Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 30 жовтня 2019
Минай
2:0
ФК Львів
Миколаїв
2:4
Десна
Маріуполь
1:0
Олімпік Донецьк
Інгулець
2:1
Дніпро-1
Колос
0:1
Ворскла
Альянс
5:3
Гірник-Спорт
Олександрія
1:1
Зоря
Динамо
2:1
Шахтар
Наполі
2:2
Аталанта
Кальярі
3:2
Болонья
Ювентус
2:1
Дженоа
Лаціо
4:0
Торіно
Сампдорія
1:1
Лечче
Сассуоло
1:2
Фіорентина
Удінезе
0:4
Рома
Кайзерслаутерн
2:2
Нюрнберг
Ферль
1:1
Гольштайн
Вольфсбург
1:6
РБ Лейпциг
Вердер
4:1
Гайденгайм
Фортуна Дюссельдорф
2:1
Ерцгебірге
Боруссія Дортмунд
2:1
Боруссія Менхенгладбах
Герта
3:3
Динамо Дрезден
Санкт-Паулі
1:2
Айнтрахт Франкфурт
Ле-Ман
3:2
Ніцца
Нант
8:0
Париж
Мец
1:1
Брест
Монако
2:1
Марсель
Реймс
2:1
Бурк-ан-Брес
Монпельє
3:2
Нансі
Ам'єн
3:2
Анже
Ньор
1:2
Тулуза
Ріу Аве
1:1
Морейренсе
Марітіму
1:1
Порту
Віторія Гімараєш
5:0
Белененсеш
Бенфіка
4:0
Портімоненсе
Фамалікан
2:1
Жіл Вісенте
Бразилія U-17
3:0
Нова Зеландія U-17
Австралія U-17
2:2
Угорщина U-17
Нідерланди U-17
1:3
Сенегал U-17
Південна Корея U-17
1:3
Франція U-17
Угорщина U-17
0:0
Сербія U-17
Латвія U-17
0:1
Білорусь U-17
Швейцарія U-17
1:2
Росія U-17
Сан-Марино U-17
0:6
Румунія U-17
Туреччина U-17
0:4
Італія U-17
Люксембург U-17
0:7
Північна Ірландія U-17
Селтік
2:0
Сент-Міррен
Гамільтон
0:1
Абердін
Гіберніан
2:2
Лівінгстон
Мотервелл
2:1
Кілмарнок
Росс Каунті
0:4
Рейнджерс
Сент-Джонстон
1:0
Гартс
Ньюеллс Олд Бойз
Хімнасія Ла-Плата
Атлетіко Тукуман
Патронато
Рівер Плейт
Колон
Архентінос Хуніорс
Тальєрес
Сан-Лоренсо
Дефенса і Хустісія
Baadraan
1:0
Малаван
Хуше-Талаї
0:0
SC Damash Gilanian
Мес Рефсенджан
1:1
Мес Керман
Фаджр Сепасi
0:0
Gol Reyhan
Elmo Adab
1:1
Алюмініум Арак
Сепідруд
2:1
Qashqai
Navad Urmia
1:0
Арман Гохар
Niroye Zamini
1:0
FC Rayka Babol
Естегляль Хузестан
1:1
Sorkhpooshan Pakdasht
BSK Bijelo Brdo
0:2
Славен
Шибеник
2:1
NK Belišće
Vinogradar
0:3
Локомотива Загреб
Істра 1961
1:2
Інтер Запрешич
ХНК Гориця
2:1
Хайдук
NK Opatija
0:3
Динамо Загреб
Вараждин
1:2
Рієка
Осогове
1:4
Брера
Македонія-ГП
0:0
Брегалниця
Сілекс
1:1
Шкупі
Работнічки
4:0
Пелістер
Охрід
2:3
Labunishta
Струга
1:0
Борець
Шкендія
1:0
Вардар
Desportivo Nacala
1:2
CD Costa do Sol
Сонгу
1:0
AD Vilanculo
Chibuto
2:2
Феррувіаріу Мапуту
Têxtil do Púnguè
0:0
Desportivo Maputo
Clube Ferroviário de Nampula
3:1
Феррувіаріу Бейра
Baía de Pemba FC
2:0
Incomáti
Ліга Дешпортіва
0:0
Textáfrica
Bulawayo Chiefs FC
3:1
Mushowani Stars
Harare City
2:0
Чікен Інн
Chapungu United
2:0
ZPC Kariba
Платинум
2:1
Ngezi Platinum FC
Manica Diamonds FC
1:1
Dynamos FC
КЕФС Юнайтед
1:1
Herentals College FC
Адрієзе
1:3
Belluno
Caldiero Terme
0:1
ASD Cjarlins Muzane
Calcio Montebelluna
1:0
Дельта Порто-Толле
Камподарсього
2:0
AC Vigasio
Cartigliano
1:1
Luparense
APC Chions
2:1
Ambrosiana
Леньяго
0:0
Union Clodiense Chioggia SSD
Местрі
1:0
Тамай
Union Feltre
1:0
Есте
ASD Calcio Brusaporto
0:1
SSD Virtus Ciserano Bergamo
USD Dro Alto Garda
0:0
Castellanzese Calcio 1921
Понтисола
0:0
Caravaggio
Про Сесто
4:2
US Inveruno 1945
Scanzorosciate
2:1
Nibionnoggiono
Sondrio Calcio
0:2
Bustese Milano City FC SSD
Villa Valle
1:4
Folgore Caratese
AC Virtus Bolzano
1:2
Тритіум
Сереня
1:0
US Levico Terme
Савона
1:2
Бра
Verbania
0:0
Caronnese
ASD Villafranca
0:0
San Luigi
Санремезе
1:0
Borgosesia Calcio
GS Arconatese 1926
1:3
Леньяно
Forest Rangers
0:1
Павер Дайнамос
Buildcon
0:1
NAPSA Stars
Нкана
3:0
Ред Ерроз
Kabwe Warriors
1:3
Lumwana Radiants
Nkwazi
0:0
Mufulira Wanderers
Kabwe Youth Soccer Academy
1:2
Green Buffaloes FC
Зеско Юнайтед
4:1
Lusaka Dynamos
Хусейн Дей
1:0
Саура
Магра
1:2
УСМ Алжир
Кабілі
1:0
Айн-Мліла
Белуїздад
1:0
Сетіф
Біскра
0:3
МК Алжир
Шлеф
1:1
Константіна
Бордж Бу Аррерідж
1:2
Оран
Раднички Ниш
0:2
Радник Сурдулиця
Чукарички
2:1
Партизан
Явор
1:0
Пролетер
Црвена Звезда
3:1
ТСЦ
Вождовац
2:1
Радий
Младост Лучани
0:1
Напредак
Спартак Суботиця
3:1
Мачва
Войводина
1:0
Інджія
Aris Palaiochori
0:3
Seirína
Термаїкос Терміс
2:1
Агротікос Астерас
Florina
3:2
Nea Kallikrateia
AE Poseidon Nea Michaniona
0:3
Македонікос
AS Astrapi Mesopotamias
0:1
Thyella Sarakinoi
Niki Agkathia
1:0
Edessaikos
Анагенізі Янниця
1:0
Megas Alexandros Trikala
Манта
0:0
Оренсе
Індепендьєнте Хуніорс
0:0
Гуаласео
Атлетіко Санто-Домінго
0:2
Атлетіко Портеньйо
Клан Хувеніль
0:3
ЛДУ Лоха
Депортіво Санта-Ріта
0:0
ЛДУ Портовієхо
Аль-Нахда
3:3
Al Mojzel
Al Najoom
1:0
Al Taqdom
Al-Kawkab
1:1
Аль-Айн Сауді
Аль-Джабалайн
1:1
Al Bukiryah
Аль-Ансар
1:1
Аль-Халідж
Нойштреліц
1:2
Грайфсвальд
Уніон Торнеш
0:6
Дассендорф
TuS Osdorf
3:3
SV Curslack-Neuengamme 1919
Дюрен
1:4
Вегберг-Бек
Мехтерсгайм
1:2
Карбах
Гераклес
4:3
Валвейк
Груне Стер
2:2
Венло
Quick
0:4
Віллем II
Ексельсіор Мааслуї
0:3
Геренвен
Спарта Нейкерк
5:2
Fortuna Wormerveer
Спакенбург
2:0
АСВХ
Аякс-А
2:2
OFC Oostzaan
АФК
3:3
ОДИН 59
Харкемас Бойз
1:2
Ґронінґен
Де Трефферс
0:2
Твенте
Спарта Роттердам
1:0
Волендам
CKS Chełmianka Chełm
0:2
Лехія
ZKS Stal Stalowa Wola
1:1
Катовіце
Сталь Мелець
2:0
Погонь
KP Legia Warszawa II
1:0
Одра
Олімпія Ельблонг
0:4
Ракув
Погонь Седльце
0:4
П'яст
Відзев
2:3
Легія
Тренчин
4:0
Скалиця
Серед
3:0
Petržalka
FK Poprad
3:0
Дукла Банська Бистриця
Нітра
3:2
Ліптовськи-Мікулаш
Сіниця
1:1
Ружомберок
ДАК
0:0
Спартак Трнава
Ванспор
1:0
Санджактепе
Кастамонуспор
1:1
Ерзінджанспор
Гюмюшханеспор
0:3
Самсунспор
Паяс Беледієспор 1975
2:3
Маніса ББСК
Кечіоренгюджю
3:1
Siirt İl Özel İdaresi Spor Kulübü
Кемерспор 2003
2:3
Касимпаша
Карачабей Беледієспор
1:3
Тузласпор
Фатіх Карагюмрюк
4:1
Бандирмаспор
Істанбулспор
5:2
Тепеджик Білєдіє
Ерзурум ББ
3:1
Бодрумспор
Генчлербірлігі
0:2
Esenler Erokspor
Гезтепе
3:0
Сівас 4 Ейлюль
Тарсус Ідман'юрду
1:3
Фенербахче
Kozarmisleny
1:2
Кішварда
Budaörsi SC
3:7
Залаеґерсеґ
Kazincbarcika
0:2
Гонвед
Татабанья
0:2
Дебрецен
Sényő Carnifex FC
1:2
Мезйокйовешд
BKV Előre SC
1:3
Ференцварош
Meton Dabas FC
0:3
Діошдьйор
Maglódi TC
0:15
Академія Пушкаша
Termálfürdő FC Tiszaújváros
0:3
Фегервар
Salgótarjáni Barátok TC
1:7
Пакш
Debreceni Egyetemi AC
0:3
МТК
Tamási
0:2
BSS Monor
Gázgyár
1:4
Дьор
Nagybajomi AC
0:5
Dorogi FC
Berettyoujfalui SE
0:4
Шиофок
Szarvasi
2:1
Balkanyi SE
MTE
4:1
Tállya
Sárbogárd
1:3
Вац
Vép VSE
1:4
Szeged
Szegedi VSE
2:4
Ózdi FC
Whb Menfoecsanak Esk
0:2
Галадаш
III. Kerületi TUE UPE
5:0
Ніредьхаза
Balatoni Vasas
0:4
Dabas-Gyón
Füzesgyarmati SK
0:1
Бекешчаба
Печ
2:0
Rákosmenti KSK
Tiszakecske
0:1
Ракоці
SC Sopron
1:1
Будафок
Кечкемет
0:1
Lipót Pékség
Агроспеціаліст
2:1
Nagykanizsa FC
Дьїрмот
3:0
Soroksar
Pápai Perutz
3:4
Вашаш
FK Chlumec nad Cidlinou
3:4
Вікторія Пльзень
Млада Болеслав
3:1
Злін
Динамо Чеські Будейовиці
0:4
Спарта Прага
Банік
2:0
Славія Прага
Слован
2:0
Тепліце
Атлетіко Букараманга
2:2
Ла-Екідад
Ріонегро Агілас
0:0
Мільонаріос
Онсе Кальдас
3:1
Уніон Магдалена
Хагуарес де Кордоба
1:0
Атлетіко Віла
Індепендьєнте Медельїн
1:1
Депортес Толіма
Патріотас
1:1
Альянса Петролера
Атлетіко Хуніор
0:0
Кукута Депортіво
Америка де Калі
1:0
Депортіво Пасто
Санта-Фе
0:0
Атлетіко Насьональ
Енвігадо
1:1
Депортіво Калі