Всі новини

Чемпіонат України: «Верес» вирвав нічию в матчі з «Динамо» – реалізував пенальті на 99-й хвилині після ВАР

7 березня, 20:40
250

Сьогодні, 7 березня, відбувся матч 20-го туру чемпіонату України між «Вересом» та «Динамо» – 1:1.

Місце проведення – стадіон «Авангард», Рівне. Початок був запланований на 18.00, але його затримали через повітряну тривогу, яку оголосили о 17.56. О 18.16 був відбій тривоги, матч почали приблизно о 18.43.

Волошин на 5-й хвилині відкрив рахунок. У компенсований час до другого тайму Беніто порушив правила у штрафному «Динамо» – арбітр переглянув повтор ВАР та призначив пенальті, Мрвалєвич реалізував на 99-й.

Головний арбітр матчу – Дмитро Панчишин, арбітр VAR – Віталій Романов, асистент арбітра VAR – Володимир Коротін.

Київський клуб займає 4-те місце у турнірній таблиці з 35 балами після 17 зіграних матчів, рівняни йдуть у зоні вильоту з 13 балами після 19 матчів.