Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 14 квітня 1996
Тенеріфе
4:0
УД Саламанка
Альбасете
2:1
Компостела
Реал Сосьєдад
5:2
Валенсія
Атлетіко
1:1
Бетіс
Спортінг Хіхон
0:1
Реал Ов'єдо
Еспаньйол
4:2
Райо Вальєкано
Сельта
1:1
Сарагоса
Депортіво
2:1
Меріда УД
Вальядолід
1:1
Атлетік
Інтер
8:2
ФК Падова (до 2015)
Лаціо
2:1
Парма
Удінезе
1:0
Фіорентина
Аталанта
3:0
Кальярі
П'яченца
1:0
Торіно
Віченца
2:1
Рома
Наполі
0:1
Мілан
Барі
2:1
Кремонезе
Ювентус
0:3
Сампдорія
Заглембє Любін
1:1
Гутнік Краків
Sokol Pniewy
1:1
Шльонськ
Сярка
2:3
Аміка
Сталь Мелець
0:1
Гурнік Забже
Відзев
4:1
Ракув
Легія
2:0
Лодзь
Лех
1:0
Погонь
Катовіце
3:0
Лехія
Белхатув
2:1
МОКС Стоміль
Брага
0:0
Лейрія
Боавішта
1:0
Марітіму
Фаренсе
0:0
Фелгейраш
Ліси
3:1
Тірзенсе
Жіл Вісенте
0:1
Ештрела Амадора (до 2011)
Кампомайоренсе
0:0
Бенфіка
Порту
2:0
Салгейруш
Спортінг
3:1
Белененсеш
ФКСБ
4:0
Університатя Клуж
Університатя Крайова
3:1
Динамо Бухарест
Прогресул
3:1
Оцелул
Бакеу
2:0
Чахлеул
Політехніка Яси
2:1
Глорія Бістриця
Петролул
2:1
Рапід Бухарест
Спортул
2:1
Фарул (до 2021 року)
FC Inter Sibiu
0:0
СКМ Пітешті
CS Politehnica Timişoara
4:1
Брашов
Анкарагюджю
2:2
Галатасарай
Van Spor Kulübü
2:2
Коджаеліспор
Ескішехірспор
1:2
Алтай Ізмір
Денізліспор
0:1
Газіантепспор
Каршіяка
1:3
Кайсері Ерджіесспор
Фенербахче
0:0
Генчлербірлігі
Бурсаспор
1:2
Бешикташ
Славія Прага
3:0
Динамо Чеські Будейовиці
Сігма
2:1
Яблонець
Злін
1:1
Спарта Прага
Опава
4:1
FK Union Cheb
Збройовка
3:1
Вікторія Жижков
Дрнівці
3:1
Банік
Градець Кралове
2:0
TJ Hradiště
Bingöl Spor Kulübü
2:0
Doğu Gücü Spor Kulübü
Kızıltepe Spor Kulübü
1:0
Genç Murat Spor Kulübü
Мушспор
2:3
Батман Петрольспор
Юксекова Біледьєспор
1:1
Курталанспор
Батманспор
2:0
Bitlis Spor Kulübü
Siverek Belediye Spor Kulübü
2:1
Nizip Spor Kulübü
Агріспор
1:0
Bayburt Spor Kulübü
Гіресунспор
1:1
Трабзон Акчаабат
Гюмюшханеспор
3:0
1926 Bulancak Spor Kulübü
Карсспор
2:0
Ağrı Köy Hizmetleri Spor Kulübü
Офспор
1:0
Акчаабат Себатспор
Пазарспор
1:1
Артвін Хопаспор
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
2:0
Сівасспор
Amasyaspor
1:1
Кечіоренгюджю
Carsambaspor
1:1
Samsun Kadıköy Spor Kulübü
Çubuk Spor 1959 Kulübü
1:1
Merzifonspor
Кастамонуспор
2:1
Ербааспор
Токатспор
1:0
Yeni Sincan Spor Kulübü
Karadeniz Eregli Belediye SK
1:0
Касимпаша
İskenderun Spor Kulübü
3:1
Газіантеп
İslahiye Spor Kulübü
2:2
Іскендерун
Кіліс Беледієспор
2:0
Yeni Samandağ Spor Kulübü
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
3:1
Амед
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
0:2
Анкара Демірспор
Karaman Spor Kulübü
0:0
Козанспор
Kayseri Elektrik Spor Kulübü
1:1
Тарсус Ідман'юрду
Кириккалеспор
0:1
Tarım Spor Kulübü
Nevşehirspor
1:0
Кайсеріспор
Niğde Spor Kulübü
1:1
Keskin Spor Kulübü
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
0:0
Мугласпор
Акхісарспор
1:1
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
4:2
Алтинорду
Gönen Spor Kulübü
0:0
Манісаспор
Ізмірспор
1:0
Айваликгюджю
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
1:1
Гезтепе
Selçuk Efes Spor Kulübü
1:0
Petkim Spor Kulübü
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
4:0
Söke Spor Kulübü
Бозююкспор
2:1
Karamürsel Spor Kulübü
Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü
0:1
Інегелспор
Гебзеспор
1:0
Пендікспор
Гельджюкспор
1:2
Sapanca Gençlikspor
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
2:1
Sönmez Filament Spor Kulübü
Afjet Afyon Spor Kulübü
5:1
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
Кютахьяспор
1:1
Simav Eynal Spor Kulübü
Marmaris Belediyespor
0:0
Isparta Spor Kulübü
Тавшанли Ліньітспор
2:1
Назіллі Белєдіє
Ушакспор
5:0
Бодрумспор
Yeni Milas Spor Kulübü
1:1
Mobellaspor
Бандирмаспор
3:1
Babaeski Spor Kulübü
Тепеджик Білєдіє
0:0
Текірдагспор
Çerkezköy Spor Kulübü
1:0
Гюнгорен
Кирклареліспор
0:1
Edirne DSİ Spor Kulübü
Кючюккейспор
1:1
Keşan Spor Kulübü
Nişantaşı Spor Kulübü
1:0
Küçükçekmece Spor Kulübü
Uzunköprü Spor Kulübü
4:3
Çan Spor Kulübü
Діярбакирспор
2:1
Сакар'яспор
Адіяманспор
5:0
Petrol Ofisi
Елязигспор
4:0
Хатайспор
Чайкур Різеспор
1:0
Дюзджеспор
Ерзурумспор
2:0
Чорумспор
Ордуспор
1:0
Болуспор
Мерсін Ідман'юрду
2:0
Сііртспор
Кахраманмарашспор
0:2
Шанлиурфаспор
Аданаспор
0:0
Йімпаш Йозгатспор
Бейпазар Шекерспор
1:0
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
Чанаккале Дарданельспор
0:0
Карабюкспор
Сарієр
2:2
Коньяспор
Аланьяспор
2:0
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
1:0
Адана Демірспор
Aydınspor
3:0
TKİ Soma
Бергама Біледія
3:1
Тургутлуспор
Буджаспор
1:0
Afjet Afyon Spor Kulübü
Yeni Salihli Spor Kulübü
2:0
Фетхієспор
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
2:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Карталспор
1:2
Zeytinburnuspor
Люлебургазспор
0:4
Едірнеспор