Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Облак витягнув серію пенальті з «Інтером» – і вивів вольовий «Атлетіко» в 1/4 фіналу ЛЧ
Відео

«Боруссія» пройшла ПСВ.

14 березня, 09:30
2

У вечір завершальних матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Атлетіко» та дортмундська «Боруссія» виграли свої протистояння у «Інтера» та ПСВ відповідно та стали останніми чвертьфіналістами цього розіграшу.

Але зробили це в різній манері. Дортмундці ще в основний час, тоді як мадридці — лише в серії пенальті.

«Атлетіко» вирвав вольову перемогу над «Інтером», щоб добити торішніх фіналістів ЛЧ у серії пенальті

2:1, перший матч – 0:1, серія пенальті 3:2

Матч-відповідь цих команд вийшов результативнішим та драматичнішим за першу зустріч в Мілані. Все ж це було протистояння другої найкращої атаки цього розіграшу ЛЧ проти чи не найкращої його оборони.

В Мадриді підопічні Сімеоне та Індзагі обмінялись голами вже до перерви. Спочатку Дімарко на 33-й хвилині вдалим ударом закінчив класну атакувальну комбінацію міланців.

А вже через дві хвилини Грізманн, який вийшов на перший після травми та відновлення матч, швидко відновив паритет, коли мʼяч докотився до нього після

Завдяки цьому мʼячу, який став шостим для Антуана в цьому розіграші ЛЧ, француз порівнявся з найкращими бомбардирами поточного турніру. Стільки ж у Мбаппе, Голанда та Кейна.

На правах господаря та команди, яка поступається в рахунку за сумою двох матчів, «Атлетіко» домінував протягом усього основного часу, завдавши загалом вдвічі більше ударів по воротах, ніж «Інтер».

І хоч дуже довго це не приносило плодів, мадридці свого добились на 87-й хвилині. Коке знайшов пасом Депая у штрафному суперника, і Мемфіс нагоду реалізував.

Цей гол перевів гру в овертайм, хоча ще до кінця основного часу підопічні Сімеоне могли взагалі вирвати перемогу за сумою двох матчів. Але Рікельме пробив над воротами з такої позиції:

Схоже сталось вже у овертаймі, коли той же Депай небезпечно пробив з кількох метрів, замикаючи простріл з флангу, але Зоммер зумів відбити.

І це лише найяскравіші епізоди. Бо загалом моментів у грі не бракувало. 37 ударів по воротах, 14 з них у створ — такий доробок обох команд за 120 хвилин гри.

Звісно, більшу частину з них завдали хлопці Сімеоне, але не настільки, щоб вважати несправедливим те, що це протистояння вирішилось в серії пенальті.

Але настільки, щоб добитися свого навіть в перестрілці 11-метрових, яку мадридці виграли 3:2 завдяки сейвам Облака.

Якщо у господарів з точки схибив лише Сауль, удар якого потягнув Зоммер,

то у гостей схибили одразу троє. Облак відбив удари Санчеса

та Классена

а найкращий гравець команди Індзагі Лаутаро пробив останній пʼятий удар над воротами.

«Атлетіко»: Депай ✅, Сауль ❌, Рікельме ✅, Корреа ✅

«Інтер»: Чалханоглу ✅, Санчес ❌, Классен ❌, Ачербі ✅, Мартінес ❌

В підсумку торішній фіналіст ЛЧ «Інтер» цього разу зупинився уже на стадії 1/8 фіналу. Тоді як «Атлетіко» втретє за останні пʼять сезонів виходить у чвертьфінал турніру. І робить це заслужено.

«Боруссія» та ПСВ створили купу моментів, але забивали лише дортмундці

2:0, перший матч – 1:1

У Дортмунді після 1:1 в Ейндговені команда Едіна Терзіча дуже швидко показала, хто тут господар — як на полі, так і в протистоянні.

Джейдон Санчо вже на 3-й хвилині більярдно пробив з-за меж штрафного гостей, поціливши точно в кут воріт Бенітеса.

Таким чином Джейдон забив свій перший мʼяч в плей-оф раунді ЛЧ в карʼєрі.

Але такий почин не перетворив матч на перестрілку. Хоча ми були близькі до цього, адже команди за матч завдали 32 удари по воротах на двох, половина з яких — у створ!

Однак у голи це дуже довго не конвертовувалось. А коли конвертовувалось, суддя скасовував їх через офсайд. Так сталось на 77-й хвилині, коли Фюлькруг замкнув навіс зі штрафного, але ВАР вгледів тут положення поза грою у форварда.

ПСВ міг карати фаворита зустрічі у відповідь і переводити матч в овертайм. Але вже в доданий час Люк де Йонг пробив над воротами з ось такої вигідної позиції:

Тому нідерландців покарали у відповідь. Ройс скористався падінням захисника гостей та реалізував без проблем вихід на самотнього Бенітеса.

В підсумку 2:0 і прохід «Боруссії» до чвертьфіналу ЛЧ, де вона востаннє бувала три сезони тому.