Всі новини

Довбик та Циганков отримали 4-ту та 5-ту оцінки в «Жироні» за матч проти «Райо»

11 листопада, 17:28
4

«Жирона» здобула вольову перемогу над «Райо Вальєкано» в 13-му турі чемпіонату Іспанії – 2:1.

Артем Довбик та Віктор Циганков зіграли з перших хвилин. Наприкінці першого тайму Довбик зрівняв рахунок, відзначившись з передачі Циганкова. У другій половині зустрічі обидва українці взяли участь у гольовій атаці, яка закінчилися переможним м’ячем Савіо.

На рахунку Артема 22 дотики, 4 удари у площину, 3 удари повз, 2 втрачених моменти, xG 1.80, 4 з 12 виконаних пасів (33% точності), 1 ключова передача, 3 з 6 виграних єдиноборств, 10 втрат та 2 фоли. Статистичний портал WhoScored оцінив його гру в 7.5 – це четверта оцінка в команді.

В активі Віктора 54 дотики, 2 заблоковних удари, 29 з 35 виконаних пасів (83%), 4 ключових передачі, 2 навіси (1 точний), 3 створених моменти, 3 з 7 виграних єдиноборств, 14 втрат, 3 зароблених фоли. Від WhoScored Віктор отримав оцінку 7.3 – п’ятий показник у «Жироні».