Tribuna/Футбол/Блоги/Текстовий огляд матчу Жирона Барселона

Текстовий огляд матчу Жирона Барселона

Автор — Andplay
11 грудня, 00:02

Циганков б'є по воротам Пенья Відбиває мяч. ДОООООООВБИИИИИКККККККК!!!! ГООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ. 0:1 ЦИГАНКОВ прострілив на Довбика який рострілює Пенью. Гасаніга спасає жирону після навісу від канселу. Гол 1:1 Левандовський пробив головою і Забив. Довбик бив головою але пробив мимо воріт. Небезпечний момент у Жирони Довбик відав на гутьєреса який пробив мимо воріт. Довбик пробив головою мимо воріт. Циганков віддав пас на Довбика але до удару справа не дійшла. Голлллллллллл 1:2 Гутьєрес уйшов від опонента і пробив в ближній кут у Пеньї шансів не було. 3 хвилини додав арбітр. Завершився 1 тайм рахунок поки 1:2. Другий тайм почався. Хороший удар від де йонга Гасаніга відбив. Довбик фолить проти Араухо. Жовта картка Блінду. Неймовірний момент був у Барселони Феранн Торес віддав пас на Гюндогана який пробив мимо воріт. Заміна замість Довбика виходить Стуані. Циганков завершує для себе гру. ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ 1:3 Валері Фернандес забиває. Стуані скинув на Валері який пробиває точно в нижній кут. 5 хвилин додав арбітр. Гол 2:3 Феранн Торес віддав пас на Гюндогана той розвернувся і пробив в Дальній кут. ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ 2:4 СТУАНІ забиває. Савіньйо навісив на Стуані який пробив з лету. Жовта картка Араухо. ВСССЕЕЕЕЕЕЕ ЖИРОНА ПЕРЕМАГАЄ З РАХУНКОМ 2:4.