Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/🔥 Забарний забив перший гол за «Борнмут» – і допоміг створити фантастичний камбек з 0:3
Відео

Забили 4 (!) за другий тайм.

13 березня, 23:59
3

«Борнмут» обіграв «Лутон» 4:3 в перенесеному матчі 17-го туру АПЛ. Хоча за підсумками першого тайму гості ледве могли сподіватись на такий підсумок, адже рахунок був 0:3 не на їхню користь.

Гості створили комфортну різницю зусиллями Таїта Чонга, Джордана Кларка та Росса Барклі.

Зокрема під час голу останнього виникло певне непорозуміння між захисниками «вишень» зокрема й Іллі Забарного. Українець явно розраховував на створення штучного офсайда, через що відпустив Барклі. Адам Сміт же навпаки – сильно затримався:

Камбек розпочався на 50-й хвилині з гола Домініка Соланке. І він точно вартий вашої уваги. Просто погляньте, як нападник відтіснив захисника корпусом, а потім прокинув його поміж ніг:

За 12 хвилин на авансцену вийшов Забарний. Український захисник виборов позицію в карному майданчику та зорієнтувався на добиванні. Гравці «Лутона» вибили м'яч з воріт, але система фіксації голу вказала, що він таки перетнув лінію:

Це був перший гол Іллі за «Борнмут»:

Довершив камбек дублем Антуан Семеньйо.

На 64-й хвилині нападник класно розібрався 1 в 1 та пробив у ближній:

А на 83-й – класно увірвався в карний майданчик та розстріляв голкіпера:

Саме Семеньйо найкращим гравцем матчу визнав статистичний портал WhoScored, поставивши йому 9.2.

Забарний же отримав досить скромні 6.7. Окрім гола, українець виграв одне повітряне єдиноборство, два рази виніс м'яч та віддав 44 точні паси з 53.