Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 28 серпня 1999
Вімблдон
0:1
Челсі
Астон Вілла
1:0
Мідлсбро
Дербі Каунті
1:0
Евертон
Тоттенгем
1:2
Лідс
Бредфорд
0:3
Вест Гем
Саутгемптон
2:0
Шеффілд Венсдей
Ліверпуль
2:0
Арсенал
Дискоболія
0:2
Гурнік Забже
Полонія
0:2
Рух Хожув
Погонь
0:0
Лодзь
МОКС Стоміль
1:1
Вісла Краків
Рух Радзенків
1:0
Заглембє Любін
Ноттінгем Форест
1:1
Квінз Парк Рейнджерс
Вулвергемптон
1:2
Волсолл
Порт Вейл
1:0
Транмер
Фулгем
2:1
Чарльтон
Норвіч Сіті
0:2
Блекберн
Барнслі
6:0
Портсмут
Болтон
0:1
Манчестер Сіті
Свіндон
1:2
Вест Бромвіч
Гаддерсфілд
7:1
Крістал Пелес
Шеффілд Юнайтед
2:2
Іпсвіч
Рапід Бухарест
2:1
Глорія Бістриця
Університатя Крайова
2:3
Бакеу
Прогресул
1:1
Оцелул
Брашов
2:1
Extensiv
FCM Oneşti
1:2
СКМ Пітешті
FC Municipal Resita
1:3
Чахлеул
Рокар
2:1
Петролул
Гент
3:2
Шарлеруа
Мехелен
3:1
Беверен
Вестерло
3:0
Ексельсіор Мускрон
Локерен
0:0
ВБ Гел
Жерміналь
3:1
Сінт-Трейден
Росендал
3:1
Ґронінґен
Зволле
1:1
Еммен
Ексельсіор
4:0
Волендам
Гелмонд Спорт
1:0
Харлем
Венло
1:0
Телстар
Топ Осс
3:0
Дордрехт
Вендам
3:0
Гераклес
Корона
3:0
KS Jeziorak Iława
KS Ceramika Opoczno
2:0
Odra Szczecin
Сярка
0:0
Катовіце
Одра
0:0
Шльонськ
Lechia / Polonia Gdansk
1:1
КСЗО
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Wlokniarz Kietrz
Гурнік Ленчна
1:0
Полонія Битом
Світ
0:2
Белхатув
Polar
2:0
Радомсько
Ракув
6:0
ZKS Stal Stalowa Wola
Гутнік Краків
1:1
MKS Myszków
Сканторп Юнайтед
3:1
Борнмут
Брентфорд
2:0
Блекпул
Оксфорд Юнайтед
1:0
Олдгем
Мілволл
1:1
Честерфілд
Кембрідж
1:1
Ноттс Каунті
Джиллінґем
2:2
Віком
Рексгем
2:1
Брістоль Роверс
Престон
1:4
Віґан
Брістоль Сіті
1:1
Бері
Колчестер
3:2
Редінґ
Бернлі
1:0
Сток Сіті
Лутон
1:0
Кардіфф Сіті
Рочдейл
0:2
Ексетер
Дарлінгтон
1:1
Брайтон
Барнет
6:3
Йорк Сіті
Ротергем
4:0
Шрусбері
Плімут
2:1
Пітерборо
Гартлпул
0:1
Челтенгем
Галл
2:3
Мекклсфілд Таун
Торкi
2:2
Честер Сіті
Менсфілд Таун
1:1
Карлайл Юнайтед
Свонсі
3:1
Саутенд
Лейтон Орієнт
1:0
Halifax Town AFC
Славія Мозир
5:0
Торпедо-Кадіно
Німан
2:0
Осиповичі
Шахтар Солігорськ
2:2
Гомель
Дніпро Могильов
0:2
Нафтан
Торпедо Мінськ
1:1
Вітебськ
Динамо Москва
0:1
Чорноморець Новоросійськ
Торпедо
1:0
Зеніт
Сатурн
2:0
FC Elista
Ротор
1:1
ЦСКА
Перлина-Сочі
2:0
Аланія (до 2014)
Lokomotiv NN
1:0
Шинник
Тун
2:1
Шаффгаузен
Сьйон
4:1
Янг Бойз
Крінс
4:2
Віль
Баден
4:0
Золотурн
Вінтертур
0:2
Беллінцона
Етуаль Каруж
1:0
Ньйон
Істр
1:0
Расінг Безансон
Клермон
1:0
Анже
Гренобль
3:0
Раон-ль'Етап
Валансьєн
0:1
Фрежюс Сен-Рафаель
По
2:1
Бове
Ред Стар Сен-Уан
1:1
Реймс
Расінг Париж
1:1
Пасі Валь-д'Ор
Туар
1:1
Газелек Аяччо
Еврі
0:0
Нуазі-ле-Сек
Париж
1:1
Мартіг
Партик
2:0
Куїн оф зе Саут
Клайд
3:0
Стірлінг Альбіон
Росс Каунті
2:0
Арброт
Аллоа Атлетік
1:1
Гамільтон
Стенхаусмьюїр
1:1
Странрар
Бріхін Сіті
0:2
Дамбартон
Бервік Рейнджерс
1:2
Квінз Парк
Форфар Атлетік
2:0
Альбіон Роверс
Іст Файф
0:0
Монтроуз
Іст Стерлінгшир
0:1
Кауденбіт
Маккабі Хайфа
3:1
Бней Єгуда
Маккабі Петах-Тіква
3:0
Бейтар
Hapoel Jerusalem
0:1
Хапоель Петах-Тіква
Маккабі Герцлія
0:0
Хапоель Рішон-ле-Ціон
Славія Софія
4:1
Мінер
Добруджа
0:1
Велбажд
Ботєв-1912
1:2
Нафтохімік
Конельяно
3:0
Біласиця
Panayot Volov
2:1
Берое
Цементарка-55
3:1
Борець
Пелістер
1:0
Тіквеш
Makedonija GjP
4:1
Куманове
Осогове
0:2
Слога Югомагнат
Саса
1:1
Перемога-Юніор