochristi
Торау
18:30
Йонг Леде
Вітгор Спорт
Расінг Мехелен
Верстанд Курсел
Ендрахт Термін
Тюрнхаут
Діст
Де Кемпен
Синт-Ленартс
Діст
18:30
Тюрнхаут
Синт-Ленартс
18:30
Де Кемпен
Зварте Леув
18:30
Берлар-Хейнкант
Брен
Бенш
Union Namur
Gosselies Sports
Рапід Сімфорінуа
Еш
Турне
Женлі-Кеві
Темпо Оверейсі
19:00
Avanti
Свелта Мелселе
19:00
ВВ Хамі
Леббеке
19:00
Voorde Appelterre
Спримон Комблен
Евей
Лілле
Берінген
Веллен
Betekom
Nijlen
Есперанса Нерпелт
Расінг Мехелен
19:00
Вітгор Спорт
Берінген
19:00
Лілле
Есперанса Нерпелт
19:00
Nijlen
Betekom
19:00
Веллен
Оппань-Вери
Оне
Дунав
3:0
Kubrat
Botev Novi Pazar
0:1
FK Dorostol Silistra
Svetkavitsa Tg
7:0
Sportist G.Toshevo
Марек
3:2
Oborishte Panagyurishte
Kyustendil
1:1
Біласиця
Levski Chepintsi
1:0
FK Botev 1937 Ihtiman
Bansko
3:0
Slivnishki geroy
Пірін Гоце-Делчев
0:0
FK Balkan 1929 Botevgrad
Chavdar Etropole
1:2
Вихрен
Рілскі Спортист
1:0
Nadezhda Dobroslavtsi
Perun Kresna
2:0
Velbazhd
FC Karnobat
1:0
Spartak Plovdiv
FK Gigant Saedinenie
3:0
Верея
FK Atletik Kuklen
1:0
Borislav 2009
Хаскове
1:1
Yambol
Saestum Women
Be Quick '28 Women
Wartburgia Women
Eindhoven Women
SSS Women
Rijnvogels Women
DSS Women
DTS Ede Women
Ter Leede Women
RVVH Women
Woezik Women
Eldenia Women
Cockburn City
2:3
Sorrento
Armadale SC
1:4
Inglewood United SC
Bayswater City
3:0
Rockingham City
Perth SC
2:2
Perth Glory FC Under 21
Floreat Athena FC
2:1
Balcatta SC
VV Groningen
Драхтстер Бойз
Zuidvogels
De Bilt
Woudenberg
Sliedrecht
Монфоорт
WNC
СВЛ
Huizen
GRC 14
Nivo Sparta
De Merino's
ДОС 37
KHC
Hierden
Аргон
Forum Sport
BOL
VELO
Nootdorp
Ворсхотен 97
Honselersdijk
ZOB
Звалювен 30
Monnickendam
WV-HEDW
Die Haghe
Blauw Wit '34
Balk
Broekster Boys
Pelikaan-S
Heinenoord
СХО
РВВХ
Oranje Wit
Heerjansdam
КсерксДЗБ
Terneuzense Boys
Nieuwenhoorn
Папендрехт
BVCB
Nieuw Lekkerland
Neptunus-Schiebroek
Brielle
Клутинг
ЛРК Лердам
Almkerk
СВЗВ
Апелдорн КСВ
AFC II
Valken '68
Roda '46
Breukelen
SDV Barneveld
Беннеком
Го-Ахеад Кампен
DOS Kampen
DTS Ede
SVI
DZC '68
Нюнспет
Burgum
Zeerobben
Oranje Nassau
ПКК 83
Olde Veste '54
Leeuwarder Zwaluwen
Winsum
ВХК
Спартак Суботиця
2:2
ТСЦ
Раднички Ниш
0:1
Вождовац
Бачка Паланка
0:4
Партизан
Златибор Чаєтіна
0:2
Явор
Црвена Звезда
4:1
Младост Лучани
ХБ Шельгум-Лаїд
4:2
Ель-Еульма
Шауя
2:0
Батна
Аннаба
1:0
Хруб
МСП Батна
1:2
Хеншела
Мулудiя Константiна
1:0
Телегма
CRB Ouled Djellal
3:0
Тадженанет
Lakhdaria
0:0
ES Ben Aknoun
Ель-Арраш
3:2
Msila
Блида
0:0
МО Бежая
Amal Bou Saâda
2:1
РК Куба
Бідна
3:1
CR Béni Thour
Арба
0:1
WA Boufarik
MCB Oued Sly
3:0
Remchi
Témouchent
1:2
АСМ Оран
CRB Ain Ouessara
2:2
SC Aïn Defla
IRB El Kerma
1:1
Oued Rhiou
SKAF Khémis Mélina
1:0
Arzew
Саїда
1:1
Tiaret
Барракас Сентраль
1:1
Дефенсорес Бельграно
Естудіантес де Касерос
1:1
Сан-Мартін Тукуман
Трістан Суарес
1:2
Атлетіко Гуемес
Інституто
0:0
Сантамаріна
Альварадо
0:1
Бельграно
Хімнасія де Хухуй
1:2
Альмагро
Ферро Карріль Оесте
2:0
Депортіво Морон
Йонава
3:2
FK Babrungas Plungë
Мінія
1:2
Шилас
ФА Шяуляй
4:0
FK Sūduva Marijampolė II
Baltijos Futbolo Akademija
0:2
Атмосфера
Джей-Дi-Ар Старс
1:3
TS Sporting
Джомо Космос
1:1
Полокване Сіті
Steenberg United
1:0
Секхукхуне Юнайтед
Утонгатi
0:0
Преторiя Коллiс
Bizana Pondo Chiefs
0:2
Роял АМ
СКА Хабаровськ
1:1
Велес
Том
0:3
Факел
Оренбург
1:0
Краснодар-2
Єнісей
0:1
Акрон
Іртиш Омськ
1:0
Волгар
Спартак-2
3:3
Аланія Владикавказ
Чортанове
2:2
Шинник
Динамо Брянськ
0:2
Крилья Совєтов
Текстильник
0:1
Нафтохімік
Чайка Піщанокопське
0:1
Балтика
Нижній Новгород
4:1
Торпедо
Кастомс Юнайтед
2:3
Ранонг Юнайтед
Кхонкен Юнайтед
1:3
Нонгбуа Пітчайя
Самутсакхон
1:7
Лампанг
Чіангмай Юнайтед
4:1
Нейві
Есперанс Джарджіс
3:1
Хаммам-Сус
Радес
1:1
Сіді-Бу-Зід
Kasserine
1:0
Мохаммедія
Джерба Мідун
1:0
Габес
Sfax Railways
0:0
Калаа
Спортiнг Бенарус
0:0
Menzel Bouzelfa
Інгольштадт
1:0
Вальдгоф
Ганза
1:0
Галлешер
Унтергахінг
2:3
Юрдінген
Дуйсбург
3:2
Тюркгюджю
Магдебург
1:0
Кайзерслаутерн
Любек
2:2
Ферль
Біолог
4:0
Єсентуки
Анжі
0:2
Легіон-Динамо
Кубань
3:0
Форте
Спартак Нальчик
0:1
Краснодар-3
Чорноморець Новоросійськ
1:1
Кубань холдингу
Інтер Черкеськ
1:2
Машук-КМВ
Клайд
1:3
Іст Файф
Дамбартон
0:1
Форфар Атлетік
Фалкірк
2:0
Монтроуз
Партик
1:1
Коув Рейнджерс
Пітергед
1:0
Ейрдріоніанс
Клайд
Пітергед
Коув Рейнджерс
Партик
Дамбартон
Ейрдріоніанс
Фалкірк
Іст Файф
Форфар Атлетік
Монтроуз
Гіссен
1:1
Майнц-2
Балінген
0:0
Пірмазенс
Аален
1:0
Штутгарт-2
Балінгер
0:1
Ульм
Кікерс Оффенбах
1:1
Фрайбург-2
Гоффенгайм-2
1:1
Штайнбах Гайгер
Ельферсберг
1:1
Гомбург
Рот-Вайсс Кобленц
3:0
Гессен-Кассель
Франкфурт
1:0
Айтрахт Штадталлендорф
Асторія
3:1
Шотт
Рот-Вайсс Ессен
4:0
Боруссія Менхенгладбах-2
Віденбрюк
1:1
Пройссен
Бонн
1:2
Фортуна Кельн
Боруссія Дортмунд-2
2:0
Ліппштадт
Вегберг-Бек
2:1
Рот-Вайсс Ален
Гомберг
1:1
Штрелен
Вупперталь
2:0
Бергіш Гладбах
Алеманія
0:0
Родінгхаузен
Шпортфройнде Лотте
1:0
Рот-Вайсс Обергаузен
Кельн-2
5:2
Шальке-2
Шенуа
Lausanne Sport II
Дитикон
Ред Стар Цюріх
Госсау
Winterthur II
Цуг
Буокс
Волен
Гольдау
Баден
Баскур
Ешален
Веве Спорт-05
Мерен
Адзуррі-90
Аннан Атлетік
0:0
Кауденбіт
Елгін Сіті
1:2
Единбург Сіті
Квінз Парк
3:0
Странрар
Стенхаусмьюїр
2:0
Альбіон Роверс
Стірлінг Альбіон
1:0
Бріхін Сіті
Аннан Атлетік
Альбіон Роверс
Бріхін Сіті
Странрар
Кауденбіт
Стенхаусмьюїр
Единбург Сіті
Елгін Сіті
Стірлінг Альбіон
Квінз Парк
Олдершот
3:3
Боргем Вуд
Олтрінгем
0:1
Даґенгем
Барнет
0:2
Честерфілд
Бромлі
1:0
Солігалл Мурс
Довер Атлетік
Рексгем
Істлі
1:0
Галіфакс Таун
Гартлпул
1:0
Вокінґ
Мекклсфілд Таун
15:00
Мейденгед Юнайтед
Ноттс Каунті
2:0
Йовіл
Саттон Юнайтед
1:1
Стокпорт
Торкi
1:0
Кінгс Лінн Таун
Веймут
4:0
Вілдстон
Kronshagen
Husumer SV
Pansdorf
Тодесфельде
SV Eutin 08
Пройссен Райнфельд
Ilshofen
Бітіггайм-Біссінген
Фрайберг
Філлінген
Штутгартер Кікерс
Бакнанг
Freiburger FC
Рілазінген-Арлен
SV Sandhausen II
Astoria Walldorf II
Hessen Dreieich
Баунаталь
Вікторія Грісгайм
Ginsheim
Барокштадт
Діткірхен
Штайнбах
Еддерсгайм
Фернвальд
Гюнфельд
Rot-Weiß Hadamar
Ганау
Оберахерн
Равенсбург
Bruchsal
СВ Лінкс
Неттінген
Геппінген
Ройтлінген
Неккарсульмер
Ольденбургер
Поліцай Уніон
АФК Файлд
Лемінґтон
Олфретон Таун
Бредфорд Парк Авеню
Бліт Спартанс
Керзон Ештон
Честер
Йорк Сіті
Чорлі
Бостон Юнайтед
Дарлінгтон-1883
Бреклі Таун
Ґейтсгед
Фарслі Селтік
Ґлостер
Спеннімур Таун
Кеттерінґ Таун
Герефорд
Кіддермінстер
Ґайзлі
Саутпорт
Телфорд Юнайтед
Біллерікей Таун
Бат Сіті
Брейнтрі Таун
Чіппенгем Таун
Дартфорд
Гемптон енд Річмонд Боро
Далвіч Гамлет
Еббсфліт Юнайтед
Істборн Боро
Гемел-Гемпстед
Ганґерфорд Таун
Тонбрідж Ейнджелс
Мейдстон Юнайтед
Гавант енд Вотерлувілл
Слау Таун
Доркінґ Вондерерс
Сент-Олбанс Сіті
Конкорд Рейнджерс
Біконсфілд Таун
Вімборн Таун
Гартлі Вінтні
Тівертон Таун
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
Єйт Таун
Гендон
Дорчестер Таун
Мертір Таун
Чешем Юнайтед
Пул Таун
Гарро Боро
Солсбері
Метрополітан Поліс
Тонтон Таун
Свіндон Супермарін
Труро Сіті
Ґоспорт Боро
Уолтон Кежуалс
Вестон-супер-Мар
Рашден енд Даймондс
Ройстон Таун
Елвчерч
Пітерборо Спортс
Бенбері Юнайтед
Гітчін Таун
Біґґлсвейд Таун
Нанітон Таун
Коулвілл Таун
Стратфорд Таун
Кінґс Ленґлі
Генсфорд Таун
Лоустофт Таун
Бромсґроув Спортінг
Нідем Маркет
Барвелл
Рашел Олімпік
Сент-Айвз Таун
Стаурбрідж
Лейстон
Темворт
Реддіч Юнайтед
Вортінґ
Вінґейт енд Фінчлі
Боґнор-Ріджис Таун
Мерстем
Боверс енд Пітсі
Марґіт
Брайтлінґсі Ріджент
Крей Вондерерс
Чесант
Каршелтон Атлетік
Іст-Таррок Юнайтед
Лезерхед
Енфілд Таун
Фолкстон Інвікта
Герінґей Боро
Бішопс Стортфорд
Горнчерч
Корінтіан-Кежуалс
Кінґстоніан
Льюіс
Поттерс-Бар Таун
Горшем
Юнайтед оф Манчестер
Бакстон
Ґейнсборо Трініті
Етертон Кольєріз
Ґрантем Таун
Гайд Юнайтед
Ланкастер Сіті
Ештон Юнайтед
Метлок Таун
Мікловер Спортс
Морпет Таун
Бесфорд Юнайтед
Нантвіч Таун
Редкліфф Боро
Скарборо Атлетік
Стаффорд Рейнджерс
Стейлібридж
Бембер Брідж
Вітбі Таун
Воррінгтон Таун
Віттон Албіон
Саут Шілдс
Барнстейпл
Шолінґ
Івшем Юнайтед
Брістоль Менор Фарм
Маніфілдс
Вілланд Роверс
Байдфорд
Сіндерфорд Таун
Тоттон
Бейсінґсток Таун
Байдфорд
Брістоль Менор Фарм
Сіндерфорд Таун
Івшем Юнайтед
Сайренсестер Таун
Фроум Таун
Ларкголл Атлетік
Полтон Роверс
Мелкшем
Тетчем Таун
Маніфілдс
Шолінґ
Слімбрідж
Менґотсфілд Юнайтед
Вінчестер Сіті
Гайворт Таун
Белпер Таун
Лінкольн Юнайтед
Кліторпс Таун
Карлтон Таун
Ґлоссоп
Чейзтаун
Ілкстон Таун
Стоксбрідж Парк Стілз
Кідсґроув Атлетік
Візбек Таун
Лік Таун
Лафборо Дайнамо
Маркет Дрейтон Таун
Стемфорд
Сполдінґ Юнайтед
Шеффілд
Саттон-Колдфілд Таун
Фріклі Атлетік
Ворксоп Таун
Ньюкасл Таун
Брайгаус
Траффорд
Клітеро
Тадкастер
Данстон
Сіті оф Ліверпуль
Марск Юнайтед
Кендал Таун
Мозлі
Колн
Пікерінґ Таун
Віднес
Понтефрект Кольєріз
Прескот Кейблз
Ремсботтом Юнайтед
Ранкорн Ліннетс
Воркінґтон
Марін
Ешфорд Таун
Нортвуд
Чертсі Таун
Вестфілд
Чіпстед
Марло
Гарло Таун
Брекнелл Таун
Саут Парк
Баркінґ
Стейнс Таун
Челфонт Сент-Пітер
Тутінґ енд Мітчем
Генвелл
Аксбрідж
Бедфонт
Волтем Еббі
Ромейнія
Вер
Гертфорд Таун
Безілдон
Дергем
Брентвуд Таун
Галлбрідж
Бері Таун
Молдон енд Тіптрі
Кенві Айленд
Ейвлі
Коґґсгол
Тілбері
Ґрейс Атлетік
Садбері
Гейбрідж Свіфтс
Ромфорд
Гістон
Феліксстов енд Волтон
Соем Таун Рейнджерс
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Вітем Таун
Кембрідж Сіті
Чічестер
Сіттінґберн
Крей Веллі ПМ
Гайт Таун
Февершем
Трі Бріджес
Гернсі
Севеноукс
Гастінґс Юнайтед
Фінікс Спортс
Гейвордс Гіт
Рамсґіт
Гірн Бей
Ешфорд
ВКДА
Берджесс Гілл Таун
Вайтгоук
Вітстебл Таун
Вайтліф
Іст-Ґрінстед Таун
АФК Данстебл
Бедворт Юнайтед
Ейлсбері Юнайтед
Колсгіл Таун
Бартон Роверс
Девентрі Таун
Дідкот Таун
Сейнт-Неотс Таун
Гейлсовен
Корбі Таун
Кідлінґтон
Біґґлсвейд
Норт-Лей
Бедфорд Таун
Вонтедж
Беркгемстед
Велін-Ґарден-Сіті
Тейм
Єкслі
Кемпстон Роверс
POX
0:0
Ahironas
Анагеннісі Дерінія
1:2
Omonia Aradippou
Красава
0:3
Алки Орокліні
Онисілос
3:1
AME Kouris Erimi
Отеллос
0:0
Omonia Psevda
ПАЄЄК
2:0
ASIL
Айя Напа
0:0
Дігеніс Акрітас
Аріс Лімасол
1:0
Еносіс Неон
Akritas
1:1
АЕЗ
Puerto Golfito FC
3:6
Барріо Мексико
AD Aserrí
1:1
AD Municipal Turrialba
AD Guanacasteca
1:1
Пума Генералень
Marineros de Puntarenas ADFCF
1:2
Мунісипаль Ліберія
AD Municipal Santa Ana
1:0
Кармеліта
Уругвай де Коронадо
0:3
Fútbol Consultants Moravia
FK Sinđelić Beograd
0:1
FK Teleoptik Zemun
GSP Polet Dorćol
2:0
TEK Sloga
FK Ušće Novi Beograd
1:0
FK Radnički Obrenovac
FK Brodarac
1:1
Zvezdara Beograd
FK Jedinstvo Ub
3:0
FK Tutin
Budučnost Krušik 2014
0:0
FK Takovo
FK Sloga 33 Petrovac na Mlavi
4:0
Bane Raška
Младі Радник
3:0
Železničar Lajkovac
Trepča
5:1
Budućnost Arilje
FK Sloga Požega
2:0
Mačva 1929
OFK Mladenovac
2:1
FK BASK Beograd
Lokomotiva Beograd
2:2
Борча
FK Radnički Zrenjanin
1:1
1. Maj Ruma
Feniks
2:2
FK Bečej
FK Mladost GAT Novi Sad
4:2
FK Jedinstvo Stara Pazova
FK Dinamo Pančevo
1:2
Kozara
Sloboda Novi Kozarci
1:1
Stari Grad
Trstenik PPT
2:1
FK Vlasina Vlasotince
Sloga Čonoplja
0:2
Omladinac Novi Banovci
FK Pčinja Trgovište
9:0
Kablovi Zaječar
Timok Zaječar
3:1
FK Jedinstvo Paraćin
FK Hajduk 1912 Kula
3:0
Bačka 1901
Dunav Prahovo
2:0
Mladost Medoševac
OFK Sinđelić 1918
1:1
FK Timočanin Knjaževac
Toplicanin Prokuplje
5:0
Moravac Mrštane
Morava Vladičin Han
1:3
Car Konstantin
Істанбулспор
1:2
Алтинорду
Умранієспор
1:2
Балікесірспор
Ескішехірспор
1:1
Адана Демірспор
Самсунспор
0:2
Гіресунспор
Кустошія
1:1
NK Orijent 1919
Gnk Dinamo Zagreb II
0:2
Цибалія
NK Opatija
2:1
NK Dubrava Zagreb
NK Dugopolje
2:2
NK Junak Sinj
Queens University
Dergview FC
Knockbreda FC
Ballyclare Comrades FC
Інстит'ют
Annagh United FC
Dundela FC
Harland and Wolff Welders FC
Ардс
Лофґолл
Ньюрі Сіті
Баллінамаллард Юнайтед
Zmaj Blato
1:1
NK GOŠK 1919 Dubrovnik
Vodice
2:1
Urania Baška Voda
NK Hrvatski vitez Posedarje
1:0
NK Hrvace
HNK Primorac Biograd na Moru
0:0
Otok
NK Zagora Unešić
1:1
Спліт
NK Neretva Metković
1:0
NK Kamen Ivanbegovina
HNK Zmaj Makarska
0:0
NK Jadran Luka Ploče
NK Vuteks-Sloga Vukovar
2:0
NK Slavonija Požega
Марсонія
1:1
NK Kutjevo
NK Slavija Pleternica
0:0
NK Vukovar '91
NK Belišće
1:0
NK Vihor Jelisavac
HNK Segesta Sisak
0:1
NK Dugo Selo
NK Trešnjevka
0:6
NK Kurilovec
NK Ponikve
0:1
NK Karlovac 1919
NK Zagorec Krapina
1:1
NK Jarun Zagreb
NK Vrbovec
1:3
NK Mladost Petrinja
NK Maksimir Zagreb
1:1
NK HAŠK Zagreb
NK Polet Sveti Martin na Muri
2:0
NK Radnik Križevci
NK Bjelovar
0:0
Tehničar 1974
NK Podravina Ludbreg
2:0
Podravac Virje
Papuk
2:1
Virovitica
Graničar Đurđevac
0:2
NK Mladost Ždralovi
NK Varteks Varaždin
1:1
NK Rudar Mursko Središće
Špansko Zagreb
2:1
NK Vrapče Zagreb
Nehaj Senj
1:2
NK Buje
NK Krk
0:2
NK Crikvenica
NK Novigrad
2:0
NK Naprijed Hreljin
NK Jadran Poreč
3:5
NK Uljanik
NK Cres
2:3
NK Rovinj
NK Vinodol Novi Vinodolski
4:3
NK Rudar Labin
NK Oriolik Oriovac
2:0
Zrinski Jurjevac
HNK Đakovo-Croatia
1:0
NK Sloga Nova Gradiška
NK NAŠK Našice
3:0
Valpovka
NK Grobničan Čavle
0:0
NK Pazinka
Ашдод
2:0
Бейтар
Хапоель Кфар-Сава
0:1
Хапоель Іроні Кірьят-Шмона
Бней Сахнін
1:0
Маккабі Петах-Тіква
Хапоель Беер-Шева
2:0
Бней Єгуда
Маккабі Хайфа
2:0
Маккабі Нетанья
Маккабі Тель-Авів
1:1
Хапоель Тель-Авів
Аль-Касiм
2:3
Аль-Талаба
Нафт Аль-Басра
0:0
Alsinaat Al Kahrabaiya Club
Аль-Дiванiя
1:0
Аль-Нафт
Аль-Худод
0:2
Amanat Baghdad
Аль-Кува Аль-Джавія
4:1
Заху
Нафт Аль-Васат
1:0
Аль-Шорта
Женес
1:0
Вікторія Роспорт
Дюделанж
1:0
Прогрес Нідеркорн
Роданж 91
1:0
Етцелла
Расінг Люксембург
0:2
Свіфт Есперанж
Голден Ерроус
1:1
Кейптаун Сіті
Барока
1:1
Блумфонтейн Селтік
Чіппа Юнайтед
2:2
Морока Сволловс
ТС Гелаксі
0:2
Маріцбург Юнайтед
Колрейн
1:0
Керрік Рейнджерс
Данґенон Свіфтс
0:1
Портадаун
Ґленторан
3:1
Ґленавон
Ларн
0:0
Кліфтонвілл
Уорренпойнт Таун
2:2
Баллімена Юнайтед
Лібертас
00:00
Тре Фіорі
Фіорентіно
00:00
Доманьяно
Ла Фіоріта
00:00
Мурата
Фаетано
00:00
Ювенес-Догана
Фольгоре
00:00
Космос Сан-Марино
Тре Пенне
00:00
Сан-Джованні
Пеннароса
00:00
Віртус Аквавіва
Фіорентіно
2:2
Тре Фіорі
Кайлунго
3:0
Космос Сан-Марино
Ла Фіоріта
2:1
Сан-Джованні
Пеннароса
2:1
Ювенес-Догана
Пенібонт
1:2
Флінт Таун Юнайтед
Кардіфф Метрополітан
0:0
Кефн Друїдс
Аберіствіт
1:0
Ньютаун
Гап Конназ Квей
2:0
Гаверфордвест
Бала Таун
1:2
Карнарвон Таун