Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/«Баварії» все гірше – тепер програла ще й «Лаціо»: вилучення Упамекано, 17 ударів – 0 у площину

Відставка Тухеля все ближче?

15 лютого, 09:30
11

В перших матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Лаціо» вдома несподівано здолав «Баварію» (1:0), а «ПСЖ» також на своєму полі переміг «Реал Сосьєдад» (2:0).

В обидвох поєдинках все цікаве відбулось уже після перерви, тоді як в перших таймах гострих моментів майже не було.

«Лаціо» – «Баварія» 1:0

Сюрприз вечора стався в Римі. Очевидний аутсайдер протистояння «Лаціо» (йдуть на 7-му місці в Серії А) шокував «Баварію» зразковою перемогою андердога 1:0.

Команда Мауріціо Саррі бездоганно стримала напад мюнхенців (у гостей 0 ударів у створ воріт після 17 спроб!), а сама забила в одній з нечисленних атак, ще й з пенальті.

Упамекано ось так зіграв проти Ісаксена у власному карному, за що заробив пряму червону і привіз 11-метровий удар у ворота своєї команди:

Іммобіле на 69-й хвилині упевнено пробив з точки, вперше в карʼєрі забивши у плей-оф ЛЧ.

І хоч команда Тухеля навіть в меншості змогла додати обертів у діях попереду, результату це не дало. Навіть із суперзабивним Кейном на чолі, який мовчить вже другий матч поспіль.

Після розгромної поразки у ключовому протистоянні з «Баєром» минулого вікенду (що погіршила шанси мюнхенців на захист чемпіонства), «Баварія» тепер ще й постала за крок від вильоту з Ліги чемпіонів. Це означає, що Томас Тухель наблизився до втрати роботи в Мюнхені, а Харрі Кейн – до ще одного сезону без трофеїв.

«ПСЖ» – «Реал Сосьєдад» 2:0

В Парижі команди провели рівний перший тайм без особливих загострень, але по перерві підопічні Луіса Енріке таки взялись за справу та довели зустріч до очікуваного результату.

На 58-й хвилині Мбаппе замкнув на дальній штанзі скидку Маркіньоса спиною після подачі. Це 70-та результативна дія Кіліана за 68 матчів у ЛЧ.

А на 70 Барколя влучно закінчив сольний прохід з лівого флангу зі зміщенням у карний суперника.

В цьому матчі без сенсації. Лідер Ліги 1 і один з претендентів на перемогу в ЛЧ здолав іспанського аутсайдера протистояння, який, як і «Баварія», не зміг бодай раз влучити ударом у створ воріт суперника.

У місті кохання Парижі в цей вечір ще один привід святкувати день усіх закоханих.