Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Лунін виграв перше Ель Класико з «Реалом», хоч і не зберіг ворота сухими. Без сумнівних рішень арбітра не обійшлося

Пенальті на користь «Барси» не призначили, а на користь «Реала» - так.

16 жовтня 2022, 19:20
7

«Реал» обіграв «Барселону» в головному матчі дня на планеті ‒ 2:1.

• Коротко про події матчу:

- вже на 12-й хвилині в ході контратаки Бензема добив м'яч у ворота, 1:0;

- на 35-й хвилині Феде Вальверде пробив з-за меж штрафної - тер Стеген був безсилий, 2:0;

- на 83-й Левандовський вирішив бити не сам (на нього смикнувся Лунін), а залишив м’яч Торресу, який розстріляв порожню зону воріт, 2:1;

- на 90+1-й Родріго заробив пенальті, який сам і реалізував, 3:1.

• Що там Лунін? Українець провів достойний матч. SofaScore дає таку статистику: 4 сейви, 43 дотика до м'яча, 33 паси, 26 аккуратних (точність 79%), 18 логнболлів (11 успішних). Оцінка - 7.0, що й так є високою, а порівняно із 5.9 тер Стеґена - взагалі шик.

В епізоді з пропущеним голом він очікував, що битиме Левандовський, чим і скористалися гравці каталонців.

• Головна тема суперечок після матчу ‒ непризначений пенальті на користь «Барси» і призначений ‒ на користь «Реала».

На 74-й хвилині Дані Карвахаль помітно штовхнув у штрафному майданчику Роберта Левандовського, який робив ривок до м'яча. Арбітр Хосе Марія Санчес Мартінес навіть не консультувався з ВАР ‒ просто не призначив пенальті.

А як вважаєте, правильне рішення?

Це було б не так боляче для фанатів «Барси», якби на останніх хвилинах арбітр... не пішов до ВАР й не призначив доволі очевидний пенальті за фол Еріка Гарсії на Родріго. Той його й реалізував, встановивши кінцевий рахунок у матчі.