Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 31 липня 1999
Легія
2:2
Заглембє Любін
Аміка
1:0
Лех
Дискоболія
0:1
Полонія
Одра Водзіслав-Шльонськи
3:3
Гурнік Забже
Відзев
3:4
Вісла Краків
Погонь
3:0
МОКС Стоміль
Рух Радзенків
1:2
Рух Хожув
Petrochemia Plock
2:0
Лодзь
Динамо Бухарест
5:0
Глорія Бістриця
ФКСБ
2:1
Рокар
Університатя Крайова
1:0
FCM Oneşti
Оцелул
8:2
Extensiv
Бакеу
0:0
Рапід Бухарест
FC Municipal Resita
1:1
Фарул (до 2021 року)
Понті Прета
2:0
Ґреміу
Віторія
2:1
Палмейрас
Жувентуде
0:0
Крузейру
Атлетіку Паранаенсе
3:2
Фламенґу
Атлетіку Мінейру
2:0
Гама
Ніцца
1:1
Геньйон
Тулуза
0:1
Кан
Аяччо
0:1
Лор'ян
Генгам
2:3
Ам'єн
Шатору
3:3
ASOA Valence
Кретей
1:1
Ньор
Лаваль
0:1
Лілль
Нім
2:1
Сошо
Луан-Кюізо
0:1
Канн
Васкеаль
1:2
Ле-Ман
KS Jeziorak Iława
1:0
Катовіце
Odra Szczecin
1:1
Wlokniarz Kietrz
Белхатув
1:1
Сярка
Aluminium
2:1
KS Ceramika Opoczno
Тілігул-Тірас
1:1
Зоря Бєльці
Конструкторул
0:0
Агро Кишинів
Roma Baltia
1:4
Moldova-Gaz
FC Energetic Dubăsari
0:6
Шериф
Зімбру
0:0
Nistru-Unisport
БАТЕ
2:1
Молодечно
Славія Мозир
2:0
Нафтан
Німан
0:0
Динамо Мінськ
Шахтар Солігорськ
1:0
Торпедо Мінськ
Дніпро Могильов
1:0
Вітебськ
Белшина
1:1
Осиповичі
Динамо Берестя
1:2
Гомель
Синот-Словацько
1:0
Ксаверів
Вікторія Пльзень
4:0
Млада Болеслав
Банік Міст
3:1
Карвіна
Вітковіце
2:0
Простейов
Фрідек-Містек
2:2
Злін
Нератовіце
2:0
AFK Atlantic Lazne Bohdanec
FC Nova Hut Ostrava
3:0
Postorna
Ратишковіце
4:0
Тршинець
Віль
1:1
Беллінцона
Сьйон
2:0
Тун
Крінс
1:1
Баден
Етуаль Каруж
1:1
Шаффгаузен
Ньйон
3:1
Вінтертур
Янг Бойз
0:2
Золотурн