Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 08 березня 2012
Металіст
0:1
Олімпіакос
Спортінг
1:0
Манчестер Сіті
Твенте
1:0
Шальке
Атлетіко
3:1
Бешикташ
Стандард
2:2
Ганновер
Валенсія
4:2
ПСВ
АЗ
2:0
Удінезе
Манчестер Юнайтед
2:3
Атлетік
Депортіво Кіто
3:0
Велес Сарсфілд
Сантус
3:1
Інтернасьйонал
Корінтіанс
2:0
Насьйональ Асунсьйон
Бока Хуніорс
1:2
Флуміненсе
Русенборг
2:0
Торпедо-БЕЛАЗ
М'єльбю
2:0
Треллеборг
Тромсе
1:1
Бранн
Фредрікстад
3:0
Саннефіорд
Буде-Ґлімт
2:2
Соґндаль
Єфле
Stromsbergs IF
Колхеті
0:0
Торпедо Кутаїсі
ВІТ-Джорджія
0:1
Зестафоні
Цхінвалі
2:2
Діла
Гагра
1:2
Динамо Тбілісі
Zugdidi
1:0
Мерані Мартвілі
Тбілісі
1:2
Сіоні
Parseh Tehran FC
3:0
Foolad Yazd
Алюмініум Арак
2:2
Пайкан
Машин Сазі
1:2
Мес Рефсенджан
Etka FC
1:0
Persepolis Shomal FC
Стіл Азін
3:1
Payam Mokhaberat Shiraz
Гахар Загрос
0:0
Shahrdari Yasuj
Барг Шираз
0:3
Алюмініум Хормозган
ПАС Хамедан
1:0
Рахіян
Насаджі
2:0
Tarbiat Novin Yazd
Kaveh Khuzestan Yadavaran Shalamcheh
2:0
Гохар
Niroye Zamini
1:2
Нафт Месджеде-Солейман
Shahrdari Bandar Abbas
0:0
Sanat Sari
Iranjavan Bushehr FC
1:0
Абумослем
Esteghlal Jonub Tehran FC
1:0
Машин Сазі (до 2017)
Guarani RS
0:0
EC 14 de Julho
SC Rio Grande
0:0
Grêmio Atlético Farroupilha
Греміо Бразил
1:0
EC Internacional de Santa Maria
Пасу-Фунду
2:1
SERC Brasil
Juventus AC (Santa Rosa)
0:0
União Frederiquense de Futebol
Еспортиво
1:0
Глорія Вакарія
EC XV de Novembro (Jaú)
2:1
Sertãozinho
AA Francana
2:2
Osvaldo Cruz FC
Barretos
1:1
Rio Branco EC
CA Guaçuano
4:0
CA Juventus
Independente FC Limeira
3:0
Капіваріано
CA Taboão da Serra
2:2
Batatais
Ред Булл Бразил
1:3
São Carlos FC
Noroeste
2:0
Греміо Баруері
Ферровіаріа
2:0
Velo Clube
AE Santacruzense
1:0
América FC (São Paulo)
São José EC
2:1
Rio Preto
Гама
0:2
Сеара
Оризонті
2:0
Америка Натал
Луверденсе
2:2
Парана
Сампайо Корреа
2:1
Атлетіку Паранаенсе
Реал Нороесте
0:2
Іпатінга
Associação Esportiva Real
0:0
Рему
Операріу
0:4
Жувентуде
Трем Макапа
0:5
АБС
Бразильєнсе
2:0
Ґуарані Кампінас
Espigão
1:3
Пайсанду
Гурупі
0:1
Атлетіку Ґояньєнсе
Акідауаненсе
1:0
Баїя Фейра-ді-Сантана
Ріо-Бранко
0:6
Крузейру
Рівер Плейт Кармополіс
2:3
Ґреміу
Коммерсіал Кампу-Майор
2:3
Форталеза
Auto EC
0:3
Бая
Пенарол
1:2
Санта-Круз
Індепенденте Тукуруї
0:1
Сан-Паулу
Al Shirqat
0:2
Аль-Талаба
Аль-Карх
0:0
Аль-Нафт
Al Mina'a
1:0
Кербела
Аль-Наджаф
0:0
Аль-Шорта
Аль-Кува Аль-Джавія
3:1
Аль-Худод
Малакатеко
2:0
Хувентуд Ретальтека
Альконес
1:1
Сакапа
Комунікасьйонес
1:0
Петапа
Сучітепекес
1:0
Ередіа Хагуарес
Хелаху
1:0
Мунісипаль
Міктлан
0:0
Маркенсе
Луїс Анхель Фірпо
1:0
CD Juventud Independiente
Альянса Сан-Сальвадор
1:1
Онсе Депортіво
Агіла
5:0
Атлетіко Марте