Tribuna/Футбол/Блоги/Parimatch/Перші матчі чвертьфіналу ЧС: непрості іспити для головних претендентів на перемогу в турнірі
Спецпроєкт

Ні Бразилії, ні Аргентині легко не буде.

Блог — Parimatch
Автор — Kostiantyn Stepaniuk
9 грудня 2022, 11:45
3

Якщо ви цього ще не відчули на стадії 1/8-ї, чемпіонат світу в Катарі переходить у фазу вирішальних матчів. На турнірі залишилось 8 команд, і вже дуже скоро ми дізнаємось переможця.

Продовжуємо спостерігати за надзвичайно цікавими чвертьфінальними матчами. Матеріал підготовлено за підтримки Parimatch Ukraine. Народжена в Україні перша ліцензійна онлайн беттінг-компанія пропонує безкоштовну аудіотрансляцію всіх матчів чемпіонату світу.

LIVE-трансляція ЧС-2022 на Parimatch Ukraine!

Хто грає, де дивитися й чого чекати

Хорватія – Бразилія, 17:00, «Суспільне.Спорт», регіональні канали Суспільного, MEGOGO

Про те, що збірна Хорватії – ще той міцний горішок ми дізналися на минулому турнірі, коли Лука Модрич і компанія (сенсаційно) дійшли до фіналу і дали бій французам. У Катарі хорвати продовжують показувати футбол високого рівня і до сих пір пропустили лише 2 м’ячі на турнірі.

Матч з Японією став для Хорватії четвертим з п'яти останніх поєдинків плей-оф ЧС, в якому були додатковий час або серія пенальті, тож шлях балканських футболістів у вирішальних матчах турніру завжди був непростим. Позитиву додає цікавий факт: хорвати двічі в історії виходили з групи ЧС – і двічі ставали призерами турніру (третє місце 1998-му, друге – у 2018-му).

Але збірна Бразилії – якраз та команда, яка і може перервати успішну серію підопічних Златко Далича. Бразильці ще у перших двох матчах групового етапу забронювали собі місце в плей-оф, а у 1/8-й продемонстрували чемпіонський футбол і винесли Південну Корею ще в першому таймі.

Востаннє бразильці брали ЧС аж 20 років тому – і з того часу жодного разу не входили навіть у топ-3, тож цього року команду Тіте називають одним із головних фаворитів на перемогу в турнірі. Але свої титульні амбіції потрібно показати саме у матчі з Хорватією.

Ставка Tribuna.com: тотал менше 2,5 за 2,10.

Нідерланди – Аргентина, 21:00, MEGOGO, «Радіо Промінь»

Збірна Нідерландів живе своє найкраще життя на ЧС в Катарі – відносно безпроблемно виграли свій квартет, впевнено пройшли США у 1/8-й, відпочили на яхті і у хорошому гуморі готуються до протистояння зі збірною Аргентини.

Можна впевнено сказати, що Лео Мессі і компанія – перше надзвичайно серйозне випробовування для Оран'є на цьому ЧС.

Про мрії Аргентини на перемогу в турнірі говорили вже чимало. Південноамериканці залишаються ще одними топ-фаворитами на підняття над головою омріяного трофея кубку світу, але, як у випадку з нідерландцями, також можна сказати, що найближчий матч – найбільший челлендж для команди Скалоні в Катарі. Принаймні на папері.

Багато хто стверджує, що матч між нідерландцями і аргентинцями – персональна битва Мессі і ван Дейка, але обидві команди на цьому турнірі показали не лише індивідуальний клас, а й тактичну гнучкість, що робить їх дуель ще цікавішою. Інтриги додає багата історія протистоянь команд на ЧС (4 матчі, 2 перемоги Аргентини після додаткового часу/серії пенальті, 1 перемога Нідерландів і 1 нічия).

Головна інтрига дня – чи зустрінуться гранди Південної Америки в 1/2-й

Найчастіше головна інтрига дня на чемпіонаті світу стосується або одного футболіста, або однієї команди, або ж чогось іншого, що відбувається в межах одного матчу.

Цього разу все інакше. Сітка плей-оф ЧС в Катарі склалася так, що збірні Бразилії і Аргентини мають шанс зустрітися всього за крок до фіналу – у 1/2-й турніру.

Їхнє протистояння багате на яскраві та надзвичайно важливі поєдинки, але цьогоріч має особливий підтекст – саме аргентинці і бразильці вважаються основними претендентами на перемогу в турнірі, тож, якщо зустрінуться між собою, гратимуть не на життя, а на смерть.

Спочатку, щоправда, потрібно обіграти Хорватію і Нідерланди відповідно.