Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Трофейне Класіко Луніна: не на нуль, але зіграв упевнено – доклався до перемоги
Відео

Трофейне Класіко Луніна: не на нуль, але зіграв упевнено – доклався до перемоги

А Віні поклав хет-трик ще за перший тайм.

15 січня, 08:15
11

Карло Анчелотті довірив місце у воротах саме Андрію Луніну – у півфіналі турніру з «Атлетіко» на цьому місці грав Кепа.

Для нього це було друге Класіко у карʼєрі – перше провів у Ла Лізі ще 16 жовтня 2022 року.

• Вже на 5-й хвилині українець увімкнувся у гру: Ферран Торрес бив здалеку, але Лунін зміг спочатку відбити перед собою, а потім і забрати мʼяч до рук.

• На 7-й «Реал» відкрив рахунок – Беллінгем вивів Вінісіуса, той втік від захисників і спокійно переграв Іньякі Пенью. 1:0.

• А на 10-й бразилець оформив дубль – цього разу Родріго втік від усіх і віддав під удар Віні. 2:0.

• На 12-й хвилині Лунін здійснив ще один сейв – Левандовський добивав після влучання мʼяча у каркас воріт, але українець перевів мʼяч вище воріт.

• На 28-й хвилині Лунін знову рятував – Ферран Торрес пробив, але український воротар ногою парирував удар.

• Але ворота сухими втримати не зміг. На 33-й хвилині «Барса» відіграла гол – після тривалої атаки здалеку потужно пробив Роберт Левандовський. Лунін стрибнув у напрямку польоту мʼяча, але мало що міг зробити з таким ударом, 2:1.

• Але «Реал» без відповіді цей гол не лишив – вже на 37-й хвилині Роналд Араухо штовхнув Вінісіуса у штрафному. Пенальті сам бразилець і реалізував, 3:1.

Хет-трик за тайм у класико – щонайменше потужно.

• На 65-й хвилині «Реал» дотис ще один гол – Вінісіус прострілив, Кунде підправив, Родріго пробив. 4:1.

• А на 71-й «Барса» ще й лишилася у меншості – Роналд Араухо заробив другу жовту, вдаривши по нозі Вінісіуса (першу отримав якраз-таки в епізоді з пенальті).

Бразилець точно був задоволений рішенням:

• На 80-й хвилині Луніну знову довелося попрацювати – майстерно відбив удар Фелікса.

• Оцінка Андрія Луніна за SofaScore – 7.4. Усього він здійснив 5 сейвів, 1 разу перехопив навіс, віддав 1 точну довгу передачу з 9, 16 точних з 24 загалом.

• Українець поки зберігає 100%-й показник в особистих зустрічах із «Барселоною» у складі «Реала» – два матчі, дві перемоги.