Tribuna/Футбол/Блоги/Щоденник українських команд у Єврокубках: фантастичний камбек «гірників» та важлива перемога Зорі

7 жовтня, 12:38

Цей єврокубковий тиждень здивував у гарному сенсі цього слова. Шахтар після першого тайму програючи 0:2 зміг здобути вольову перемогу над Антверпеном, та ще при цьому не пропустити на останніх хвилинах, а Зоря у важкій виїзній грі перемогла Брейдаблік, тим самим закріпившись на другій сходинці. Більш детально про результати наших команд далі у матеріалі.

Сікан-герой та неймовірна розв’язка наприкінці гри

Шахтар у поєдинку проти Антверпена майже повторив сценарій першої гри проти Порту, де «гірники» погано провели перший тайм. У цій грі перший тайм виявився ще жахливішим, адже і в атаці нічого не виходило, і програвали 0:2 у грі, де втрата очок могла призвести до можливого звільнення головного тренера. А от другий тайм Шахтар показав дійсно справжній характер. Завдяки постійному тиску в атаці Шахтар зміг відіграти 2 м’ячі, а згодом вийшов вперед. Проте кінцівка могла бути не на користь Шахтаря, адже у ворота Різника на останніх секундах поєдинку було призначено пенальті, але Тобі Алдервейрелд схибив з позначки, тим самим принісши Патріку ван Леувену першу перемогу на чолі «гірників» у Лізі Чемпіонів.

«Антверпен» — Шахтар 2:3

Стартові склади:

Антверпен:

Бюте, Вейндал (Ілехінена 83), Кулібалі, Алдервейрелд, Батай, Еккеленкамп (Валенсія 74), Кеїта (Юсуф 83), Вермерен, Баліквіша, Янссен, Муя (ван ден Босх 87)

Шахтар:

Різник, Азаров, Матвієнко, Ракицький, Конопля, Степаненко, Назарина, Криськів, Судаков, Зубков, Сікан (Швед 87)

Голи: Муя 3, Баліквіша 34 — Сікан 48, 76, Ракицький 71

Попередження: Кеїта (12), Янссен (37), Алдервейрелд (90+1) — Конопля (36), Ракицький (66), Сікан (82)

Багато нереалізованих моментів, але перемога

А от на Зорю після несподіваної нічиї з Гентом, та не дуже вдалих виступів в УПЛ чекав ісландський «Брейдаблік», який теж прагнув здобути позитивного результату. Перший тайм був за Зорею, яка на старті гри захопила ініціативу, та зрештою забила м’яч, який став переможним. А от вже другий тайм, особливо останні хвилин 20 були на боці ісландців, які створили чимало небезпечних моментів, але завдяки неточності суперників та блискучій грі кіпера Зорі Микити Турбаєвського, «мужики» одержали важливу для себе перемогу, але прикрим є факт, що Зоря з 18 ударів по воротам у забитий м’яч конвертувала лише 1. Є до чого прагнути в наступних поєдинках.

«Брейдаблік» — Зоря 0:1