Tribuna/Футбол/Блоги/Текстовий огляд матчу Манчестер юнайтед Челсі

Текстовий огляд матчу Манчестер юнайтед Челсі

Автор — Andplay
7 грудня, 00:22
2

Вар дивитися епізод у штрафному челсі! Манчестер юнайтед заробляє пенальті!

Санчес відбиває пенальті! Мудрик б'є по воротам. Стійка спасає після удару Мудрика! Жовта картка люку шоу. Сілва виносить з лінії воріт! Гооооол! Манчестер юнайтед забиває Мактоминей б'є з лету і забиває красивий гол. Жовта картка гарначо. Супер момент був у Манчестер юнайтед!!! Небезпечний момент у Мудрика. Травма у Мактоминея. ГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!! Челсі забиває Палмер приймає мяч від Мудрика і б'є в нижній кут!!!!! Перший тайм закінчився.

Другий тайм почався. Хороший сейв Санчеса.ГОООООЛЛЛЛЛ!!! дубль Мактоминея хороший навіс Гарначо і хороший удар Мактоминея. Мудрик залишає поле замість нього виходить Броя. Небезпечний момент був у Манчестер юнайтед. Жовта картка для Далота. Стійка! Всееееее! Перемога Манчестер юнайтед 2:1.