Всі новини
Video

Гравець «Кременя-2» Рокотянський отримав тепловий удар під час матчу Другої ліги

30 серпня, 00:05

«Кремінь-2» поступився у домашньому матчі 4-го туру Другої ліги проти «Металурга-2» - 1:2.

Єдиний гол у складі кременчуцької команди на 32-й хвилині забив Станіслав Рокотянський. Втім, вже через кілька хвилин 20-річний футболіст впав на газон, після чого не зміг продовжити матч. Пізніше пресслужба «Кременя» повідомила, що Рокотянський отримав тепловий удар (таймкод на 46:21, якщо не відкривається автоматично).

Стартовий свисток у матчі між дублями «Кременя» та «Металурга» пролунав о 14.00. За даними сайту Sinoptik.ua, під час гри температура повітря в Кременчуці становила 32-33 градуси за Цельсієм.

Більше цікавих історій про тур у Першій та Другій лігах читайте в нашому традиційному огляді ПФЛ.