Tribuna/Футбол/Блоги/Український футбол/АЕК Ларнака ‒ криптоніт українських клубів у цьому сезоні. «Дніпро-1» та «Динамо» не виграли жодного з 4 матчів

Жереб знову звів кіпріотів з дніпрянами.

7 листопада 2022, 17:22
8

Майже два тижні тому «Динамо» з другої спроби усе ж змогло не програти кіпрському АЕК. Хоча було дуже до цього близьким: дивом повернулося з 1:3 у заключні 10 хвилин зустрічі завдяки дублю Дениса Гармаша.

Це вже була четверта зустріч українських клубів із саме цією командою з Кіпру у цьогорічній Лізі Європи ‒ і перша, у якій наші клуби не поступилися.

Тепер же «Дніпро-1» та АЕК зіграють між собою втретє та вчетверте за сезон - команди звів жереб у 1/16 фіналу Ліги конференцій.

Попередні випадки, як ми бачимо, вийшли невдалими.

• У своєму дебютному матчі в єврокубках, ще в плей-оф кваліфікації ЛЄ, «Дніпро-1» програв однозначно, справделиво й майже одразу. На м'яч Альтмана та автогол Сватка у першій третині гри дніпряни змогли відповісти лише ударом того-таки Сватка на 90-й.

• Напередодні матчу-відповіді в українських вболівальників були сподівання на те, що «Дніпро-1» відіграється та вийде в групу ЛЄ, однак АЕК шокував команду Олександра Кучера трьома голами.

• «Динамо» у своєму першому поєдинку з АЕК пропустило вже на 8-й хвилині зі штрафного, але щось достойне у відповідь за весь час, шо залишався, сконструювати не змогло. Команда нанесла лише два удари у площину воріт суперника - по одному за тайм.

• І, зрештою, нічия 3:3. Вона легко могла б бути й поразкою ‒ добре, що Гармаш згадав, як забивати. Однак ця нічия залишила киян без єврокубкової весни ‒ тож навіть за таких умов має гіркий присмак.