Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Трилер у виконанні «Брайтона»: перемагали 4:0 «Тоттенгем», але ледь не втратили перевагу наприкінці матчу
ВІДЕО

Божевільна гра.

Автор — Danylo Syrotiuk
28 грудня, 23:37

Матч 19-го туру АПЛ між «Брайтоном» і «Тоттенгемом» став справжнім видовищем туру. Що там казати, як господарі поля станом на 75-у хвилину поєдинку перемагали шпор з рахунком 4:0. Здавалося б, що шансів через інертну гру у команди Постекоглу вже немає, але після пропущенного 4-го голу у гостей відкрилося третє дихання. Почнемо спочатку:

Перший тайм для «Тоттенгема» видався просто жахливим, запамʼятався лише момент з влучанням у стійку у виконанні Рішарлісона. Всі моменти на себе взяв «Брайтон», який у підсумку реалізував два завдяки Гіншелвуду та Жоао Педро. Останній з легкістю реалізував 11-метровий удар після дивного фолу від Кулушевського.

Початок другої половину для «Тоттенгема» теж не видалося вдалим, адже два голи Рішарлісона було скасовано через положення поза грою, с-стабільність.

Вже через хвилину після останнього скасованого, а саме на 63-й хвилині, Еступіньян потроїв перевагу «чайок». Але це ще не все, бо на 75-й хвилині Жоао Педро оформив дубль, знову забивши з пенальті. Цього разу надто агресивно у підкати зіграв Ло Чельсо.

Здавалося б, що в «Тоттенгема» шансів майже не залишилося, проте вони так не вважали. Склалося враження, що якесь диво зарядило підопічних Постекоглу і вони виконали неймовірний відрізок наприкінці тайму.

Спочатку Веліс здійснив шалений ривок, отримав блискучу передачу та прицільно пробив, забивши свій дебютний гол за клуб. Незабаром, Бен Девіс отримав передачу та з близької відстані пробив головою у порожні ворота, зробивши на 85-й хвилині рахунок 4:2, але моменти у «шпор» не закінчилися.

Вже у компенсований час Гейбʼєрґ з дальної відстані влучив у стійку воріт (ЕПІЗОД), також чимало моментів змарнував Сон. Відчувалося, що свою статистику «Тоттенгем» вирівняв саме за останні 20 хвилин поєдинку. Але на жаль, на більше «шпор» не вистачило. У підсумку, 4:2 на користь «Брайтона».

ПОВНИЙ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Джерело: скриншоти трансляції Setanta Sports та фото Getty