Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/🤯 Що відбувається?! Лунін пропустив третій гол на початку другого тайму, Кастельянос оформив хет-трик

Так, той самий форвард «Жирони», який не віддав Циганкову пас у грі з «Барсою» 🙃

25 квітня 2023, 21:49

«Жирона» зустрічається з «Реалом» у матчі Ла Ліги. Циганков та Лунін вийшли на поле з перших хвилин.

Після першого тайму рахунок був 2:1 на користь команди Віктора, але вже на старті другої половини зустрічі Кастельянос оформив хет-трик. Зовсім невдалий матч для Луніна 👀

Цікаво, що хет-трик зробив саме той форвард, який не віддав Циганкову такий очевидний пас у матчі проти «Барселони». Після матчу українець його підтримав:

«Я побачив багато хейту на адресу мого брата, і я шалено розчарований.

Таті - перша людина, яка хоче тільки найкращого для команди. Я на 100% впевнений, що він дасть цьому клубу набагато більше».