Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 05 квітня 2021
Нива Тернопіль
0:3
Гірник-Спорт
Полісся
0:0
Металіст 1925
Агробізнес
0:0
Волинь
Кремінь
1:2
Верес
Миколаїв
0:0
Краматорськ
Кристал Херсон
0:0
Альянс
ВПК-Агро
1:0
Оболонь
Чорноморець
3:0
Прикарпаття
Мідлсбро
1:1
Вотфорд
Блекберн
0:2
Борнмут
Ковентрі
3:1
Брістоль Сіті
Лутон
1:2
Барнслі
Ноттінгем Форест
3:1
Квінз Парк Рейнджерс
Редінґ
3:1
Дербі Каунті
Ротергем
0:3
Віком
Сток Сіті
1:2
Мілволл
Свонсі
0:1
Престон
Шеффілд Венсдей
5:0
Кардіфф Сіті
Стабек
Одд
Буде-Ґлімт
Бранн
Геуґесунн
Тромсе
Крістіансунн
Ліллєстрем
М'єннален
Саннефіорд
Русенборг
Стремсґодсет
Сарпсборг-08
Вікінґ
Волеренґа
Мольде
Порденоне
3:0
Віртус Ентелла
Козенца
0:1
Кремонезе
Асколі
2:1
Віченца
Піза
0:1
Лечче
Монца
1:1
Пескара
Читтаделла
1:1
Реджіна
Реджана
2:2
Брешія
СПАЛ
1:1
Венеція
Салернітана
1:0
Фрозіноне
НЕК
1:1
Телстар
АЗ-2
2:1
Ден Босх
Камбюр
7:2
Ексельсіор
Дордрехт
1:5
Ейндговен
Гелмонд Спорт
1:1
Аякс-2
НАК
0:1
Го Егед Іглз
Топ Осс
2:0
Волендам
ПСВ-2
3:1
Маастріхт
Утрехт-2
0:1
Де Ґрафсгап
АФК Вімблдон
0:1
Флітвуд Таун
Блекпул
4:1
Джиллінґем
Брістоль Роверс
2:1
Донкастер
Бертон
2:1
Свіндон
Галл
3:0
Нортгемптон
МК Донс
0:2
Крю
Оксфорд Юнайтед
1:2
Аккрінґтон Стенлі
Пітерборо
1:1
Сандерленд
Рочдейл
0:0
Іпсвіч
Шрусбері
3:0
Плімут
Віґан
0:1
Портсмут
Колчестер
1:1
Барро
Кролі
1:4
Олдгем
Ексетер
0:0
Менсфілд Таун
Форест Ґрін
0:2
Солфорд Сіті
Ґрімсбі Таун
1:1
Челтенгем
Гарроґіт
0:2
Порт Вейл
Лейтон Орієнт
0:0
Волсолл
Ньюпорт
1:0
Болтон
Стівенідж
1:1
Бредфорд
Транмер
1:1
Кембрідж
Slagelse Boldklub og Idrætsforening
1:2
FA 2000
Нествед
2:3
FC Roskilde
Hellerup IK
2:1
KFUM BK Roskilde
SfB-Oure
0:5
Б-93
Thisted
3:0
FC Sydvest 05
VSK Århus
1:0
Фрем
AB Tårnby
2:2
Skovshoved
Jammerbugt FC
1:0
Holstebro
Middelfart G & BK
2:1
Brabrand IF
Dalum IF
1:1
Aarhus Fremad
Nykøbing FC
1:1
Vanløse
Fremad Valby
3:5
Karlslunde
Vordingborg
3:3
Skjold Birkerød
GVI
0:2
Allerød
Taastrup
0:4
Herlev IF
Frederikssund
2:2
BSF
Greve
2:1
Otterup
Vejgaard BK
1:1
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Tarup-Paarup IF
1:1
B 1913
Skjold Sæby
2:0
Djursland
Hedensted
1:1
Marienlyst
Husum
0:0
KFUM
BK Union
3:1
Avedøre
Ishøj
1:1
Køge Nord
Herning Fremad
0:3
Silkeborg KFUM
Ringkobing IF
1:0
Viby IF
Tjørring
4:1
Nørresundby
LSF
8:0
RB 1906
Kjellerup IF
1:0
Lyseng
Horsens fS
1:4
OKS
Далькурд
3:3
Piteå IF
Умео
1:0
Hammarby Talang
ІФК Мальме
1:1
Отвідаберг
Ассюриска
2:7
Täby FK
Єфле
1:2
IFK Luleaa
St. Michael Bleiburg
Wolfsberg
SV Sankt Jakob Rosental
Лендорф
Gmünd
Kraig
SK Blitzschutz Pfister Ebbs
Кундль
Fügen
Уніон Іннсбрук
Kirchbichl
Völs
Volders
Zams
Інсбрук
SPG Silz / Mötz
Söll
Mils
Kematen
Natters
Zirl
SK St. Johann in Tirol
Admira Dornbirn
Nenzing
Bizau
Schruns
Халльванг
UFV Thalgau
Бергхайм
Puch
Siezenheim
Голлінг
Adnet
Ойгендорф
Altenmarkt
Bürmoos
ÖTSU Hallein
SV Straßwalchen
Bramberg
Ноймаркт
Фойтсберг
Liezen
SV Gady Raika Lebring
FC Union RB Weinland Gamlitz
Ilzer SV
Rottenmann
Mettersdorf
Леобен
SV Wildon
Хайлігенкройц
Hitthaller St. Michael
Фюрстенфельд
Lafnitz II
Гнас
SV Domaines Kilger Frauental
SC Bruck an der Mur
Manzini Wanderers
1:3
Young Buffaloes FC
Moneni Pirates FC
0:0
Denver Sundowns
Manzini Sea Birds FC
3:1
Mhlume Peacemakers
Грін Мамба
0:3
Мбабане Суоллоус
Tambankulu Callies FC
3:0
Malanti Chiefs
Tinyosi
2:0
Black Swallows
Роял Леопардс
2:2
Tambuti
Rechain
Sprimont II
JS Fizoise
Ельсатуз
Бофе
FC Du Geer
Pontisse Cité
Обіль
Jehaytois
Etoile de Faimes
ЮКЕ Льєж
Ster-Francorchamps
Ла Каламін
Malmundaria
Мелан-Мішеру
Вейвертц
Калмтаут
13:00
Антоніа
K Kontich FC
13:00
Eendracht Zoersel
Bevel
13:00
Борнемо
Восселар
13:00
Гел-Мераут
Retie
13:00
Тернесе
Rapid Leest
13:00
Oppuurs
Ranst
13:00
Везів
Берг ен Дал
13:00
Ворселар
Achel
13:00
Валтвілдер
Alken
13:00
ВБ Масмехелен
Херк-де-Стад
13:00
Herkol
Zepperen-Brustem
13:00
KFC Eksel
Schoonbeek-Beverst
13:00
Грун Стар Бек
FC Helson Helchteren
13:00
Zonhoven United
Herderen-Millen
13:00
Торпедо Хасселт
Juve Hasselt
16:00
Bregel Sport
Нойхофен
TuS Bad Gleichenberg
WSC Hertha
Гуртен
Кальсдорф
Вайц
Дойчландсберг
Штурм Грац ІІ
USV St. Anna am Aigen
Гляйсдорф
Wolfsberger Athletik Club Amateure
TuS Bad Gleichenberg
Нойхофен
Штадль-Паура
Уніон Фекламаркт
Шпіталь
Алерхайліген
Вельс
Локомотив Софія
3:0
Kariana Erden
Локомотив Горна-Оряховиця
Вітоша
PFC Dobrudzha 1919 Dobrich
0:1
Септемврі
Minyor Pernik
0:0
Літекс
Нафтохімік
2:1
Пирин
Septemvri Simitli
1:1
OFK Yantra 2019 Gabrovo
FK Sozopol
1:2
Хебир
Ліферинг
0:0
Флорідсдорфер
Капфенберг
0:3
Юніорс
Рапід Відень II
0:1
Форвертс Штайр
Аустрія Клагенфурт
0:2
Лафніц
Аустрія Лустенау
0:3
Аустрія Відень II
Хорн
2:4
Дорнбірн
Блау-Вайсс Лінц
2:1
Ваккер Інсбрук
Амштеттен
1:4
ГАК
Боргем Вуд
2:2
Гартлпул
Честерфілд
Довер Атлетік
Даґенгем
0:2
Олдершот
Галіфакс Таун
3:2
Веймут
Кінгс Лінн Таун
2:0
Олтрінгем
Мейденгед Юнайтед
0:1
Істлі
Солігалл Мурс
0:0
Саттон Юнайтед
Вілдстон
5:1
Барнет
Вокінґ
2:4
Ноттс Каунті
Рексгем
0:1
Торкi
Йовіл
14:00
Мекклсфілд Таун
Стокпорт
0:0
Бромлі
1880 Wasserburg
Тюркспор Аугсбург
Дайзенгофен
Швабен Аугсбург
Astoria Walldorf II
Lörrach-Brombach
Бакнанг
Шпортфройнде Дорфмеркінген
Кірханшорінг
Піпінсрід
SV Breinig
Геннеф
Eilendorf
Alfter
Боруссія Фрайальденхофен
Гюрт
Viktoria Arnoldsweiler
Pesch
Еддерсгайм
Баунаталь
Барокштадт
Ерлензее
Buchonia Flieden
Ginsheim
Штайнбах
Діткірхен
Hessen Dreieich
Вальдгірмес
Тюрк-Гюджю Фрідберг
Рот-Вайсс Вальдорф
Фернвальд
Bad Vilbel
Rot-Weiß Hadamar
Neuhof
SV Zeilsheim
Гюнфельд
Вікторія Грісгайм
Ганау
Bruchsal
Ройтлінген
Вестфалiя Рюнерн
TUS Haltern
Kaan-Marienborn
Шпортфройнде Зіген
Гютерсло
Hammer SpVg
Фіннентроп-Баменоль
Шермбек
Пройссен-2
Падерборн-2
Ваттеншайд
Дортмунд-Аплербек
Holzwickeder SC
Майнерцхаген
Шпрокгефель
Ерндтебрюк
Фреден
Вікторія Кларгольц
Ратінген
1.FC Monheim
Меербуш
1. FC M'gladbach
FC Kray
Шварц-Вайсс Ессен
SF Niederwenigern
Шоннебек
SC Velbert
SC Duesseldorf West
Шпортфройнде Баумберг
TV Jahn Dinslaken-Hiesfeld
Клефе
SpVgg Sterkrade-Nord
Зігбург
Фіхтталь
Wesseling-Urfeld
Дюрен
Вестфалія 04
Айнтрахт Райне
Уніон Неттеталь
Гільден
Фрехен
Deutz
Фортуна Кельн-2
Глеш-Паффендорф
Філлінген
Freiburger FC
Бітіггайм-Біссінген
Штутгартер Кікерс
Неккарсульмер
Фрайберг
Геппінген
Ilshofen
СВ Лінкс
SV Sandhausen II
Рілазінген-Арлен
Равенсбург
Пфорцгайм
Оберахерн
Teutonia St.Tönis
Фельберт-Дальбексбаум
Turu Dusseldorf
Фельберт
FSV Duisburg
Cronenberger SC
Олфретон Таун
Саутпорт
Бостон Юнайтед
Бліт Спартанс
Бреклі Таун
АФК Файлд
Бредфорд Парк Авеню
Спеннімур Таун
Керзон Ештон
Кіддермінстер
Фарслі Селтік
Ґлостер
Ґейтсгед
Честер
Ґайзлі
Телфорд Юнайтед
Герефорд
Дарлінгтон-1883
Кеттерінґ Таун
Чорлі
Йорк Сіті
Лемінґтон
Бат Сіті
Слау Таун
Челмсфорд Сіті
Далвіч Гамлет
Чіппенгем Таун
Сент-Олбанс Сіті
Конкорд Рейнджерс
Мейдстон Юнайтед
Доркінґ Вондерерс
Ганґерфорд Таун
Еббсфліт Юнайтед
Біллерікей Таун
Гемптон енд Річмонд Боро
Оксфорд Сіті
Гавант енд Вотерлувілл
Дартфорд
Гемел-Гемпстед
Брейнтрі Таун
Веллінґ Юнайтед
Істборн Боро
Біконсфілд Таун
Свіндон Супермарін
Гартлі Вінтні
Фарнборо
Гейс енд Єдінґ Юнайтед
Метрополітан Поліс
Гендон
Гарро Боро
Мертір Таун
Єйт Таун
Пул Таун
Дорчестер Таун
Солсбері
Вімборн Таун
Тонтон Таун
Вестон-супер-Мар
Труро Сіті
Тівертон Таун
Уолтон Кежуалс
Чешем Юнайтед
Рашден енд Даймондс
Пітерборо Спортс
Елвчерч
Бромсґроув Спортінг
Бенбері Юнайтед
Стратфорд Таун
Біґґлсвейд Таун
Гітчін Таун
Коулвілл Таун
Барвелл
Кінґс Ленґлі
Ройстон Таун
Лоустофт Таун
Лейстон
Нідем Маркет
Сент-Айвз Таун
Рашел Олімпік
Генсфорд Таун
Стаурбрідж
Реддіч Юнайтед
Темворт
Нанітон Таун
Брайтлінґсі Ріджент
Бішопс Стортфорд
Каршелтон Атлетік
Мерстем
Чесант
Боверс енд Пітсі
Крей Вондерерс
Лезерхед
Іст-Таррок Юнайтед
Горнчерч
Енфілд Таун
Герінґей Боро
Фолкстон Інвікта
Марґіт
Кінґстоніан
Корінтіан-Кежуалс
Льюіс
Боґнор-Ріджис Таун
Вінґейт енд Фінчлі
Поттерс-Бар Таун
Вортінґ
Горшем
Ештон Юнайтед
Юнайтед оф Манчестер
Ґрантем Таун
Ґейнсборо Трініті
Гайд Юнайтед
Стейлібридж
Ланкастер Сіті
Бембер Брідж
Метлок Таун
Бакстон
Мікловер Спортс
Бесфорд Юнайтед
Нантвіч Таун
Стаффорд Рейнджерс
Редкліфф Боро
Етертон Кольєріз
Скарборо Атлетік
Морпет Таун
Воррінгтон Таун
Віттон Албіон
Вітбі Таун
Саут Шілдс
Тоттон
Шолінґ
Бейсінґсток Таун
Маніфілдс
Байдфорд
Барнстейпл
Брістоль Менор Фарм
Вілланд Роверс
Сіндерфорд Таун
Слімбрідж
Івшем Юнайтед
Сайренсестер Таун
Гайворт Таун
Ларкголл Атлетік
Менґотсфілд Юнайтед
Полтон Роверс
Мелкшем
Фроум Таун
Тетчем Таун
Вінчестер Сіті
Фріклі Атлетік
Стоксбрідж Парк Стілз
Ґлоссоп
Лік Таун
Ілкстон Таун
Карлтон Таун
Кідсґроув Атлетік
Ньюкасл Таун
Лінкольн Юнайтед
Ворксоп Таун
Лафборо Дайнамо
Стемфорд
Маркет Дрейтон Таун
Кліторпс Таун
Шеффілд
Белпер Таун
Саттон-Колдфілд Таун
Чейзтаун
Візбек Таун
Сполдінґ Юнайтед
Клітеро
Віднес
Кендал Таун
Колн
Марін
Сіті оф Ліверпуль
Марск Юнайтед
Пікерінґ Таун
Оссетт Юнайтед
Понтефрект Кольєріз
Ремсботтом Юнайтед
Мозлі
Ранкорн Ліннетс
Прескот Кейблз
Тадкастер
Брайгаус
Воркінґтон
Данстон
Ешфорд Таун
Стейнс Таун
Бедфонт
Вестфілд
Чіпстед
Чертсі Таун
Гарло Таун
Баркінґ
Гертфорд Таун
Ромейнія
Марло
Брекнелл Таун
Нортвуд
Челфонт Сент-Пітер
Саут Парк
Тутінґ енд Мітчем
Аксбрідж
Генвелл
Вер
Волтем Еббі
Бері Таун
Соем Таун Рейнджерс
Коґґсгол
Вітем Таун
Дергем
Садбері
Феліксстов енд Волтон
Безілдон
Ґрейс Атлетік
Ейвлі
Гістон
Кембрідж Сіті
Галлбрідж
Ґрейт-Векерінґ Роверс
Молдон енд Тіптрі
Гейбрідж Свіфтс
Ромфорд
Брентвуд Таун
Тілбері
Кенві Айленд
Берджесс Гілл Таун
Гастінґс Юнайтед
Крей Веллі ПМ
ВКДА
Іст-Ґрінстед Таун
Севеноукс
Февершем
Гірн Бей
Фінікс Спортс
Сіттінґберн
Рамсґіт
Гайт Таун
Трі Бріджес
Гернсі
Вайтгоук
Чічестер
Вітстебл Таун
Ешфорд
Вайтліф
Гейвордс Гіт
АФК Данстебл
Беркгемстед
Ейлсбері Юнайтед
Тейм
Бедфорд Таун
Сейнт-Неотс Таун
Бедворт Юнайтед
Девентрі Таун
Колсгіл Таун
Гейлсовен
Кемпстон Роверс
Біґґлсвейд
Кідлінґтон
Вонтедж
Норт-Лей
Дідкот Таун
Велін-Ґарден-Сіті
Бартон Роверс
Єкслі
Корбі Таун
Вільц
2:0
Роданж 91
Діфферданж
0:1
Хостерт
Женес
1:1
Етцелла
Расінг Люксембург
1:0
Мондорф-ле-Бен
Петанж
1:0
Прогрес Нідеркорн
Дюделанж
2:3
Свіфт Есперанж