Tribuna/Футбол/Блоги/Телевізор/Невпинний Соланке: зробив хет-трик та вирвав перемогу для «Борнмута»
ВІДЕО

Невпинний Соланке: зробив хет-трик та вирвав перемогу для «Борнмута»

Піднявся на 2 позицію бомбардирів АПЛ.

Автор — Nikita Pedchenko
23 грудня, 19:36

Матч 18-го туру АПЛ «Ноттінгем» - «Борнмут» (2:3), розпочався з вилучення Віллі Болі на 23-й хвилині, а от голів у першому таймі не було.

Друга 45-хвилинка розпочалася з голу «лісників», Еланґа відзначився забитим м'ячем.

Вже через 4 хвилини Домінік Соланке забив свій перший гол у цій зустрічі, а через 7 хвилин оформив дубль. 26-річний нападник вивів свою команду вперед, але Кріс Вуд з «Ноттінгема» зрівняв після подачі з кутового на 74-й хвилині.

Наприкінці матчу Домінік точним ударом головою вирвав перемогу для «Борнмута». Футболіст у цій зустрічі оформив хет-трик, а також піднявся на друге місце серед бомбардирів АПЛ.

У цьому сезоні англієць забив 12 голів, а також відзначився 1 асистом у 17 матчах.

Після 18 матчів у АПЛ «Вишні» знаходяться на 11 місці та мають 22 очки у своєму активі. А от у «Ноттінгема» справи дещо гірше, клуб знаходиться на 17 місці та має всього лише 14 очок.