Всі новини

Карло Анчелотті: «Команда не була спокійною в перерві з «Осасуною», а їй треба робити лише одне - грати в футбол»

7 травня 2023, 08:32

Головний тренер «Реала» Карло Анчелотті прокоментував перемогу над «Осасуною» (2:1) у фіналі Кубка Іспанії.

«Дуже радий. У цей час переважає втома. Завтра ми зрозуміємо, чого досягли за ці два сезони.

Ми грали дуже добре перші 30 хвилин, з нестримним Вінісіусом. Потім - не знаю, що сталося. Можливо, трохи нервували. Команда не була спокійною в роздягальні. Ця команда повинна зробити лише одне - грати в футбол. Другий тайм почали погано, але, на щастя, Родріго змінив динаміку.

Можу лише подякувати цій команді, клубу, фанам… Ми досягли чогось важливого, вигравши всі можливі титули за два сезони. Тепер нам потрібно підготуватися до матчу з «Манчестер Сіті».

Родріго добре рухається, у нього є нюх на моменти, у нього все дуже добре. Він робить дивовижний прогрес.

Ми близькі до ще одного фіналу. Зробимо все можливе. Приходьте на матч з «Сіті». Знаємо, що, як і сьогодні, як і в багато інших днів, фани збираються гнати нас вперед. У нас є перевага в тому, що граємо 12 проти 11», - сказав Анчелотті для Movistar+.