Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/Вболівальники, камбек «Хуста» з 0:2, епічний автогол «Чернігова» та інші моменти туру першої ліги
Огляд туру

Зібрали найцікавіше.

Автор — Tymur Koval
1 квітня, 13:55
2

Під соусом повернення клубного футболу вихідними, що минули, пройшов вже другий весняний тур першої ліги, який завершився розгромом у матчі аутсайдерів чемпіонату – «Металіст» - «Металург» – 4:1.

10 матчів, які ми побачили, подарували нам численні емоції, гарні голи, камбек та соло перформанси.

Всі результати туру:

Крутезна вболівальницька атмосфера на домашньому матчі «Буковини» у Чернівцях

«Буковина» цього туру вперше зіграла вдома у другій половині чемпіонату, яка ознаменувала повернення глядачів на трибуни. В гості до жовто-чорних приїхала інша команда зі схожими кольорами – «Чернігів».

Гру відвідали, за даними сайту ПФЛ, 1700 (!) вболівальників, що ну дуже круто навіть для сьогоднішньої УПЛ, а це група «Виживання» другого за рангом національного чемпіонату.

Атмосферне відео з купою емоцій на своєму ютуб-каналі опублікувала і сама «Буковина»: враження вболівальників і гравців, «БУ-КО-ВИ-НА» в стилі ісландців та слова вдячності ЗСУ.

Молодший сержант 3-ї ОШБ на матчі «Лівий берег» – «Агробізнес»

«Лівий берег» цими вихідними також вперше зіграв на власному стадіоні, але, на жаль, без глядачів, відповідно до рішення КМВА.

Одна з найголовніших подій гри – запрошення молодшого сержанта 3-ї ОШБ Івана Мельника як почесного гостя. Мельник від старту повномасштабної війни спочатку допомагав як волонтер, а потім вступив до Сил Оборони, у складі яких боронив Україну, зокрема на Авдіївському напрямку.

Мельник розпочав матч «Лівий берег»«Агробізнес» (3:0) символічним ударом по мʼячу та отримав від клубу командну футболку під 26-м номером з власним прізвищем.

Камбек «Хуста» з 0:2 з хет-риком Чабана, який вийшов на заміну

«Хуст» у другому матчі поспіль забив 4 голи – тепер, після «Металурга» (4:1), закарпатці продемонстрували чудову результативність з «Гірником-Спорт» (4:2).

Проте починалося все не дуже добре для «Хуста» – 0:2 перед рідними трибунами до 58-й хвилини, але команда спромоглася на видовищний камбек з хет-риком Владислава Чабана, який зʼявився на полі у перерві.

З 58-ї до 69-ї хвилини хустяни забили тричі, а ще один мʼяч провели у компенсований час.

Емоції туру – брутальність Кравчука та емоції коуча «Ниви» Т

«Вікторія» на виїзді мінімально програла «Карпатам», але в обороні діяла достатньо надійно. Приклад – блискучий підкат від Юрія Кравчука на 16-й хвилині у власному штрафному. Але краса ж!

Зверніть уваги на емоції оборонця сумської команди – святкування вдалого підкату не поступається абсолютно забитому голу.

Красномовним був і тренер «Ниви» Тернопіль Олександр Стахів після промаху свого нападника Дениса Голуба у матчі з «Діназом» (1:4).

Епічний автогол та чимало забитих мʼячів з дистанції

Курйозний епізод стався у матчі «Буковина» – «Чернігів» (4:0). Перший мʼяч був забитий через невдалі дії капітана гостей Кирила Кривобороденка, який наосліп віддав пас назад воротареві, але прорахувався, що призвело до автоголу.

Але подарував нам цей тур і гарні голи. Як підтвердження – гра «Поділля»«Кремінь» (3:1).

Оцініть траєкторію удару Андрія Ткачука з «Діназа» у протистоянні з «Нивою» Т (4:1).

Вартий уваги й вирішальний мʼяч Яна Костенка з «Карпат».

Більярдний також вийшов удар вже згаданого Владислава Чабана, коли він забив свій перший гол проти «Гірника-Спорт».

Хустський Мбаппе?

Владислав Борисенко з «Хуста» забив третій гол своєю команди під час камбеку з «Вікторією». Зіграв як справжній форвард штрафного, а відсвяткував у стилі Мбаппе!

Підсумки

У групі «Чемпіонська» за 2 тури кожна з команд набрала хоча б один заліковий пункт. Очікується дуже цікава боротьба за 4-ту сходинку турнірної таблиці.

Завдяки 11 очкам в останніх 5 матчах «Металіст» залишив зону вильоту та перехідних матчів.