Всі новини

Трубін у переможному матчі проти «Браги»: пропустив у 6-й грі поспіль, зробив 6 сейвів, другий найкращий у «Бенфіці»

27 квітня, 23:19
5

Український воротар «Бенфіки» Анатолій Трубін провів повний домашній матч з «Брагою» (3:1) у 31-му турі чемпіонату Португалії.

Він пропустив на 28-й хвилині (дивіться тут), коли гості відкрили рахунок, але в підсумку «Бенфіка» перемогла.

Трубін за 90 хвилин на полі здійснив 6 сейвів (дивіться тут і тут), з них 3 були після ударів з меж штрафного, віддав 16 точних передач (80%).

Від Sofascore отримав 7,9, що є другою найкращою в команді, вищу має лише Анхель Ді Марія – 8,2. Середня в команді становила 7,27.

Трубін пропустив у 6-му матчі поспіль, востаннє грав на нуль 29 березня проти «Шавіша» (1:0). Загалом це був 46-й матч Анатолія в сезоні, з яких було 16 сухих, пропустив 45 м’ячів. Статистика 22-річного українця тут.

«Бенфіка» йде 2-ю в чемпіонаті Португалії, відставання від «Спортінга», в якого матч у запасі – 4 очка.