Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Швейцарія перемогла Італію в першому таймі: єдиним голом відзначився Фройлер
Відео

Швейцарія перемогла Італію в першому таймі: єдиним голом відзначився Фройлер

У цьому моменті Ремо зайшов у карний майданчик, як до себе додому.

Автор — Maksym Fandii
29 червня, 19:37

Збірні Швейцарії та Італії зіграли перший тайм. Чинні чемпіони Європи програли його 0:1.

Команда Мурата Якіна володіла перевагою та закономірно втілила його у перевагу на табло.

Спершу Швейцарія могла виходити вперед на 24 хвилині. Тоді італійців врятував Доннарумма, вигравши дуель в Емболо.

Втім, вже через 10 хвилин голкіпер італійців нічим не зміг зарадити після удару Фройлера. У цьому моменті Ремо зайшов у карний майданчик, як до себе додому.

Джерело: скриншоти з матч-центру «Трибуни» на сайті та трансляції Megogo.

Сьогодні, 23:50Автор
Фани Словенії жорстко затролили Роналду під час матчу з Португалією на Євро – спробували послабити Кріштіану
Сьогодні, 23:08Автор
Англійських вболівальників побили за скандальну пісню про Другу світову – нарвалися на розлюченого іспанця
Сьогодні, 19:59Блог
«Таке враження, що англійці двосторонній матч грають». Реакція користувачів Tribuna.com на гру Бельгії та Франції
3
Сьогодні, 19:35Блог
Гіоргі Мамардашвілі – герой «грузинського дива» на Євро-2024, вибивав Ордеця з єврокубків та підтримує шлях Грузії в ЄС
Сьогодні, 16:19Автор
Над збірною Німеччини висить «іспанське прокляття»: остання перемога була на Євро у 1988 році
3
Сьогодні, 14:40Автор
Частина англійських фанатів розчаровано покинула стадіон ще до голу Беллінгема. Подивіться тепер на їх реакцію
Сьогодні, 14:06Блог
Роналду не забиває вже у 7 поспіль матчах на великих турнірах. Коефіцієнт на продовження «сухої» серії Кріштіану – 1.85