Tribuna/Футбол/Блоги/Ви це бачили?/💥 «Жирона» шокувала «Реал» у першому таймі: Кастельянос оформив дубль, Лунін не зміг врятувати (ВІДЕО)

Але «Реал» встиг відіграти один гол.

25 квітня 2023, 21:19
5

«Жирона» зустрічається з «Реалом» у матчі Ла Ліги. Циганков та Лунін вийшли на поле з перших хвилин.

Команда Віктора шокувала мадридців у першому таймі. Спочатку Кастельянос замкнув подачу. Луніну не вдалося врятувати.

Подвоїли перевагу господарі поля після пасу через усе поле на Кастельяноса. Форвард випередив Рюдігера і забив Луніну поміж ніг.

«Реал» уже відіграв один гол - забив Вінісіус. Після першої половини зустрічі рахунок 2:1 на користь команди Циганкова.