Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 16 лютого 2012
Локомотив
2:1
Атлетік
Аякс
0:2
Манчестер Юнайтед
Зальцбург
0:4
Металіст
АЗ
1:0
Андерлехт
Лаціо
1:3
Атлетіко
Вікторія Пльзень
1:1
Шальке
Легія
2:2
Спортінг
Порту
1:2
Манчестер Сіті
Сток Сіті
0:1
Валенсія
ФКСБ
0:1
Твенте
Вісла Краків
1:1
Стандард
Удінезе
0:0
ПАОК
Трабзонспор
1:2
ПСВ
Ганновер
2:1
Брюгге
Шинник
3:0
Сибір
Торпедо
3:2
Аланія (до 2014)
Діошдьйор
4:4
Конкордія Кяжна
Дніпро
1:4
Нордшелланд
Рапід Бухарест
2:1
Уйпешт
Васлуй
3:0
Вііторул
Астра
1:1
Кривбас
ЦСКА
2:2
Шахтар
Стремсґодсет
0:1
Волеренґа
Отвідаберг
3:2
Eskilstuna City
Абумослем
1:2
Пайкан
Parseh Tehran FC
0:0
Etka FC
Мес Рефсенджан
1:2
Iranjavan Bushehr FC
Persepolis Shomal FC
2:1
Алюмініум Арак
Shahrdari Yasuj
1:2
Насаджі
Гохар
0:1
Рахіян
Машин Сазі (до 2017)
0:0
ПАС Хамедан
Барг Шираз
1:0
Esteghlal Jonub Tehran FC
Tarbiat Novin Yazd
0:0
Kaveh Khuzestan Yadavaran Shalamcheh
Алюмініум Хормозган
1:0
Niroye Zamini
Нафт Месджеде-Солейман
1:0
Гахар Загрос
Аракрус
1:0
Сан-Матеус
Віторія-ЕС
2:1
Реал Нороесте
Серра
1:2
Colatina SE
Botafogo Futebol Clube de Jaguaré
1:1
Linhares
Green Valley FC
2:1
Eagles FC Cochin
Southern Samity FC
1:1
Bhawanipore
Samaleswari SC
1:1
Кенкре
Роял Вахінгдо
2:0
Gauhati Town Club FC
KGF Academy
3:1
Premier India Football Academy Sports FC
Мохаммедан
2:0
Langsning SC
Batatais
1:0
Капіваріано
EC XV de Novembro (Jaú)
1:3
AA Flamengo
Сан-Бенту
1:0
Sertãozinho
SE Itapirense
2:4
Osvaldo Cruz FC
Barretos
2:1
Associacao Atletica Internacional
Independente FC Limeira
2:2
CA Juventus
Rio Branco EC
2:3
Марілія
São Carlos FC
1:1
América FC (São Paulo)
Барбаренсе
1:0
Atlético Monte Azul
Уніон Сан-Жуан
3:1
AE Santacruzense
Ріо-Кларо
1:1
Пінаполенсе
Noroeste
2:1
Санто-Андре
Сан-Бернарду
2:1
Rio Preto
São José EC
2:1
Velo Clube
Al Jeel Club
0:1
Аль-Нахда
Аль-Батін
3:0
Аль-Оруба
Аль-Хазем
1:0
Ухуд
Абха
1:1
Аль-Таї
Hottain
5:3
Al Suqoor
Аль-Вахда Мекка
4:6
Аль-Шола
Аль-Ватані
2:1
Аль-Халідж
Атлетіко Насьональ
1:1
Сукре
Леонес
0:0
Енвігадо
Вальєдупар
2:1
Барранкілья
Уніон Магдалена
0:0
Реал Картахена
Бояка Чіко
3:1
Кукута Депортіво
Мільонаріос
1:1
Тигрес де Соача
Америка де Калі
1:0
Кортулуа
Онсе Кальдас
0:0
Депортес Толіма
Депортіво Перейра
2:1
Депортес Кіндіо
Alianza FC Panama
1:3
AF Sporting San Miguelito
Chorrillo FC
3:1
Colón C-3 FC
Tauro FC
1:1
CD Atlético Chiriquí
Ередіа Хагуарес
1:1
Хелаху
Сакапа
0:1
Мунісипаль
Маркенсе
1:0
Малакатеко
Комунікасьйонес
2:0
Альконес
Петапа
2:0
Хувентуд Ретальтека
Сучітепекес
1:1
Міктлан
Тіро Федераль
0:3
Лібертад Сунчалес
Уніон Сунчалес
2:0
Сентраль Норте
Расінг Кордоба
3:0
Тальєрес
Сентраль Кордоба
2:1
Спортіво Бельграно
Алумні
2:0
Крусеро дель Норте
Хувентуд Антоніана
0:2
Сан-Мартін Тукуман
Віторія
3:1
Камасарі
Серрано
1:0
Жуазейренсе
Флуміненсе Фейра-ді-Сантана
1:1
Фейренсе Фейра-ді-Сантана
Itabuna EC
1:2
Віторія-да-Конкіста
Juazeiro BA
1:4
Бая
Ріо-Бранко Паранагуа
1:0
AC Paranavaí
Толеду
2:0
Арапонгас
Roma Esporte de Apucarana
2:2
Іраті
Операріу
0:2
Лондріна
Сіанорті
1:1
Курітіба
Порту Каруару
3:1
Серра-Тальяда
Белу-Жардім
1:0
Araripina FC
Салгейро
3:0
Іпіранга-ПЕ
Петроліна
0:0
Америка Ресіфі
Наутіку
2:0
Сентрал Каруару