Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/😱 Скільки збірна України заробить на Євро-2024?

😱 Скільки збірна України заробить на Євро-2024?

Знайшли відповідь

Автор — Anton Zaydel
22 травня, 09:56

Збірна України з футболу вчетверте поспіль вийшла на Чемпіонат Європи. Для виходу на Євро-2024 Україні знадобилося 10 матчів, де здобули 4 перемоги, 2 нічиї, та 2 поразки — від Англії та Італії. Після групового етапу в України були перемоги над Боснією та Ісландією з однаковими рахунками — 2:1.

Завдяки виходу на Євро-2024 Україна заробила 9,25 млн євро, як і всі інші команди-учасники турніру в Німеччині.

Кожна перемога у матчі групового етапу на Євро-2024 принесе збірній по 1 млн євро, за нічию — 500 тис євро.

Якщо збірна вийде з групи, то отримає гарантовані 1,5 млн євро. За вихід у чвертьфінал можемо отримати 2,5 млн євро, за півфінал — 4 млн євро, за вихід у фінал — 5 млн євро, а за перемогу на турнірі — ще 8 млн євро.

Загалом, максимальна сума, яку може отримати збірна, якщо переможе у всіх трьох матчах в групі складає 28,25 млн євро.

Нагадаємо, що попередній Чемпіонат Європи Україна завершила з найкращим результатом в історії — вийшла в чвертьфінал та отримала призовими 16 млн євро.

Джерело: ФУТГРАМ