Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 24 листопада 2019
Сантус
4:1
Крузейру
Атлетіку Мінейру
0:1
Атлетіку Паранаенсе
Палмейрас
1:2
Ґреміу
Ґояс
4:3
Бая
Ботафоґу
1:0
Корінтіанс
Керетаро
3:1
Морелія
Крус Асуль
3:1
Атлетіко Сан-Луїс
Монтеррей
2:0
Атлас
Пачука
2:0
Пумас
Гвадалахара
3:1
Веракрус
Толука
2:2
Сантос Лагуна
Волеренґа
2:4
Мольде
Рангейм
2:1
Ліллєстрем
Сарпсборг-08
1:1
Геуґесунн
Одд
2:1
Тромсе
Буде-Ґлімт
3:0
Крістіансунн
Стремсґодсет
6:0
Бранн
Стабек
4:2
М'єннален
Вікінґ
2:2
Русенборг
Альмерія
2:0
Нумансія
Альбасете
1:2
Мірандес
Малага
3:3
Ельче
Жирона
2:0
Фуенлабрада
Лас-Пальмас
3:1
Реал Ов'єдо
Кадіс
2:1
Луго
Динамо Батумі
2:1
Рустави
Діла
1:2
Динамо Тбілісі
Чіхура
1:3
Сабуртало
ВІТ-Джорджія
0:2
Торпедо Кутаїсі
Сіоні
1:2
Локомотив Тбілісі
Німан
1:1
Енергетик-БДУ
Городея
2:3
Гомель
Мінськ
1:0
Шахтар Солігорськ
Славія Мозир
2:0
Іслоч
Динамо Берестя
1:0
Вітебськ
БАТЕ
3:0
Динамо Мінськ
Дніпро
2:1
Торпедо-БЕЛАЗ
Сівас 4 Ейлюль
0:2
Тузласпор
Гюмюшханеспор
2:3
Хаджеттепе
Конья Шекерспор
1:3
1461 Трабзон
Ванспор
2:0
Байбурт-Груп
Кахраманмарашспор
1:0
Карабюкспор
Маніса ББСК
3:0
Амед
Самсунспор
5:0
Шанлиурфаспор
Афжет Афьонспор
2:2
Кирклареліспор
Тарсус Ідман'юрду
2:1
Інегелспор
Башкент Академії
1:0
Санджактепе
Бодрумспор
1:1
Сакар'яспор
Ушак Спортиф Генчлікспор
1:3
Бандирмаспор
Ergene Velimeşe Spor Kulübü
2:0
Ніде Біледія
Ağrı 1970 Spor
3:3
Кемерспор 2003
Елязіз Беледієспор
4:1
Fatsa Belediyesi Spor Kulübü
Джізре Басраспор
0:2
Каршіяка
Malatya Yesilyurt Belediyespor
4:2
Батман Петрольспор
Пазарспор
1:0
Дариджа Генчлербірліги
Єні Діярбакирспор
3:1
Yozgatspor 1959 FK
Karaköprü Belediyesi Spor Kulübü
0:2
Силівріспор
Йомраспор
3:0
Манісаспор
52 Orduspor FK
0:0
Анкара Адліє
Артвін Хопаспор
0:2
Ерзінджанспор
Паяс Беледієспор 1975
2:0
1877 Alemdag Spor
Belediye Derince Spor Kulübü
0:0
Тепеджик Білєдіє
Коджаеліспор
2:0
Esenler Erokspor
Гельджюкспор
0:3
Мугласпор
Османієспор
2:2
Soma Spor Kulübü
Халіде Едіп Адиварспор
2:1
1954 Kelkit Belediyespor
Невшехірспор Генчлік
1:0
Hacettepe 1945
Карачабей Беледієспор
0:0
Байрампашаспор
Serik Belediye Spor Kulübü
3:1
Буджаспор-1928
Кизилджабелюкспор
1:2
Аксарайспор
Чаталджаспор
2:0
Дюзджеспор
Султанбейлі Беледія
1:1
Іскендерунспор
Токатспор
1:3
Sile Yildizspor
KF Partizani Tirana II
4:0
Spartaku Tiranë
Klosi
0:1
Mirdita
Përmeti
1:4
KS Maliqi
Грамозі
1:1
KS Këlcyra
Мемаліай
4:2
Скрапарі
Албпетрол
1:2
Томорі
KS Delvina
1:0
Нафтетарі
Selenicë
2:0
Тепелена
Somerset Trojans
2:1
X-Roads Warriors
Dandy Town Hornets
3:1
Boulevard Community Club
North Village Rams
1:0
Southampton Rangers
Devonshire Cougars
2:1
SBRC
Гемерт
2:0
ЕВВ
АДО ′20
1:3
Вестландія
Геркулес
1:2
OFC Oostzaan
HFC ADO Den Haag II
2:2
Донген
Груне Стер
0:0
ХБК 21
Лінден
1:2
Блаув Гел '38
УНА
1:0
Quick
sv Oefening Staalt Spieren '20
2:1
Хоогланд
UNAR
0:0
Гозьє
La Gauloise de Basse-Terre
1:1
Женесс Еволюсьйон
Солідаріте Сколер
1:1
Arsenal Club Petit-Bourg
Лум
0:1
Canon de Yaoundé
Tonnerre
0:0
Djiko
Bamboutos de Mbouda
0:1
Едінг
APEJES Football Academy
0:0
Colombe
Avion Academy FC
1:0
Panthère
Dragon Club de Yaoundé
2:3
ПВД Баменда
Fovu Club de Baham
0:2
Котон Спорт
Stade Renard de Melong
1:0
Юньйон Дуала
Young Sport Academy Bamenda
0:0
AS Fortuna Mfou
G.A.S Ialysos 1948
0:0
Кавала
Егалео
0:2
Діагорас
Олімпіакос Волос
1:1
Іонікос
Ієрапетра
0:1
Верія
Po Triglias
0:0
Нікі Волос
Каламата
2:2
Аспропіргос Еносіс
Clube Desportivo da Huíla
3:2
Santa Rita de Cássia FC
Académica Petróleos do Lobito
0:0
Bravos do Maquis FC
Wiliete SC
1:0
Cuando Cubango
Progresso
1:0
Recreativo da Caála
Леонідас Зондаг
6:1
Мепелер
RKZVC
6:0
Minor
Ido's FC
3:2
ЕДІ ′19
AWC
1:0
ОЮК Росмален
WVV Alcides
1:5
Бі Кейк 1887
VV Emmen
1:1
Йос Ватерграфсмер
SDO
1:0
ХВВ Нідерланди
Velsen
0:3
Алфенс Бойс
ХБС
3:0
РКАВВ
Кейк 20
5:2
VOC
SJC Noordwijk
1:2
Хогевен
ВВ Бароньє
4:0
РКСВ Нюнен
Халстерен
3:0
Юліана 31
Мерсен
1:1
GVV Unitas
ЕХК
2:2
Moerse Boys
MKS Pogoń Szczecin II
1:1
Nielba Wągrowiec
RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki
2:0
MMKS Concordia Elbląg
KS Pelikan Łowicz
4:1
KS Wasilków
KP Legia Warszawa II
3:1
Радомсько
Світ
2:1
ZKS Olimpia Zambrów
Matsue City
2:2
Reinmeer Aomori
FC Imabari
2:2
Honda Lock
Verspah Oita
2:1
Sony Sendai
Veertien Mie
0:1
Tokyo Musashino City
Tegevajaro Miyazaki
1:2
Osaka
Maruyasu Okazaki
4:0
Ryutsu Keizai Dragons Ryugasaki
Suzuka Point Getters
0:0
Nara Club
Posta Rangers
0:1
Таскер
Chemelil Sugar FC
1:4
Mathare United
Bandari
0:2
Гор Махія
Homeboyz
SoNy Sugar
Ulinzi Stars
1:1
Nzoia Sugar
Sofapaka
2:1
Zoo Kericho
Leopards
1:0
Kisumu All Stars FC
WAF pinova Telekom Vorwärts Brigittenau
0:1
SV Gerasdorf Stammersdorf
SK Slovan Hütteldorfer AC
1:2
SV Donau
Racing des Gônaïves
FICA
Capoise
Racing Club Haitien
Mirebalais
Real du Cap
Baltimore
Cosmopolites
Don Bosco
Cavaly
Violette AC
América des Cayes
Ouanaminthe
Triomphe Liancourt
Arcahaie
Tempête
Hosingen
0:2
Berdorf Consdorf
Syra Mensdorf
0:3
Гревенмахер
Штайнфорт
1:1
Bettembourg
Sandweiler
1:3
Шиффланж
Уніон Кайл-Тетанж
3:5
Résidence Walferdange
Авнер
4:0
Red Black Egalité
Sanem
1:5
Koeppchen
Berdenia Berbourg
2:0
URB
Feulen
1:7
Маріска
Young Boys
1:5
Sporting Mertzig
Lorentzweiler
1:1
Jeunesse Schieren
Erpeldange
0:0
Minerva Lintgen
Kehlen
1:2
Alliance Aischdall
Сонгу
2:0
Textáfrica
Desportivo Nacala
3:1
Chibuto
CD Costa do Sol
4:0
Têxtil do Púnguè
AD Vilanculo
0:0
Clube Ferroviário de Nampula
Desportivo Maputo
1:1
Maxaquene
Феррувіаріу Бейра
2:1
Ліга Дешпортіва
Incomáti
1:0
Clube Ferroviário de Nacala
MOL Fehérvár FC II
2:1
BKV Előre SC
Puskás Ferenc Akadémia FC II
0:0
Bicskei TC
KSE Iváncsa
2:0
Агроспеціаліст
Kelen SC
1:1
Meton Dabas FC
Szentlőrinc SE
2:0
Dunaharaszti MTK
Szekszárdi Utánpótlásnevelő Football Club
1:3
Печ
Kozarmisleny
3:0
Szabadkikötő
Taksony SE
1:2
Budapest Honvéd FC II
Dabas-Gyón
1:0
Кечкемет
Rákosmenti KSK
0:2
BSS Monor
FC Hatvan
1:2
Erzsébeti Spartacus Munkás Testgyakorlók Köre Labdarúgó
Егер
1:2
Ceglédi VSE
Füzesgyarmati SK
2:0
Jászberényi
Gyöngyösi AK-YTONG
3:2
Termálfürdő FC Tiszaújváros
Diósgyőri VTK II
1:3
BSE
Debreceni VSC II
0:1
Sényő Carnifex FC
Tállya
Ózdi FC
Putnok FC
1:4
Debreceni Egyetemi AC
Hévíz FC
1:0
Érdi Városi SE
Sarvar
1:0
VLS Veszprém
Pápai Perutz
1:0
Balatonlelle SE
Lipót Pékség
2:0
Nagykanizsa FC
Komáromi VSE
0:0
III. Kerületi TUE UPE
Whb Menfoecsanak Esk
3:1
MTE
Strasbourg Alsace 2
Сарргемен
Ле-Туке
Мобіж
C' Chartres II
Друе
Фабрег
Саліньєр Ег-Морт
Vendée Les Herbiers Football II
Верту
PSG II
Іврі
Ле Мюро
Булонь-Бійанкур
Трегюнк
Ля Тур д'Овернь
Меріньяк-Арлак
Pau FC II
Toulouse 2
AS Béziers II
Amiens SC II
Вими
КЕФС Юнайтед
1:0
Dynamos FC
Mushowani Stars
0:3
TelOne FC
Hwange FC
2:3
Herentals College FC
Triangle United FC
3:0
ZPC Kariba
Highlanders FC
1:0
Manica Diamonds FC
Chapungu United
0:1
Платинум
Deportivo Las Sabanas
1:2
CD Walter Ferretti
Diriangén FC
2:0
Real Estelí FC
ART Municipal Jalapa
1:2
Managua FC
Chinandega
2:1
Real Madriz FC
Club Deportivo Ocotal
2:0
Juventus Managua
FC Yellow Boys Weiler-la-Tour
0:1
Alisontia Steinsel
Мондерканж
0:0
Свіфт Есперанж
Blô-Weiss Medernach
1:2
Женесс Канах
Рюмеланж
2:2
Мамер
Jeunesse Junglinster
1:3
Вільц
Union Mertert
2:2
Керьєнг
Хамм Бенфіка
1:0
ФК Еш
Борен
2:2
Гран Ле
Nismes
1:5
Луа
RSC De Neffe
1:1
Профондевілль
Andennais
4:1
CS Wépionnais
Fernelmont-Hemptinne
3:0
Rhisnes
ES de la Molignée
1:0
Піш
Женесс Тамін
3:0
Кондрузьєн
RAS Monceau
3:0
Antoing
Сольрезьєнн
2:2
Суаньї Спорт
Snef-Tyber
0:4
Belœil
Gilly
1:0
Péruwelz
Sporting Kampenhout
2:0
Bertem-Leefdaal
Borght-Humbeek
1:1
Діст
Батьківщина Де Хук
2:1
Aarschot
Мейсе
0:0
Liedekerke
Gouvy
6:0
Nassogne
Nivellois
0:1
Stockel
R Racing Club de Waterloo
2:1
Union Lasne-Ohain
Crossing Schaerbeek
1:2
Saint-Josse
Блю Стар Брюссель
2:2
Расінг Схарбек
Eendracht Aalter
2:1
Jong Zulte
Excelsior Mariakerke
2:2
Ендрахт Зеле
СК Дендерхаутем
2:0
Elene-Grotenberge
Adegem
4:2
Берларі
Voorde Appelterre
2:2
Ardennen
Херенталс
1:1
Антоніа
SK 's Gravenwezel-Schilde
2:2
Nijlen
Eendracht Zoersel
3:1
Расінг Мехелен
Hoboken
2:3
Sint-Dymphna
Берг ен Дал
0:1
Лілле
Вілсбеке
2:2
Anzegem
RC Lauwe
1:2
Dadizele
Rechain
2:3
Обіль
JS Fizoise
2:1
Malmundaria
Ба-Оа
3:1
Ster-Francorchamps
Stade Disonais
1:1
Ла Каламін
Sprimont II
2:1
Мелан-Мішеру
KFC Grün-Weiss Amel
2:2
R Ougrée FC
FC Du Geer
1:3
Вейвертц
ЮКЕ Льєж
4:1
Espoir Minerois
Херк-де-Стад
2:0
Меувен
Schoonbeek-Beverst
3:3
Zepperen-Brustem
Herkol
1:1
KFC Moedige Duivels Halen
Zonhoven United
0:0
Торпедо Хасселт
Molenbaix
1:1
Le Roeulx
Олімпік Варкуан
0:1
Уданий
Мортіньє
0:2
Патюраж
Hornu
0:1
Бенш
Melsbroek
3:2
Грімберген
Ет Бельмон
2:1
У
Marloie Sport
6:1
Sartoise
US d'Ophain
0:1
Genappe
Stade Everois
2:1
Villers-La-Ville
RRC Boitsfort
0:0
Блейд
Крейбек
1:6
Бамбрюгге
Сасспорт Бузинге
1:2
Лауе
KFC Poperinge
0:1
KSK Vlamertinge
Варсенаре
1:2
Расінг Варегем
Hoegaarden-Outgaarden
0:3
KV Kester-Gooik
FK Grafičar Beograd
3:1
FK Smederevo 1924
FK Budućnost Dobanovci
1:0
Новий Пазар
FK Zarkovo
0:1
FK Kabel Novi Sad
Металац
0:0
Раднички Крагуєвац
Conaree United FC
2:1
Old Road Jets United
Village Superstars
4:1
Trafalgar Southstars
St. Pauls United
8:0
Security Forces United
Garden Hotspurs
0:0
Mantab
Дюффел
Бохолт
Менен
2:3
Voorwaarts Zwevezele
Діккелвенне
1:2
Сент-Ніклас
Solières Sport
0:1
Жеврі
Waremme
1:1
Акран
Stockay-Warfusée
1:1
RUS Rebecquoise
Франк Борен
3:0
Оне
Спаувен-Мопертінген
0:4
Восселар
Дігем Спорт
3:1
Хадес
Ендрахт Алст
1:3
Тинен
Кнокке
4:2
Спарта Петегем
Гюллеґем
3:1
Спортінг Вест Харелбреке
Лузитанос
9:0
Атлетік Америка
UE Extremenya
0:3
Енкамп
FS La Massana
4:1
Inter Club d'Escaldes II
Рейнджерс Санта-Колома
3:0
UE Santa Coloma II
Фоджа
1:0
Team Altamura
Віртус Казарано
4:1
US Agropoli 1921
ASD Grumentum Val D'agri
0:2
Gladiator
AC Nardò
3:0
Gelbison Cilento SSD
Ночеріна
1:5
Андрія
Сорренто
1:1
US Bitonto
Таранто
0:3
FBC Gravina
AC Aglianese
1:4
Гроссето
Scandicci
4:0
Туттокуойо
ASD Flaminia Civita Castellana
1:1
ASD Sporting Trestina
Cannara
0:1
AC Bastia Calcio 1924
Гаворрано
3:0
Понсакко
Grassina
3:1
Фоліньо
Нуова Монтерозі
1:1
Альбалонга
Поміція
0:0
Монтеварки Аквіла
Санджованнєзе
2:1
ASD San Donato Tavarnelle
Caldiero Terme
0:3
Belluno
Calcio Montebelluna
0:2
Ambrosiana
Cartigliano
2:0
AC Vigasio
APC Chions
3:4
Камподарсього
Дельта Порто-Толле
2:0
Тамай
Есте
1:0
San Luigi
Леньяго
4:3
Адрієзе
Местрі
2:0
Union Clodiense Chioggia SSD
Union Feltre
2:0
ASD Cjarlins Muzane
ASD Villafranca
1:1
Luparense
GS Arconatese 1926
1:0
Bustese Milano City FC SSD
ASD Calcio Brusaporto
1:0
Folgore Caratese
USD Dro Alto Garda
2:2
US Inveruno 1945
Про Сесто
2:1
Nibionnoggiono
Sondrio Calcio
1:0
Понтисола
Тритіум
0:1
Леньяно
Villa Valle
2:2
Caravaggio
AC Virtus Bolzano
3:2
US Levico Terme
SSD Virtus Ciserano Bergamo
1:4
Castellanzese Calcio 1921
Сереня
1:1
Scanzorosciate
ASD Atletico Terme Fiuggi
1:1
AC Sangiustese
Мателіка Кальчо
1:0
Tolentino
Olympia Agnonese
1:0
Avezzano Calcio A.S.D
Джульянова
4:1
ASD Vastogirardi
Реканатезе
2:4
Про Васто
Cattolica Calcio S.M.
1:1
Jesina Calcio
Alfonsine FC 1921
3:0
Фанфулла
US Breno
1:4
Sasso Marconi Zola
AC Calvina sport
0:1
USD Vigor Carpaneto 1922
Чилівердже Мадзано
1:4
Форлі
Корреджес
1:3
ASD Mezzolara
Фіоренцуола
2:1
Franciacorta
Biancavilla
0:0
US Castrovillari Calcio
SCD Progresso Calcio
1:1
Crema
Cittanovese
3:0
Marina di Ragusa
AC Sammaurese
1:1
Polisportiva Lentigione Calcio
ASD Savignanese
1:2
Мантова
ASD SS Nola 1925
1:1
Ачіреалі
FC Messina
2:0
SC Marsala 1912
Licata
4:0
ACD San Tommaso
Палермо
1:0
Мессіна
Asd Roccella
0:0
US Palmese 1912
Арцакена
3:0
Team Nuova Florida
ASD Cassino Calcio 1924
0:0
AS Ostia Mare Lido Calcio
Citta Di Anagni
0:2
Budoni Calcio
Ланузеї
0:2
Туріс
Латіна
1:1
ASD Vis Artena
Muravera
2:0
US Ladispoli
ASD Portici
2:1
Апрілія
Сассарі Торрес
2:1
Трастевері
Borgosesia Calcio
1:1
Caronnese
Ghivizzano Borgo a Mozzano
1:3
ASD Seravezza Pozzi Calcio
Луккезе
2:0
US Fezzanese Calcio
Real Forte Querceta
0:0
Verbania
Аудаче Черіньйола
2:1
Читта ді Фазано
Бріндізі
1:2
FC Francavilla 1931
Савойя
1:0
Джульяно
Pro Calcio Tor Sapienza
1:0
USD Latte Dolce
SCD Ligorna 1922
2:3
Савона
Есіха
0:3
Кордоба Б
Santurtzi
0:0
Balmaseda
Valdefierro
2:1
Фрага
Мурсія Б
2:0
Ель-Пальмар
San Fernando Henares
1:1
СД Мостоліс
Torrejón
3:3
Парла
Villaverde-Boetticher
0:1
Moratalaz
Триваль Вальдерас
1:1
Pozuelo Alarcón
Алькобендас Спорт
2:2
Carabanchel
Tarancón
1:1
Кінтанар-дель-Рей
Ільєскас
0:2
Толедо
Felanitx
2:0
Sóller
Siete Villas
1:1
Vimenor
CD Gerena
1:0
Херес
Rota
2:5
Бетіс Б
Coria CF
1:1
Sevilla III
Леальтад
2:1
Llanes
Lenense
1:2
Colunga
Navarro
3:1
San Martín
Praviano
1:1
Каудаль
Vallobín
1:0
Ковадонга
Ібіца Іслас Пітіусас
0:1
Констанція
Cuarte
2:1
Бреа
Європа
0:0
Перелад
Granollers
4:2
Побла Мафумет
UE Vilassar de Mar
3:0
Реус Депортіу
Cerdanyola del Vallès FC
2:2
Horta
Сант-Андреу
2:0
Manresa
Лорка
1:0
SFC Minerva
Вареа
5:1
CP Calasancio
Estradense
3:1
Polvorín
Jove Español
2:3
Алькояно
Велес Малага
3:2
CD Huétor Tájar
CD Huetor Vega
3:1
Alhaurín
Лоха
0:2
Антекера
Ель-Аламо
2:0
AD Alcorcon B
Santa Ana
2:3
Leganés II
Конкенсе
0:2
Albacete Balompié II
CD AZUQUECA
0:1
Кальво Сотіло
Ariznabarra
0:2
Pasaia Kirol Elkartea
Trujillo
2:1
AD Llerenense
Fuente Cantos
1:3
Extremadura UD II
Монтіхо
0:1
CD Azuaga
Plasencia
0:0
Miajadas
Calamonte
2:2
Moralo
Real Burgos
1:2
Хімнастика Сеговіана
Sants
3:0
Santfeliuenc FC
Cartagena II
1:3
Mar Menor Club de Futbol
Silva SD
2:1
Депортіво Б
CD Santanyi
0:3
Форментера
Figueres
0:2
Castelldefels
EDMF Churra
2:2
Агілас
Мелілья СД
0:3
Ель-Ехідо
Депортіво Сан-Фернандо
0:2
Atlético Paso
Atlético Tacoronte
1:1
CD Tenerife B
Менсахеро
2:0
Маріно
Гран Тарахаль
1:0
Лансароте
Райо Вальєкано Б
2:1
Уніон Адарве
СД Кайон
5:1
Баркереньйо
Ribamontán al Mar
1:1
Расінг Б
SD Torina
1:1
Cartes
Selaya
1:2
Bezana
Льянера
0:2
L'Entregu
Mosconia
1:0
Gijón Industrial
Сарагоса Б
1:1
Utebo FC
Anguiano
2:2
Pradejón
Siero
1:1
Авілес
AD Almudevar
1:1
Villanueva CF
Calamocha
0:1
Тамаріте
Borja
2:1
Саріньєна
Іллюека
0:0
Барбастро
Бесерріль
0:0
Salamanca II
Cartagena FC
0:2
Muleno CF
Alberite
0:4
UD Logroñés II
Racing Club Villalbes
0:1
Бергантиньос
Сірбонеро
3:0
CD Subiza
Алькала
3:0
Flat Earth
Педроньєрас
0:2
Депортіво Гвадалахара
Atlético Ibañés
1:3
CF La Solana
Deportiva Minera
2:0
CD Plus Ultra
Arosa SC
2:1
Alondras CF
Valdivia
1:2
Корія
Аркос
1:1
Лусена
Тарасона
2:1
Robres CD
Binéfar
0:0
San Juan Mozarrifar
Banyoles
1:0
Сан-Крістобаль
Ciudad de Murcia
0:2
Атлетіко Пульпіленьйо
Mazarrón FC
1:1
Ucam Murcia II
Альфаро
2:1
La Calzada
Arnedo
1:1
Casalarreina
UD Ourense
3:2
Сомосас
Arzúa
1:2
CD BARCO
Понтельяс
0:1
Арентейро
Choco
1:1
Оуренсе
CD Corellano
2:1
CF Ardoi Futbol Elkartea
Альмерія Б
6:0
Атлетіко Поркуна
Навалькарнеро
1:1
Club Atlético de Pinto
Torrijos
2:1
CD Manchego Ciudad Real
Madridejos
0:1
Альманса
Almagro
2:2
Сокуельямос
Толоса
0:2
Basconia
Aceuchal
0:3
Вільяновенсе
RCP Valverdeño
1:1
Касеренья
Сан-Роке
2:2
Los Barrios
Антоньяно
0:3
Сеута
Херес Депортіво
0:1
Conil
Теруель
3:1
Атлетіко Монсон
Реал Авіла
0:0
Арандіна
Терасса
4:1
Igualada
Los Garres
0:2
Лорка Депортіва
Huércal Overa
1:0
Olímpico Totana
Ойонеса
1:1
Calahorra II
Наксара
2:2
River Ebro
СД Логроньєс
1:1
Berceo
As Pontes
2:1
Рапідо Боусас
Paiosaco
0:0
Компостела
Silla CF
0:1
Інтерсіті
Альсіра
2:0
Ельче Б
Crevillente Deportivo
1:4
Сагунтіно
Олімпік де Шатіва
0:1
Адзанета
Новельда
1:2
RC Catarroja
Motril
5:0
Club Polideportivo Almería
Лінарес Депортіво
2:0
Maracena
Ла-Рода
2:1
Villacañas
Хімнастика Торрелавега
2:1
Atlético Albericia
Арройо
0:0
Diocesano
ФК Херес
3:0
Olivenza
Пенья Асагреса
3:4
Мутільвера
Salerm Puente Genil FC
3:1
CD Utrera
КФ Самора
2:1
Крісто Атлетіко
Ельденсе
6:0
Benigànim
Torreperogil
1:0
Малага Б
Sodupe
3:0
Santutxu
Герніка
0:2
Сестао
CD Pozoblanco
1:0
UB Lebrijana
Урака
2:1
Кондаль
Реал Хаен
0:0
Ciudad de Torredonjimeno
Ель-Пало
1:1
Атлетіко Манча Реал
Herstal
3:2
Варнан
Евей
2:2
Мекс-Деван-Віртон
Мормон
0:4
Еш
Habay-la-Neuve
1:1
Рарен
Linden
2:3
Тюрнхаут
Wolvertem Merchtem
2:1
Темпо Оверейсі
Йонг Леде
1:3
Avanti
KFC Eppegem
3:3
Нінове
Стад Бренуа
0:3
Гансхорен
Ентіт Манажуаз
2:1
Gosselies Sports
Рапід Сімфорінуа
1:0
Укль
Жодуань
1:4
Спримон Комблен
Спи
2:3
Оппань-Вери
FC Richelle United
3:0
Юї
Олса Бракел
3:0
Свелта Мелселе
Ostiches
2:3
Вален
Жет
2:1
Тертр-відображ
Benkovski Byala
2:2
Shumen 2007
Ustrem Donchevo
3:0
Каліакра
Chernolomets 1919
1:3
FK Suvorovo
Kubrat
FK Lokomotiv Ruse 2022
Sokol Markovo
1:4
FK Gigant Saedinenie
Родопа
1:0
Несебір
Haskovo 1957
1:0
OFK Levski Karlovo
Den Hoorn
1:1
TAC'90
ВЮК
1:2
ДОСКО
ROAC
2:0
Zwervers
Вліссінген
3:2
FC Olympia
Rood-Wit Willebrord
1:6
Tot Ons Genoegen Berkel
Boshuizen
3:2
ДХК Делфт
Де Батавен
5:2
RKSV De Zweef
Tubantia
4:2
Stevo
BVC '12
4:1
TVC '28
Рохда Ралте
2:1
RKHVV
vv Rigtersbleek
1:0
Heino
SV Orion
5:1
Bemmel
Voorwaarts T
6:0
Winterswijk
Leones
3:2
Best Vooruit
ФВК
0:4
FC Dalfsen
GRC Groningen
3:0
Grouster Amateurvoetbal Club
Noordster
0:4
Hoogezand
Roden
0:1
WVV
DSOV
3:5
АФК 34
Legmeervogels
Papendorp
Занландія
3:3
Uitgeest
Де Зуавен
1:4
SDZ
LSVV
1:1
Fortuna Wormerveer
VV De Meern
Hoofddorp
Де Стер
2:3
Сустерен
Гелдроп
2:4
ЗСВ
Венрай
2:2
Heeze
Дерне
0:4
Wittenhorst
BSV Limburgia
1:1
Veritas
Вільгельміна 08
2:1
Chevremont
SSS '18
1:3
Venlosche Boys
Spartaan'20
1:1
Hillegersberg
Rhode
1:4
SV TOP Oss Amateurs
ХВКГ
0:0
НЕК-А
Erp
0:3
Brabantia
't Zand
2:3
Немелар
Woezik
0:3
Alverna
Унітас 30
0:0
Eindhoven AV
Stadspark
0:0
GOMOS
AGB
6:1
Kolping Boys
Рівер Плейт Асунсьйон
0:2
Лібертад
Насьйональ Асунсьйон
1:1
Спортиво Лукеньо
Олімпія Асунсьйон
4:2
Серро Портеньйо
Thiella Kamariou
4:3
Акратітос
Asteras Iteas
0:2
AE Lefkimmi
Ілізіакос Зографу
0:0
Ano Meras
PAS Kitheron Kapareliou
1:0
Еолікос
Souli Paramythia
1:0
Тілікратіс
Nafpaktiakos
2:1
Missolonghi FC
Анагеннісі Артас
1:0
Makedonikos Foufas
Превеза
0:0
Anatoli
Acheron Kanalaki FC
1:0
Thinaliakos
AEP Kozani
2:0
Apollon Efpaliou
Thyella Diastavroseos Rafinas FC
1:1
Palliniakos FC
FC Marko
0:0
Korinthos 2006
Tripolis
2:2
AO Ypatou
Nea Artaki
2:1
Panarkadikos
Епіскопі
2:0
Ацаленіос
Іродотос
1:1
Panakrotiriakos
Agios Nikolaos
0:1
Юхтас
Aeek Synka
1:1
Rethymniakos
Nea Kallikrateia
3:0
Seirína
Агротікос Астерас
0:2
Македонікос
AS Astrapi Mesopotamias
0:7
AE Poseidon Nea Michaniona
Niki Agkathia
2:0
Florina
Edessaikos
2:0
Megas Alexandros Trikala
Aris Palaiochori
0:3
Алмопос
Термаїкос Терміс
1:1
Анагенізі Янниця
GS Almyros
1:2
AS Meteora
Iraklis Larissa
1:0
Dias Diou
Thiseas Agria
3:0
Diagoras Stefanovikeiou
Digenis Neochori
2:1
AE Karitsas
Перікос
2:0
AO Selanon
Ойкономос
2:0
Potamia
Atromitos Palamas
1:0
Atalanti
Ermis Korydallos
1:2
Agios Ierotheos
Agioi Anargyroi FC
0:0
Фостірас Таврос
Moschato
1:1
Етнікос Пірей
Каллітея
0:1
Panthiraikos
Кераціні
1:3
Кiфiсiя
Apollon Paralimniou FC
2:1
Aetos Orfanou
AS Nestos Chrisoupolis
0:5
Пансерраїкос
Orfeas Xanthis
1:2
Aris Avato
Pandramaikos
1:0
Alexandroupoli FC
Doxa Kato Kamila
3:1
Kilkisiakos
Iraklis Zygou
0:0
Keravnos Pernis
Тьєлла
2:0
Pellana
Паніліакос
1:0
Diavolitsi
Ерміоніда
1:1
Pamvouprasiakos AO Varda FC
Olympiakos Zacharo
0:1
Asteras Vlachioti
Pangytheatikos
0:1
Panargiakos FC
Закінтос
1:3
Tsilivi
Nafplio 2017
3:0
Diagoras Vrachneikon
Альварадо
4:2
Естудіантес де Касерос
Бельграно
1:1
Мітре Сантьяго-дель-Естеро
Вілья Дальміне
0:1
Хімнасія де Хухуй
Гільєрмо Браун
0:0
Сан-Мартін Сан-Хуан
Сан-Мартін Тукуман
1:1
Інституто
ЖС Суалем
2:1
Відад Фес
Шабаб
2:2
Кенітра
Відад Темара
0:1
Расінг Касабланка
Кавкаб
1:2
Іттіхад Хемісет
Шабаб Мохаммедія
4:1
Шабаб Бен-Герір
Sidi Kacem
1:1
АС Сале
Фес
1:1
Шабаб Атлас Хеніфра
Tihad Athlétique Sport de Casablanca
1:0
Дшейра
СС Сфаксьєн
1:2
Стад Габесьєн
Kasserine
2:0
Хаммам-Сус
Гафса
1:0
Джерба Мідун
Джерба
0:0
Режиш
Уед-Еллiль
2:0
АС Марса
Джендуба
0:0
Menzel Bouzelfa
Депортес Санта-Крус
Депортес Коп'япо
Барнечеа
Депортес Вальдівія
Меліпілья
Депортес Темуко
Пуерто-Монт
Сан-Луїс Кійота
Рейнджерс Талька
Кобрелоа
Депортес Магальянес
Депортес Ла-Серена
Монтедіо Ямагата
1:2
Матіда Зельвія
Міто Голлігок
1:0
Фаджіано Окаяма
ДЖЕФ Юнайтед
0:1
Тотіги
Касива Рейсол
13:1
Кіото Санга
Токіо Верді
5:1
Гіфу
Йокогама
2:0
Ехіме
Вентфорет Кофу
2:0
Рюкю
Альбірекс Ніігата
2:1
В-Варен Нагасакі
Цвайген Канадзава
1:1
Омія Ардія
Токусіма
3:0
Ренофа Ямагуті
Авіспа Фукуока
2:1
Кагосіма Юнайтед
Хетафе Б
1:0
Атлетіко Балеарес
Мелілья
2:0
Спортінг Хіхон Б
Атлетіко Мадрид Б
2:0
Інтернасьйональ Мадрид
Сельта Б
1:0
Ібіца
Лас Росас
2:5
Расінг Ферроль
Пенья Депортіва
1:0
Понтеведра
Ебро
1:1
Сабадель
Валенсія Б
4:1
Оріуела
Хімнастик
2:0
Ехеа
Алавес Б
1:0
Туделано
Лас-Пальмас Б
0:0
Райо Махадаонда
Ісарра
0:1
Реал Уніон
Кадіс Б
0:0
Атлетіко Санлукеньйо
Маріно де Луанко
1:3
Корушо
Лангрео
3:0
Сан-Себастьян-де-лос-Рейєс
Кастельйон
0:0
Коста Брава
Ла Нусія
3:0
Еркулес
Олот
3:0
Леванте Б
Еспаньйол Б
3:1
Вільярреал Б
Бадалона
0:1
Прат
Бургос
0:1
Вальядолід Б
Гіхуело
2:0
Атлетік Б
Баракальдо
1:3
Аренас
Аро
1:2
Саламанка УДС
Калаорра
1:0
Культураль Леонеса
Вільяррубія
1:2
Картахена
Мурсія
2:0
Гранада Б
Еклано
2:0
Рекреативо
Бадахос
1:0
Марбелья
Альхесірас
2:0
Дон Беніто
Кордоба
1:1
Меріда АТ
Сан-Фернандо
0:0
УКАМ Мурсія
Талавера
1:0
Вільярробледо
Корнелья
2:0
Андорра
Монца
2:0
Алессандрія
Перголеттезе
3:0
Ольбія
П'янезе
1:4
Комо
Віченца
2:1
Фано
Падова
1:0
Ріміні
Самбенедеттезе
2:0
Феральписало
Віс Пезаро
2:1
Арциньяно
Бішельє
2:2
Паганезе
Катанія
1:1
Казертана
Кавезе
1:0
Монополі
Пічерно
1:1
Сікула Леонціо
Віртус Франкавілла
3:4
Потенца
Про Патрія
1:1
Пістоезе
Сієна
0:1
Понтедера
Чезена
1:0
Модена
Фермана
1:1
Реджана
П'яченца
0:0
Імолезе
Рівненна
3:3
Губбіо
Трієстіна
1:0
Зюдтіроль
Авелліно
3:1
Рьєті
Барі
1:1
Терамо
Вольфсбург II
5:0
ФФБ Ольденбург
Берлінер
1:1
Хемі
Фрайбург-2
1:2
Балінгер
Ганза Люнебург
1:3
Любек
Санкт-Паулі-2
1:1
Вердер-2
Дассендорф
3:0
Meiendorfer SV
TuS Schwachhausen
1:0
SC Borgfeld
Victoria Seelow
0:3
Грайфсвальд
Герта Шарлоттенбург
0:3
Pampow
FC International Leipzig
1:1
Плауен
TSV Schwabmunchen
0:2
Піпінсрід
SV Frisia 03
2:2
SV Eutin 08
Айхеде
6:2
Husumer SV
ФФЛ Ольденбург
3:0
Берзенбрюк
Wolfenbüttel
2:1
Шпелле-Фенгаус
Айнтрахт Целле
1:2
Атлас Дельменгорст
Hagen / Uthlede
1:1
Gifhorn
Армінія Ганновер
3:3
BW Schwalbe Tündern
Лупо-Мартіні
1:1
Гееслінг
Леє
0:0
SFL Bremerhaven
Ginsheim
3:1
Барокштадт
Фернвальд
0:2
Айтрахт Штадталлендорф
Штайнбах
2:1
Neuhof
Зазель
2:1
Палома
Eintracht Northeim
0:4
Uphusen
Хаштедт
2:4
Блументаль
Еддерсгайм
3:1
Rot-Weiß Hadamar
Habenhauser FV
3:3
Уніон Бремен
Педраш Салгадаш
0:0
Канелаш-2010
Морейренсе
1:3
Мафра
Анадія
2:1
Бейра-Мар
Сінтра
0:2
Маріньєнсе
Пасуш де Феррейра
1:0
Санжоаненсе
Ріу Аве
1:0
Алверка
Порту
4:0
Віторія Сетубал
Шавеш
1:0
Белененсеш
Parham FC
0:0
Old Road FC
Ottos Rangers
0:2
Jennings Grenades FC
All Saints United FC
2:0
Liberta SC
Swetes FC
0:1
Pigotts Bullets
Tongo
1:2
Дьябль Нуар
Nico-Nicoyé
1:2
Kondzo
Леопардс
1:0
Patronage Sainte-Anne
Етуаль дю Конго
2:0
Vita Club Mokanda
Cheminots
0:2
Отоо-д'Ойо
Crvena Zvezda MML
1:0
GSP Polet Dorćol
Sremčica
1:3
FK Teleoptik Zemun
Jedinstvo Surčin
4:1
TEK Sloga
Sušica
2:1
Mokra Gora
FK Jošanica ND 2011 Novi Pazar
1:0
Šumadija Aranđelovac
Железничар Панчево
6:1
Omladinac Novi Banovci
Vojvodina 1928
1:2
FK Radnički Sremska Mitrovica
Dunav Stari Banovci
1:1
FK Hajduk 1912 Kula
FK Budućnost Popovac
1:1
Ягодина
Rembas
1:2
Toplicanin Prokuplje
FK Timočanin Knjaževac
3:1
Car Konstantin
FK Temnić 1924 Varvarin
0:1
SFS Borac
FK Vlasina Vlasotince
1:1
FK Jedinstvo Bošnjace
Хатайспор
1:0
Істанбулспор
Менеменспор
1:0
Балікесірспор
Османлиспор
2:3
Адана Демірспор
Акхісарспор
2:1
Алтай Ізмір
Ifodjè
0:1
ASKO
Anges Notsè
0:1
Gbohloe-su
Кара
2:1
Sara Sport
Семассі
0:1
Maranatha Fiokpo
Gomido
0:1
Unisport
Dynamic Togolais
2:2
Того Пор
AS OTR
1:0
Короки
Галадаш
Бальмазуйварош
Soroksar
1:0
Ajka
Dorogi FC
1:2
Tiszakecske
Budaörsi SC
3:1
Kazincbarcika
Сільня
0:1
Ніредьхаза
Шиофок
2:0
Вац
Бекешчаба
1:1
Дьор
Aqvital
2:4
Вашаш
Szeged
1:1
МТК
Дьїрмот
1:1
Будафок
NK Kamen Ivanbegovina
1:0
NK Sloga Mravince
Zmaj Blato
0:1
HNK Primorac Biograd na Moru
NK Neretvanac Opuzen
4:1
Vodice
NK Graničar Županja
2:0
NK Vihor Jelisavac
NK Novigrad
3:1
NK Vinodol Novi Vinodolski
Vinogradar
2:1
NK Trnje Zagreb
Uwi FC
1:1
Cavalier SC
Vere United FC
3:0
Molynes United FC
Humble Lions
1:2
Waterhouse FC
Portmore United FC
2:0
Mount Pleasant Academy FC
Санта-Колома
2:0
УЕ Санта-Колома
Інтер д'Ескальдес
1:0
Сан-Жуліа
Енгордань
3:1
Атлетік Ескальдес
Ордіно
2:2
Каррой
Кобан Імперіаль
3:2
Мунісипаль
Комунікасьйонес
3:3
Гвастатоя
Санарате
1:0
Малакатеко
Котцумальгуапа
2:2
Хелаху
Сікінала
2:3
Антигуа
Міско
2:1
Істапа
Хостерт
1:1
Фола Еш
Роданж 91
1:1
Мондорф-ле-Бен
Вікторія Роспорт
2:3
Діфферданж
Дюделанж
2:2
УНА Штрассен
Расінг Люксембург
0:3
Етцелла
Женес
1:4
Петанж
Кентербері Юнайтед
2:2
Хоукс Бей Юнайтед
Тасман Юнайтед
1:0
Тім Веллінгтон
Істерн Сабарбс
1:1
Вайтакере Юнайтед
Kwara United
1:3
Плато Юнайтед
Кано Пілларс
0:0
Wikki Tourist
Heartland FC Owerri
1:0
Jigawa Golden Stars
Ifeanyi Uba
0:0
Лобі Старз
Енугу Рейнджерс
0:2
Dakkada
Варрі Вулвз
0:1
Rivers United FC
Abia Warriors FC
1:0
МФМ
Еньїмба
2:0
Adamawa United
Katsina United FC
2:0
Sunshine Stars FC
Akwa United FC
1:1
Nasarawa United
Пірата
3:1
УТК
Універсідад Сан-Мартін
0:0
Аякучо
Альянсу Універсідад
0:1
Універсідад Сесар Вальєхо
Депортіво Бінасьональ
4:1
Спортінг Кристаль
Мельгар
4:2
Академія Кантолао
Маннуччі
2:2
Депортіво Мунісіпаль
Спорт Уанкайо
0:1
Спорт Бойз
Універсітаріо Депортес
1:0
Куско
Уніон Комерсіо
2:3
Альянса Ліма