Авто/мотоАмериканський футболБадмінтонБейсболБільярдБобслей та санний спортБоротьбаВажка атлетикаВелоспортВеслуванняВітрильний спортВодні види спортуВолейболГандболГімнастикаГольфЕкзотичні видиЕкстремальні видиЄдиноборстваІншіКерлінгКіберспортКінний спортКовзанярський спортЛижний спортНастільний тенісПляжний футболРегбіСтрільбаСучасне п'ятиборствоТриатлонФехтуванняФігурне катанняФутзалХокей з м'ячемХокей на травіШахи
UA
ТРЕНДЕЦЬTRIBUNA: новини футболуГУД ІБЕНІНГТАЙК МАЙСОНТАЙК МАЙСОН: новини боксу
Футбол 05 травня 1996
Атлетік
2:2
Альбасете
Тенеріфе
1:0
Реал Сосьєдад
УД Саламанка
5:0
Расінг
Барселона
1:1
Севілья
Бетіс
2:3
Еспаньйол
Реал Ов'єдо
1:1
Сельта
Реал Мадрид
1:0
Депортіво
Райо Вальєкано
0:2
Вальядолід
Сарагоса
3:1
Меріда УД
Ювентус
1:0
Аталанта
Парма
1:0
Торіно
Інтер
3:0
Барі
Лаціо
1:0
Наполі
Удінезе
0:0
П'яченца
Сампдорія
3:0
Мілан
Фіорентина
1:4
Рома
ФК Падова (до 2015)
2:1
Кальярі
Кремонезе
1:1
Віченца
ПСВ
3:1
Го Егед Іглз
Феєноорд
4:1
Геренвен
Рода
5:1
НАК
Віллем II
1:3
НЕК
Твенте
1:2
Утрехт
Валвейк
1:1
Фортуна Сіттард
Ґронінґен
5:1
Спарта Роттердам
Волендам
1:1
Вітесс
Де Ґрафсгап
0:0
Аякс
Заглембє Любін
1:0
Ракув
Гутнік Краків
0:0
Гурнік Забже
Sokol Pniewy
0:2
Лодзь
Сталь Мелець
0:2
Аміка
Відзев
5:0
Белхатув
Легія
3:0
МОКС Стоміль
Лех
0:0
Лехія
Катовіце
3:1
Сярка
Погонь
2:0
Шльонськ
Марітіму
0:0
Фаренсе
Лейрія
0:2
Бенфіка
Віторія Гімараєш
1:3
Боавішта
Белененсеш
5:0
Ліси
Ештрела Амадора (до 2011)
1:1
Порту
Салгейруш
0:2
Кампомайоренсе
Жіл Вісенте
2:0
Фелгейраш
Тірзенсе
2:0
Брага
Спортінг
4:1
Шавеш
Чарльтон
1:1
Вулвергемптон
Бірмінгем
1:2
Редінґ
Вест Бромвіч
3:2
Дербі Каунті
Крістал Пелес
0:1
Норвіч Сіті
Іпсвіч
0:0
Мілволл
Сток Сіті
1:0
Саутенд
Вотфорд
0:1
Лестер
Транмер
2:0
Сандерленд
Олдгем
1:0
Лутон
Гаддерсфілд
0:1
Портсмут
Van Spor Kulübü
0:0
Істанбулспор
Генчлербірлігі
1:2
Анкарагюджю
Самсунспор
4:1
Каршіяка
Кайсері Ерджіесспор
1:2
Газіантепспор
Антальяспор
1:0
Ескішехірспор
Трабзонспор
1:2
Фенербахче
Бешикташ
0:4
Денізліспор
Лариса
0:1
Іракліс
Атінаїкос
2:0
Панахаїки
Олімпіакос
0:3
Аполлон Афіни
ПАОК
0:1
Панатінаїкос
АЕК
3:0
Edessaikos
Паніоніос
0:2
Аріс
Ксанті
6:1
Етнікос Пірей
Іонікос
0:0
ОФІ
Антверпен
2:1
Гент
KRC Zuid-West-Vlaanderen
2:3
Стандард
Андерлехт
3:1
Льєрс
Мехелен
1:1
RWD Molenbeek
RFC Seraing
2:3
Шарлеруа
Беверен
1:3
Серкль Брюгге
Брюгге
1:3
Ендрахт Алст
Сінт-Трейден
2:1
KFC Germinal Ekeren
Lommel
2:1
KSV Waregem
Славія Прага
2:1
Градець Кралове
Сігма
1:0
Банік
Злін
2:0
TJ Hradiště
Слован
4:0
Дрнівці
Опава
3:1
Динамо Чеські Будейовиці
Збройовка
1:0
Спарта Прага
Вікторія Жижков
2:0
Вікторія Пльзень
FK Union Cheb
2:0
Яблонець
IK Oddevold
2:1
Умео
Гельсінгборг
2:1
Юргорден
Норчепінг
2:0
Ергрюте
Гальмстад
1:0
Еребру
Гетеборг
1:0
Треллеборг
АІК
2:3
Естер Векше
Ліллєстрем
0:4
Вікінґ
Скейд
1:0
Тромсе
Стремсґодсет
1:3
Мольде
Конґсвінґер
2:1
Буде-Ґлімт
Русенборг
10:0
Бранн
Мосс
2:2
Волеренґа
Старт
1:2
Стабек
Анкара Демірспор
2:1
Nevşehirspor
Bingöl Spor Kulübü
4:0
Батманспор
Bitlis Spor Kulübü
1:0
Мушспор
Doğu Gücü Spor Kulübü
1:1
Van DSİ Spor Kulübü
Мардінспор
3:0
Юксекова Біледьєспор
Tunceli Belediye Spor Kulübü
2:0
Genç Murat Spor Kulübü
Amasyaspor
2:3
Токатспор
Ербааспор
3:1
Carsambaspor
Turhal Spor Kulübü
1:0
Кастамонуспор
Уньєспор
0:0
Merzifonspor
Бекоз
1:0
Мальтепеспор
Çaycuma Spor Kulübü
1:4
Істанбул
Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS
3:3
Erdemir Ereğli Spor Kulübü
Еюпспор
2:2
Бейлербей
Касимпаша
1:0
Kozlu Belediyesi Spor Kulübü
Karadeniz Eregli Belediye SK
3:2
Фатіх Карагюмрюк
Üsküdar Anadolu Spor Kulübü
0:0
Kilimli Belediyesi Spor Kulübü
Petkim Spor Kulübü
2:0
Ізмірспор
Алтинорду
1:4
Гезтепе
Айваликгюджю
1:4
Kuşadası Gençlik Spor Kulübü
Манісаспор
0:1
Акхісарспор
Selçuk Efes Spor Kulübü
1:0
Yeni Bornova Gençlik ve Spor Kulübü
Söke Spor Kulübü
0:4
Edremit Belediyesi Spor Kulübü
Bornova Yeşilova Spor Kulübü
1:0
Gönen Spor Kulübü
Ceyhanspor
2:1
Кіліс Беледієспор
GASKİ Spor Kulübü
2:4
İslahiye Spor Kulübü
Nizip Spor Kulübü
0:2
Osmaniye Gençlik Spor Kulübü
Yeni Samandağ Spor Kulübü
1:1
Амед
Аксарай Білєдіє
3:0
Кайсеріспор
Козанспор
1:0
AB Kizilcahamam Belediyes Spor Kulübü
Keskin Spor Kulübü
4:1
Karaman Spor Kulübü
Tarım Spor Kulübü
2:1
Niğde Spor Kulübü
Тарсус Ідман'юрду
1:0
Башкент Академії
Агріспор
2:3
Гіресунспор
Артвін Хопаспор
2:0
Офспор
Bayburt Spor Kulübü
1:0
Trabzon Türk Telekom Spor Kulübü
1926 Bulancak Spor Kulübü
2:1
Пазарспор
Сівасспор
6:0
Ağrı Köy Hizmetleri Spor Kulübü
Бозююкспор
1:1
Mustafakemalpaşa Spor Kulübü
Denizcilik İşletmeleri Spor Kulübü
0:5
Eskişehir Şeker Spor Kulübü
Гельджюкспор
1:1
Пендікспор
Інегелспор
1:0
Bilecik Spor Kulübü
Karamürsel Spor Kulübü
0:0
Sapanca Gençlikspor
Sönmez Filament Spor Kulübü
0:1
Bursa Merinos Spor Kulübü
Яловаспор
3:1
Гебзеспор
Бодрумспор
0:1
Antalya Köy Hizmetleri Spor Kulübü
Isparta Spor Kulübü
1:1
Ушакспор
Кютахьяспор
1:0
Yeni Milas Spor Kulübü
Marmaris Belediyespor
0:1
Тавшанли Ліньітспор
Mobellaspor
5:1
Afjet Afyon Spor Kulübü
Назіллі Белєдіє
3:0
Etibank Seydişehir Alüminyum Spor Kulübü
Simav Eynal Spor Kulübü
0:0
Мугласпор
Çan Spor Kulübü
1:1
Тепеджик Білєдіє
Гюнгорен
3:2
Кючюккейспор
Кирклареліспор
1:1
Nişantaşı Spor Kulübü
Küçükçekmece Spor Kulübü
2:1
Бандирмаспор
Текірдагспор
0:3
Babaeski Spor Kulübü
Uzunköprü Spor Kulübü
2:6
Çerkezköy Spor Kulübü
Чанаккале Дарданельспор
2:0
Коньяспор
Діярбакирспор
2:1
Мерсін Ідман'юрду
Карабюкспор
1:1
Сарієр
Сакар'яспор
2:1
Гезтепе
Сііртспор
2:2
Балікесірспор
Кахраманмарашспор
2:1
Petrol Ofisi
Малатьяспор
3:0
Хатайспор
Шанлиурфаспор
0:1
Елязигспор
Тюрк Телеком
0:1
Адіяманспор
Аданаспор
1:3
Kemer Belediyesi Spor Kulübü
Beypazarı Belediye Spor Kulübü
0:0
Аланьяспор
Йімпаш Йозгатспор
0:0
Silifke Belediyesi Spor Kulübü
Afjet Afyon Spor Kulübü
1:1
Yeni Salihli Spor Kulübü
Aydınspor
2:3
Бергама Біледія
Буджаспор
4:3
Тургутлуспор
TKİ Soma
0:1
Фетхієспор
Болуспор
0:0
Erzincanspor
Чорумспор
2:0
Fenerspor
Ерзурумспор
2:0
Дюзджеспор
Ордуспор
0:2
Чайкур Різеспор
Bakırköyspor
2:1
Anadolu Hisarı İdman Yurdu Spor Kulübü Derneği
Едірнеспор
1:1
Çorlu Spor Kulübü 1947
Газіоманпашаспор
1:2
Zeytinburnuspor
Люлебургазспор
1:8
Карталспор