Всі новини

Хабі Алонсо - про перемогу у Кубку Німеччини: «Сьогодні я п’ю німецьке пиво»

26 травня, 08:55
1

Головний тренер «Баєра» Хабі Алонсо прокоментував перемогу у фінальному матчі Кубка Німечинни проти «Кайзерслаутерна» (1:0).

«Для такої перемогти в кінці, ми продемонстрували наш командний дух. Ми наполегливо боролися, ми зробили це для всіх уболівальників клубу.

Мені потрібно трохи більше часу, щоб зрозуміти все. Це був сезон мрії. Мати можливість святкувати тут - це неймовірно. Ми повинні насолоджуватися цим.

Ми показали чудову командну гру в меншості і були дуже дисциплінованими. Команда була готова битися з десятьма гравцями на полі і вони виконали чудову роботу.

Врешті-решт, це великий успіх для всіх тут - для вболівальників, для гравців, для клубу, здобути дубль у цьому сезоні. Ми завжди пам’ятатимемо це в майбутньому.

Зараз нам усім потрібна відпустка, тому ми не думаємо про новий сезон, можливо, завтра. Але спочатку ми святкуємо. Сьогодні я п’ю німецьке пиво», - сказав Алонсо у коментарі для ARD.

«Баєр» переміг «Кайзерслаутерн», який виступає у Другій Бундеслізі, з рахунком 1:0. Джака забив переможний гол на 17-й хвилині матчу. Через вилучення Коссуну на 44-й хвилині весь другий тайм «фармацевти» грали у меншості.

У сезоні 2023/24 «Баєр» став чемпіоном Німеччини, не програвши жодного з 34 матчів Бундесліги та став володарем національного Кубка.

22 травня у фіналі Ліги Європи «Баєр» поступився «Аталанті» з рахунком 0:3. Це єдина поразка «Баєра» у цьому сезоні.